Opatrovanie detí

Hľadáme opatrovateľku k 4-ročnému dievčatku

Hľadáme skúsenú a zodpovednú študentku denného štúdia VŠ na opatrovanie 4-ročného dievčatka, ktoré navštevuje anglickú bilingválnu škôlku, preto hľadáme niekoho, kto vie dobre po anglicky, pričom nemusí s ňou hovoriť po anglicky, avšak nakoľko trochu pletie slovenčinu s angličtinou, je potrebné, aby jej opatrovateľka rozumela a taktiež občas čítala z anglických knižiek, príp. ukazovala obrázky.

Zdravotná sestra opatrovanie

Zdravotná sestra s dlhoročnou praxou spoľahlivo opatrí dieťa, alebo staršiu osobu 4h.denne dopoludnia, alebo v popoludní. Bližšie informácie na t.č. 0917 632 326, mail: jana.puckova@centrum.sk -Bratislava

KOŠICE - starostlivosť o Vaše dieťa

Dobrý deń, moje meno je Zuzana, som študentkou TU v Košiciach a mám 23 rokov. Hľadám si prácu v oblasti starostlivosti o dieťa. V tejto oblasti mám dlhoročné skúsenosti (letné detské tábory Boborland, vedenie detských záujmových krúžkov a taktiež mám o 12 rokov mladšieho brata). Som kreatívna, veselá povaha a mám veľmi rada deti.

Opatrovanie deti a vypomoc v domacnosti

Som 39 rocna ucitelka materskej skoly.Som schopna postarat sa aj o viac deti.Ak bude potrebne dokazem sa postarat aj o postihnute dietatko.Mam skusenosti s opatrovanim dievcatka s downovym syndromom.Som ochotna sa dohodnut a vyst v ustrety vasim poziadavkam.Zijem v Zlatych Moravciach.Kedze mam uz dospelu dceru,nie je problem aj okolie,NR

Opatrovanie 2 ročného chlapčeka v Trenčíne

Hľadáme opatrovateľku pre 2 ročného chlapčeka. Môže byť aj mamička, ktorá je doma a má staršie dieťaťko, syn má rád deti, ale zatiaľ nie veľký kolektív. Opatrovanie pondelok až štvrtok od 8.00 - 16.00.

Bratislava - Krasňany, hľadám opatrovateľku k 8 r. dievčatku v popoludňajších hodinách - pon, štvr, pia

Ahojte,

Hľadám opatrovateľku k 8 r.dcérke na poobedie - pondelok, štvrtok, piatok.

Bolo by ju treba vyzdvihnúť poobedie zo školy a ísť s ňou domov. Bývame cca 20 minút pomalou chôdzou od školy - časť Slanec.
ZŠ je na Hubeného ulici - časť Krasňany.
Opatrovanie by bolo cca na 2 hodiny - od 16.30 do 18.30 - približne. Začiatok - od 16. septembra.

Pravidelne, nepravidelne, kratkodobe i dlhodobe opatrovanie v Rači:)

Milí rodicia, som VŠ vzdelana pedagogicka, a na zivnost opatrujem deticky u seba doma v utulnom byte na prvom poschodi, ktory je plne prisposobeny na pracu a pobyt malých deti.Poskytujem kratkodobe, dlhodobe, pravidelne a nepravidelne opatrovanie. Deti zaziju kopec zabavy, hier, aktivit, v ramci ich veku. Opatrujem deti od 1.5 roka.

Opatrujem deti NITRA

Mám 32 rokov, doma 4 ročného fešáka, momentálne som doma, tak rada pomôžem zaneprázdneným maminám. Opatrím 3-5 ročné dieťa, na pár hodín, jednorázovo aj pravidelne po predošlej dohode. kontakt: ankaa22@gmail.com

Starostlivosť o dieťa

Dobrý deň, som študentka VŠ- PdF UK a mám skúsenosti s deťmi rôzneho veku. Od 16 rokou som pracovala v detských táboroch- niekoľko turnusov aj ako vedúca táboru (SOŠ- Animátor voľného času). Mám skúsenosť aj s opaterou dieťaťa vo veku od 7 mesiacov - 8 rokov. Môžem vám pomôcť aj pri opatere zdravotne znevýhodnenej osoby (skúsenosť so starostlivosťou o človeka s DMO).

Opatrovanie Ba

Mili rodicia,
hladam dietatko prip.surodencov pre celodenne,pravidelne opatrovanie u Vas doma,na veku nezalezi.
Mam 59 rokov,VS pedag.smeru.Vychovala som 2 deti a mam 3 vnucata.Skusenosti s opatrovanim mam,referencie viem poskytnut.V minulosti som viedla detske centrum.

Syndikovať obsah