Opatrovanie detí

Zodpovedná a milá opatrovateľka so skúsenosťami

Hľadáme zodpovednú a milú opatrovateľku s entuziazmom, skúsenosťami a ochotou spolupracovať. Rodinka s dvoma školopovinnými aktívnymi deťmi (popoludňajšie krúžky) potrebuje šikovnú ženu, ktorá ovláda anglický jazyk a je držiteľkou vodičského preukazu - zároveň aktívnou vodičkou po Bratislave. Pracovný čas by bol: ráno zaviesť deti do školy, poobede ich vyzdvihnúť a stráviť s nimi čas až do večera.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí, Bratislava

Milé mamičky. V júni som úspešne dokončila VŠ v odbore Sociálna práca. Počas troch rokov štúdia som sa aktívne venovala opatrovaniu detí od 0-5 rokov. Chcela by som v tom naďalej pokračovať. Hľadám si dlhodobé a pravidelné opatrovanie. Ale nemám problém aj príležitostne vám opatriť vaše ratolesti. 

V prípade záujmu ma kontaktujte na t.č. 0918 885 940 alebo mailom na s.oravcova73@gmail.com

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí Bratislava - Nové Mesto

Rodinné opatrovateľské centrum Bratislava III. - blízko nákupného centra CENTRÁL

Nevzali Vám dieťa do škôlky?
Alebo býva Vaše dieťatko často choré a preto nie je vhodné do veľkého kolektívu, má ťažkosti s adaptáciou alebo ešte nie je zrelé na vstup do veľkého kolektívu?

Inzeráty Naničmama.sk: 

Ponuka

Hladam pracu ako opatrovatelka deti0 do 10 rokov.pracovala som ako profi mama.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hladam opatrovatelku

Hladam studentku SS/VS pre dve dievcata {5,9 rocne} v okoli Piestan. Opatrovanie u nas doma.

Prosim volat po 16,00 na tel.c. 0905469143

Inzeráty Naničmama.sk: 

MINI kolektív-nové centrum

Ponúkame opatrovanie detí v mini kolektíve aj počas prázdnin v novo zriadenom detskom centre.Celodenne,poldenné,hodinové opatrovanie.Možnosť čerpať štátny príspevok 230€ .Radi Vám odpovieme na vaše otázky osobne,telefonicky,emailom.Viac na mimiagentura.sk  info@mimiagentura.sk   0902 220 799

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hľadáme opatrovateľku s francúzskym jazykom

Hľadáme skúsenú a zdpovednú opatrovateľku - študentku denného štúdia VŠ - ku 3-ročnému slovenskému dievčatku, s ktorým by sa komunikovalo výhradne po francúzsky. Opatrovanie by bolo 2x týždenne po 2 hodiny, rodina býva v BA - Nové Mesto. V prípade Vášho záujmu mi prosím pošlite e-mail s Vaším životopisom, fotkou a skúsenosťami na adresu: opatrovanie@happy-kids.sk. Ďakujem!

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hľadáme opatrovateľku ku 18-mes. chlapcovi

Hľadáme skúsenú a zdpovednú opatrovateľku - študentku denného štúdia VŠ - ku 18-mes. chlapcovi, a to 1-2x týždenne na pár hodín, na dňoch aj časoch sa dá dohodnúť. Rodina býva v BA - Kramáre. Ide o dlhodobú spoluprácu. V prípade Vášho záujmu mi prosím pošlite e-mail s Vaším životopisom, fotkou a skúsenosťami na adresu: opatrovanie@happy-kids.sk. Ďakujem!

Inzeráty Naničmama.sk: 

Detské centrum a jasle - Most pri Bratislave

Dobrý deň. Chcela by som otvoriť Detské centrum s jasličkami v Moste pri Bratislave. Ak by ste mali záujem zapísať dieťa alebo získať bližšie informácie prosím kontaktujte ma na nannytocare@gmail.com. Dakujem. Erika

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hladam opatrovatelku

Hladam skusenu,serioznu pani,nefajciarku na opatrovanie 1 r.dievcatka.Opatrovanie vylucne u nas doma(Svaty Jur),takze z blizkeho okolia.Jedna sa o celodenne opatrovanie s nastupom od oktobra,pocas prac.tyzdna od ca.7:00.  do max.17:00(vynimocne).Opatrovanie na ca.6-12 mesiacov.

Blizsie info mailom na maria.druso@gmail.com

Inzeráty Naničmama.sk: 

opatrovanie dvoch dievčat - kindermadchen

kindermadchen potrebuju ihned k dvom dievčatam jedno ma 1 rok a druhe dva a pol roka a rodina je rakuska. podmienka je s detmi rozpravat po slovensky , ale treba vediet aj nemecky aby sa dohovorilo s rodičmi po nemecky len alebo anglicky. robota 3 dni alebo 4 dni plus ubytovanie a strava. tu je kontakt na rodinu životopis v nemčine susanne.pichlmair@gmail.com.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detičiek

Som študentka španielskeho bilingválneho gymnázia. Mám skúsenosti s opatrovaním detí od 3 mesiacov do 10 rokov.Rada sa postarám o vaše menšie aj väčšie dieťa,doučím učivo základnej školy. Som spoľahlivá, flexibilná, komunikatívna a kreatívna. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle: 0917468854 alebo na e-mail:mikuskovicova.sara@gmail.comv

Inzeráty Naničmama.sk: 


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.