Opatrovanie detí

Potrebujete postrážiť vaše dieťatko?

Som študentska VŠ UKF v Nitre, prvý ročník, odbor predškolská a elementárna pedagogika. Mám veľmi kladný vzťah k deťom a taktiež aj skúsenosti so strážením detičiek rôzneho veku. Postrážim vaše dieťatko nielen počas víkendov ale aj počas pracovného týždňa najmä poobede a večer po vzájomnej dohode. Nemám problém ani s domácimi prácami.

Hľadám opatrovateľku pre 2 dievčatká - Devín

Hľadám láskavú, spoľahlivú a skúsenú opatrovateľku pre 3,5-ročné dievčatko a jej 6- mesačnú sestričku. Jedná sa o pravidelnú starostlivosť počas pracovného týždňa, na 4-5 hodín vo vopred určené 2 dni. Vhodné pre študentku VŠ so skúsenosťami ako opatrovateľka a schopnú komunikovať plynulo po anglicky. Nástup v novembri 2014.Kontakt: petra@dobraopatrovatelka.sk

Opatrovanie detí, Bratislava a okolie

Som študentka španielskeho bilingválneho gymnázia. Mám skúsenosti s opatrovaním detí od 3 mesiacov do 10 rokov.Rada sa postarám o vaše menšie aj väčšie dieťa,doučím učivo základnej školy a základy španielskeho jazyka. Som spoľahlivá, flexibilná, komunikatívna a kreatívna. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle: 0917468854 alebo na e-mail: mikuskovicova.sara@gmail.com

Hľadáme opatrovateľku k 1-ročnému dievčatku

Hľadáme zodpovednú opatrovatelku na opatrovanie 1-ročného dievčatka, a to pondelok, utorok, stredu, štvrtok, piatok na minimálne 5 hodin v časoch medzi 9.00 a 14.00. Rodina býva v Starom Meste v Bratislave.

Ilava, Trenčín a okolie - Opatrím detičky :)

Ahojte mamičky Úsmev ,
som mladá učiteľka v materskej škole a rada pomôžem pri opatere Vašich detičiek (0-6r) Mrkám

Ak by ste mali záujem , neváhajte ma kontaktovať na mailovej adrese, kde Vám dám aj bližšie informácie : mdurisova@azet.sk

Ďakujem za prečítanie a prajem pekný deň Slnko

PIEŠŤANY - opatrovateľka

Ahojte Mamičky :) Hľadáte opatrovateľku pre vaše dieťatko ? :)

Volám sa Patrícia ( 21 rokov ) milujem deti a mám s nimi veľmi krásny vzťah. Bývam v Piešťanoch, pôvodne som z Bratislavy.

OPATROVANIE BATOLIAT,DETÍ. BS +OKOLIE, ZH +OKOLIE

Ponúkam opatrovanie batoliat, prípadne detí ( 0-6r.) od pondelka do piatku (víkendy dohodou). Som študentka externého štúdia VŠ. Mám bohaté skúsenosti s opatrovaním detí. Opatrovala som bratrancov a sesternice, deti známych, brata. Zabezpečím prebaľovanie, vychádzky, kŕmenie ( prípravu základných jedál) , uspávanie, kreatívne činnosti ( kreslenie, hudba, hranie sa ).

Hľadáme opatrovateľku k 1-ročnému dievčatku

Hľadáme skúsenú a zodpovednú študentku denného štúdia VŠ na opatrovanie 1-ročného dievčatka, a to utorok, stredu alebo štvrtok na minimálne 4 hodiny (ideálne aj všetky dni alebo aspoň 1 deň na 8-9 hodín) v časoch medzi 8.00 a 18.00. Rodina býva v Rovinke pri Bratislave, cesta trvá z autobusovej stanice v BA 20 minút.

starostilost o deti Kosice

Rada pomožem pri opatere vašich detí. Prax ako učitelka v ms a centre voľného času. Kedže som v dôchodkovom veku mam trpezlivý prístup a bohaté skúsenosti. Možnosť aj cez sob.,ned. alebo večer po dohode. Zavolajte na tel.0904/951 576 0918/18 25 17

postrazim deti

Dobry den volam sa Lucia a mam 31 rokov,som bezdetna a spolahliva osoba,ktora miluje deti.Hladam si pracu ktorou by som si privyrobila este ku mzde.Preto rada postrazim deticky cez vikend a po dohode aj cez tyzden kedze robim na smeny tak preto po dohode.V pripade zaujmu ma kontaktujte mailom na hviezda6891@azet.sk.Dakujemm velmi pekne za precitanie.Nove mesto nad vahom a okolie.

Syndikovať obsah