Opatrovanie detí

Opatrím Vaše dieťatko v BRATISLAVE

Vždy optimisticky naladená, spoľahlivá 52 ročná opatrovateľka s 15 ročnou praxou o malé deti opatrí Vaše dieťatko u Vás doma počas Vašej pracovnej doby. Na požiadanie poskytnem referencie od predošlých rodín.
V prípade akýchkoľvek otázok ma,prosím, kontaktujte na t.č.0903724257 alebo na e-maily avrela@centrum.sk. Ďakujem. Ružena.

Opatrovanie stráženie detí Senec

Hľadáte opatrovateľku pre svojho drobčeka? Rada Vám pomôžem. Jednorázovo i pravidelne. Som 35 ročná mamička 2 detí (5r. a 2r.). Mám pozitívny vzťah k deťom aj skúsenosti s opatrovaním. Som autorkou knižky pre detičky so zameraním na cvičenie, pohybové hry a zdravú stravu.

Opatrovanie aj doučovanie detí

Hľadáte k svojím deťom opateru a zároveň kamarátku?Potrebujete si nájsť aj čas len samy pre seba?Kontaktujte agentúru Sunny Kids :).Zakladáme si na zodpovednom,spoľahlivom prístupe,naše opatrovateľky nie sú len dozorkonajúce osoby,ale sú deťom aj kamarátky,rozvíjajú u detí nielen individuálne stránky,ale zároveň aj zmysel pre sociálne vzťahy a kolektívnosť :).Sú skúsené,spoľahlivé a hlavne zodpove

Hľadám opatrovateľku pre chlapca - Marianka

Hľadám opatrovateľku pre 2-ročného chlapca, z Marianky alebo okolia. Vhodné pre láskavú a starostlivú dámu alebo slečnu, skúsenú s opatrovaním detí. Pracovný čas: od pondelka do piatku od 7:00-14:30. Nástup: september 2014. Viac info e-mailom: petra@dobraopatrovatelka.sk

Opatrím deti (okres Levice)

Mám veľmi rada deti a veľké skúsenosti s opatrovaním detí. Mám svoje auto.
Som k detičkám milá a priateľská. Opatrím deti v celom levickom okrese. Mamičky, ktoré si potrebujete oddýchnuť od svojich milovaných detičiek, kľudne sa môžete na mňa obrátiť.

Kontakt:0917 125 210

Hľadáme opatrovateľku

Súrne hľadáme slečnu na opatrovanie 1 ročného dievčatka vo Svätom Juri od 11.8.2014 na dlhodobo.Šlo by o doobedia,prac.doba približne od 7.00 do 13.00.V prípade záujmu kontaktujte Martinu:0908 195 805,alebo mail:martina.sulova.912@gmail.com

Opatrovanie NITRA

Dobrý deň,

hľadám si prácu v oblasti opatrovania detičiek. Som 25 ročná, komunikatívna, zodpovedná, svedomitá, priateľská, s pozitívnym vzťahom k deťom, so zmyslom pre výtvarné cítenie a humor. Viem sa prispôsobiť dennému režimu rodiny/dieťaťa nakoľko som sa starala o deti. Odpoviem na akékoľvek otázky.

Vopred ďakujem za ponuky :)

stráženie detí večer a cez víkend Bratislava

Mile mamicky, ak si chcete spravit volny vecer,alebo potrebujete volny vikend, rada sa postaram o vase deticky. Mam 27 rokov a skusenosti s opatrovanim mensich aj vacsich deti. Som zodpovedna ale je so mnou aj sranda kedze som niekolko rokov pracovala v letnych taboroch. (Mam referencie od slovenskej aj anglickej rodiny)
Kontaktujte ma prosim e-mailom: deny.kamenska@gmail.com

Hladame milu opatrovatelku BA

Dobrý deň, máme dve detičky vo veku 2 a 4 roky a hľadáme na spoluprácu skúsenú a vitálnu opatrovateľku, ideálne pani na dôchodku alebo studentku, ktorá opatrí naše dieťa v prípade ľahkej choroby alebo prázdnin. Obe detičky chodia do škôlky. Ideálne Ružinov, Staré mesto. Cena dohodou. Ďakujem. Prosím kontaktujte ma tel. 0911 738 900 mailom: ela.hossova@gmail.com

opatrovateľka - trénerka Denisa :) (Bratislava)

Mám 25 rokov a bohaté skúsenosti s opatrovaním a trénovaním malých detí. Študovala som učiteľstvo telesnej výchovy a etickej výchovy v Banskej Bystrici. Sústavne sa vzdelávam ohľadom Pilatesovej metódy ,z ktorého si robím certifikát.

Syndikovať obsah