Opatrovanie detí

Opatrím dieťa - BA a okolie + SC a okolie

Opatrím dieťa v Bratislave a v okolí alebo v okrese Senec (Rovinka, Dun. Lužná, Alžbetin dvor, Kvetoslavov, Hviezdoslavov, Malinovo, Zálesie, Miloslavov, Most pri BA..).Mám viacročné skúsenosti s vekovou kategoriou od 10 mesiacov do 5 rokov. Pracovala som ako učiteľka v Mš, v jasličkách a ako súkromná opatrovateľka. Kontakt:0948427110

Inzeráty Naničmama.sk: 

Vaša ratolesť a ja, tá najlepšia kombinácia v BA

Každému rodičovi ktorý aktuálne hľadá opatrovateľku k svojmu dieťatku dávam do pozornosti svoje profesionálne služby, ktoré sa týkajú starostlivosti o deti od ich najútlejšieho veku až do 3 rokov. K svojej práci pristupujem maximálne zodpovedne, čo viem preukázať overiteľnými referenciami. Disponujem certifikátom opatrovateľstva, kurzom prvej pomoci, vysokoškolským vzdelaním humanitného smeru. Ak je Vašim prianím nechať Vaše dieťatko v dobrých rukách kým Vy musíte pracovať, zverte ho do mojej starostlivosti :). Cena dohodou.

Kontakt : si.aupair77@gmail.com

Inzeráty Naničmama.sk: 

hladate opatrovatelku pre svoje deticky?

Mile rodinky v BA a blizkom okoli,

hladate spolahlivu opatrovatelku pre Vase deticky?Som 30rocna VS vzdelana matka,ktora ma skusenosti s pracou s detmi.Ponukam:
-celodenne opatrovanie pre deti vo veku od 1-5r (7.30-17.30)
- poldenne opatrovanie (7.30- 12.30)
- so stravou/aj bez stravy

Inzeráty Naničmama.sk: 

OPATROVANIE BATOLIAT,DETÍ. BS +OKOLIE, ZH +OKOLIE

Ponúkam opatrovanie batoliat, prípadne detí ( 0-6r.) od pondelka do piatku (víkendy dohodou). Som študentka externého štúdia VŠ. Mám bohaté skúsenosti s opatrovaním detí. Zabezpečím prebaľovanie, vychádzky, kŕmenie ( prípravu základných jedál) , uspávanie, kreatívne činnosti ( kreslenie, hudba, hranie sa ).

 

V prípade záujmu alebo otázok ma neváhajte  kontaktovať :)

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie

Som študentka španielskeho bilingválneho gymnázia. Mám skúsenosti s opatrovaním detí od 3 mesiacov do 10 rokov.Rada sa postarám o vaše menšie aj väčšie dieťa,doučím učivo základnej školy a základy španielskeho jazyka. Som spoľahlivá, flexibilná, komunikatívna a kreatívna. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle: 0917468854 alebo na e-mail:mikuskovicova.sara@gmail.com

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí

Dobrý deň Som študentka Vysokej školy ( Univerzita Mateja Bella) v Banskej Bystrici, zameraná na pedagogiku.Mám 20 rokov a skúsenosti s opatrovaním detí rôzneho veku.Rada sa postarám o vaše menšie aj väčšie dieťa.Som spoľahlivá, flexibilná, komunikatívna a kreatívna. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle: 0908 108 217 alebo email: janetovaagata@gmail.com.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hľadáme starých rodičov (alebo aspoň jedného)

Hľadám skvelých starých rodičov pre dvoch skvelých malých chrústikov (1,5 a 3,5 roka) z Popradu alebo blízkeho okolia.

Prečo?

Svokru už nemám, dedo je ďaleko a pre zdravotné problémy a vek za nami nevycestuje, hoci ho máme veľmi radi. Vidíme sa s ním tak 4-5 krát v roku na pár hodín. Moji rodičia sú pracovne vyťažení a o vnúčatá neprejavujú vôbec záujem.

Bývame v bytovke, v meste a chýba nám možnosť prísť niekde s deťmi do príjemného prostredia k príjemným ľuďom, ktorých radi príjmeme za členov rodiny.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrím detičky v Bratislave

Dobrý deň,

ponúkam opatrovanie rodičom,ktorí zháňajú ku svojim ratolestiam niekoho skúseného,zodpovedného a spoľahlivého na pravidelné opatrovanie,aj nepravidelné.Vychovala som svoje tri deti,teda skúseností mám dosť,si myslím :),vzťah k deťom mám veľmi pozitívny.V prípade ďalších otázok rada odpoviem na tel.č.0919 238 700.Prajem pekný deň,Ivana :)

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie

Ahoj, hladam niekoho na opatrovanie mojho skoro 3 rocneho synceka. Ide skor o nepravidelne opatrovanie, vo vecernych hodinach, pocas skolskych prazdnin, pracovnych dni,kedy bude nutne s nim zostat doma,napr.kvoli jeho chorobe, kedze mam novu pracu a nemozem si dovolit ako slobodna matka s 2 detmi o nu prist. Na veku mi nezalezi. Uvitam kokoholvek spolahliveho a fakt pripraveneho, ze ked bude treba byt s mojim malym syncekom doma pocas jeho choroby a do jasli nebude moct ist, ze bude moct k nemu prist.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hľadáme opatrovateľku s francúzskym jazykom

Hľadáme skúsenú a zodpovednú študentku VŠ, ktorá plynule hovorí po francúzsky, na opatrovanie 5-ročného trilinguálneho dievčatka (slovenčina, nemčina, francúzština), a to pravidelne vo štvrtky od 17.00 do 20.00 a nedele od 9.00 do 12.00. Rodina býva v BA-Dúbravka. Odmena je 5 EUR/hod. V prípade Vášho záujmu mi prosím pošlite Váš životopis s fotkou na adresu opatrovanie@happy-kids.sk. Ďakujem!

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie - Piešťany

Ponúkam opatrovanie detičiek u mňa doma pravidelne aj nepravidelne. Opatrovaniu sa venujem už pár rokov. V minulosti som opatrovala v Bratislave.

BRATISLAVA - Cez letné prázdniny som opatrovala dvoch súrodencov ( 6 ročného chlapca a 1 ročného chlapčeka ) Počas školského roku som opatrovala 7 ročné dievčatko ( po škole cca 3 hodinky + niekedy aj cez víkend ) 3 ročného chlapčeka ( 3x do týždňa ) 8 mesačné dievčatko podľa potreby rodičov 

Inzeráty Naničmama.sk: 

Lehnice Sása - Súkromná škôlka

Chcela by som otvoriť v Lehniciach-Sáse súkromnú škôlku, ak by bol o to záujem. Ak by ste mali záujem zapísať dieťa kontaktujte ma mailom na nannytocare@gmail.com, kde vám poskytnem bližšie informácie.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Stránky


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.