Opatrovanie detí

Opatrovanie, doučovanie

Dobrý deň :)

hľadám si prácu v TT a okolí (príp. BA) ako opatrovateľka detičiek. Detičky mám rada, a tak isto deti majú radi mňa. Mám skúsenosti s opatrovaním detí, ktoréhokoľvek veku.
Prípadne viem doučiť deti - slovenský jazyk, matematika, anglický jazyk (bilingválne gymnázium + pobyty v zahraničí).

Neváhajte ma kontaktovať pri akýchkoľvek otázkach.

Budem vďačná za každú ponuku ;)

Hladam opatrovatelku k 1 rocnemu babatku

Hladame opatrovatelku k 1 rocnej dcere od januara na dva dni v tyzdni cca 15-23 hodin tyzdenne. Radi by sme vsak, aby nas zacala navstevovat skor 2-3 tyzdenne na 2-3 hodinky, aby sme si vsetci na seba zvykli.

Umiestnenie

Bratislava-Nove Mesto
Slovakia

Postrážim vaše detičky BB

Som študentkou na VŠ v Banskej Bystrici a rada postrazim vaše
deti v poobedňajších hodinách v pracovnych dňoch :) Len BB Úsmev
michaela.vlcakova@gmail.com

Hľadám opatrovateľku

Hľadám opatrovateľku k 7-mesačnému dievčatku, nepravidelne, podľa potreby, najmä popoludní, najlepšie z dúbravky.
V prípade záujmu, poprosím poslať krátky popis skúseností aj s predstavou o plate. Ďakujem.

opatrovanie deti

Dobrý deň, ponúkam opatrovanie detičiek v okoli Pezinka. Som mladá, spolahlivá, dochvílna a mám veľmi rada detičky. Skúsenosti mám, nakoľko som opatrovala deti v rodinách. Opatrovanie by bolo u Vás alebo u mňa v rodinnom dome je to na vzájomnej dohode. Pre viac info ma neváhajte kontaktovať.

Hľadáme opatrovateľku k takmer 3-ročnému chlapcovi

Hľadáme skúsenú a zodpovednú študentku denného štúdia na VŠ na opatrovanie takmer 3r. chlapčeka, a to 2 pracovné dni v týždni doobeda na 5 hodín, dni si môže opatrovateľka vybrať. Rodina býva v Novej Dedinke, čiže je to vhodné pre niekoho zo Senca, príp. z Bratislavy trvá cesta autobusom 40 minút, cestovné hradí rodina.

Opatrím dieťa - BA a okolie

Opatrím dieťa v BA alebo v okolí (Kvetoslavov, Rovinka, Miloslavov, Most pri BA, Šamorín....). 4 roky som pracovala ako učiteľka v materskej škôlke. Mám skúsenosti aj s opatrovaním detí v ich domácnosti. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. 0948427110

Opatrovanie detí - Bratislava

Bývam v Bratislave, som na dôchodku, preto ponúkam svoju pomoc pri opatrovaní detí. Mám 59 rokov, vychovala som 3 deti, ktoré majú už vlastné deti. Mám 2 vnučky, momentálne pomáham dcére s 5-mesačnou dcérkou. Mám k dispozícii auto, preto môžem poskytnúť pomoc aj pri odvoze detí na krúžky a podobne. Rovnako môžem ponúknuť opatrovanie vo večerných hodinách.

opatrovanie detí v ktorúkoľvek hodinu KOŠICE

Opatrím Vaše dieťatko v ktorúkoľvek hodinu. S opatrovanim deti mám dlhoročné skúsenosti zo zahraničia i na Slovensku. Opatrovala som deti od narodenia až do 6 rokov, tiež predčasne narodené dieťa. Pri stráženie uplatňujem kreatívne tvorenie Vašich detičiek, tiež Montessori metódu. Mám skúsenosti aj s Vojtovou metódou. Sama som mamička 3 ročného dievčatka.

opatrovanie Košice

Potrebujete postražiť dieťa (od 8-17h.popripade dohoda)pracujem dlhy, kratky tyždeň.. pomožem v domacnosti aj s dieťaťom, skusenosť mam.Tešim sa na Vas som z Košic.

Syndikovať obsah