My, skoro dokonalé

Ťažký život paranoika II. :)

No áno, už som tu písala o mojej novoobjavenej paranoji PohodaPohoda

A tuším sa dnes prejavila naplno.

155

Minulý týždeň som mala taký „úspešný deň“.

Poobede som ešte bežala do mesta, aby som vyriešila niečo na mestskom úrade. Pod pazuchou dokumenty v obale (taška sa mi k outfitu nehodila, tak len tak som to vzala „do ruky. Kecám. Tašku som v robote nemala ).

Správy z upratovania

No, ako som napísala, už zase ma posadlo  "veľké vyhadzovanie". Teraz nie úplne dobrovoľne. Ale život je zmena. Tak sme sa pustili do toho. Máme za sebou prvú polovičku. A prinieslo to minimálne dva pre mňa zaujímavé momenty.

Stretneme sa v apríli v Liptovskom Jáne

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok ... 28.apríla - 1.mája 2017 v Penzione Galanto v Liptovskom Jáne.

Poďte si s nami oddýchnúť, penzión sa nachádza uprostred nádhernej prírody. Stretnutie bude predovšetkým relaxačné.

Cinkám, cinkáš, cinkáme

V poslednej dobe počujem viac a viac cinkania.

Nie to  cinkanie drobných v prasiatku, či po vačkoch.

Ani nie to cinkanie novembrových kľúčov.

Najprv som si myslela, že je to cinkanie SMSiek, ale odkedy mám Messenger, tak viem, že je to cinkanie prijatých správ. A čím viac, tým viac cinkania počujem.

Cink cink cink.

V autobuse, na ulici, vo fitku, v práci, v obchode.

Cink cink cink.

Správy lietajú, ľudia komunikujú.

Priznávam, aj ja mám radosť, keď mi telefón urobí CINK.

Lebo chodia mi len milé správy.

Také milé sa mi stalo :)

Som si minule všimla, že som tu už vyše osem (!!) rokov... Spoznala som tu veľa príjemných ľudí, fakt ale je, že časy mojej najvyššej aktivity na tejto stránke sú už za mnou.

Telefón

Tak a teraz príde veselá príhoda z telefonovania :)

Sedíme včera dve v aute. Moju spolusediacu nebudem menovaťPohoda Zvoní jej telefón. Syn si pýta telefónne číslo ku holičke/kaderníčke. Položi, veď kto by hľadal číslo počas telefonovania. Číslo najde. A vraj isto je v telefone služba Preposlať kontakt. Aj preposlala. Ktovie, čo si kaderníčka myslela, keď jej z nejakého čísla prišla sms s jej vlastným číslom Veľký úsmev

Prvý pokus nevyšiel.

Klamárky

Onoho času som mala veľmi zaujímavý rozhovor.

Bola som ako žena obvinená z toho, že klamem Prekvapenie.

Ja?! Klamať?

A tak som začala si postupne uvedomovať, že v skutočnosti FAKT KLAMEME.

A začala som si to spisovať pekne od rána a veru, neveľmi lichotivé to pre nás ženy vyšlo.

Veď posúďte samy.

1/ Make up - hej, to je moja pravá farba pokožky. Nieeee ... tie vyrážky, čo tam boli včera sa cez noc "vstrebali".

2/ Špirála - áno, tak som sa narodila.

3/ Tiene na oči - to sa ti zdá, moje oči sú fakt také veľké.

4/ Púder na líčka - áno, lícne kosti mám po tete Sáre.

Spustila som sa

Ja viem, už je zopár dní po sviatkoch, ale až teraz som sa k tomu dostala, aby som sa podelila o dojmy zo svojho hlbokého poklesku.  Chichocem sa Zistila som zas a znova že som ešte stále závislá  ...

O Sexe v meste, espresse a živote

Priznávam bez násilia – pozerám Sex v meste.

Pozerám ten seriál a mám ho rada.

Pre Mirandinu cynickosť, pre Charlottinu naivnú vieru v dobro, pre Samanthin nadhľad nad všetko ( aj všetkých) a preto, že Carrie robí chyby ako každá iná. Pozerám pre tie krásne handerky, pozerám pre to líčenie. Preto, lebo každá jedna zo ženských postáv sú nasnímané tak, že ich tá kamera proste miluje a každá jedna je iným spôsobom krásna.

Čítate o móde?

Dobrovoľne sa priznávam. O móde čítam. A celkom rada. Aj keď teda moje módne obliekanie vyzerá tak, že rifle a tričko. Čo najjednoduchšie. Rozoberala som to s manželom a tak trochu som sa na seba sťažovala. Že to je snáď aj darmo čítať, keď sa ničoho nedržím. A on mi na to múdro povedal - Vieš, ja tiež stále čítam všetko dostupné o hokeji a korčule som nemal nikdy na nohách Pohoda

Tak som sa uspokojila a čítam to teda naďalej. Dokonca som tak postúpila, že cez Vianoce som sa pohybovala v dlhej sukni. Dobre som sa cítila, aj keď to bola taká z núdze cnosť. Zdalo sa mi, že jediné vhodné nohavice, ktoré mám, sú rifle....

No ale iné som chcela. O tom, čo konkrétne čítam.

Konkurz na divné duše ;)

Vianoce mnou kus otriasli. Nešlo o stres z príprav na sviatky, ani kopec roboty s tým spojený  .... Dobehol ma prazvláštny moment možnosti ničnerobenia. Nie je to vôbec príjemné poznanie, a ani samotná fáza bytia.... Uvedomovala som si krátkosť, vzácnosť tohto prchavého okamihu a zároveň vlastné zúfalstvo z negatívnych pocitov.

Na začiatku z úplnej neznalosti či naivnej viery, že som  už torchu osudom ošľahaná osobnosť som si prečítala na môj vkus ťažšiu knihu a pozrela na moje krehké nervy náročnejší film. Zistila som, že také ozaj nepotrebujem ku šťastiu.


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.