Opatrovanie detí

Opatrovanie deti v Rači :)

Dobry den, som 33 r. VŠ vzdelana pedagogicka. Opatrujem deticky u seba doma už piaty rok. Na opatrovanie deti mam zavedenu zivnost. Byt je plne prisposobeny na pobyt a hry malých deti. V okoli mame ihriska, chodíme na vylety, hravou formou sa ucime zaklady anglického jazyka a vsetko co dieta v danom obdobi potrebuje vediet:).

Hľadáme opatrovateľku k 3-ročnému chlapcovi

Hľadáme zodpovednú a skúsenú študentku denného štúdia VŠ, ktorá má v zimnom semestri dostatok času a mohla by opatrovať od polovice októbra do polovice decembra 2014 takmer 3-ročného chlapca, a to minimálne 3 dni v týždni (ideálne aj celý týždeň) na 3 hodiny doobeda. Rodina býva v Bratislave pri OD Slimák za Trnavským mýtom.

Optrím Vaše dieta

Som mamička 3 detí vo veku 20,12,2 r. na MD. Mám 38 rokov a opatrím dieťa vo veku od 2 do 5 r. u mňa doma. V prípade záujmu ma kontaktujte na emailovej adrese kde Vám poskytnem bližšie info. Len seriozne ponuky!

Babysiiting

Milí rodičia.

Opatrovanie 4,5-ročného dieťaťa, Devínska Nová Ves

Ahojte!

Celodenne opatrovanie vášho drobčeka (Košice)

Zodpovedná mamička dvoch slečien (3,5 r. a 1,5 r.) na materskej vezme do celodennej opatery (8 hod.; Po-Pia) dieťa od 6 mesiacov.
Staršia dcérka chodí do škôlky a mladšia je so mnou doma.

Domáca starostlivosť o vaše dieťa

Nechcete ráno budiť svoje dieťatko a ponáhľať sa s ním do jaslí alebo do škôlky? Prídem ku vám domov a spoľahlivo sa oň postarám, pokiaľ ste v práci. Mám 55 rokov, pedagogické vzdelanie a vychovala som dve deti.

Opatrovanie deti v minikolektive v Raci. Volne miesta pre deticky!! :)

Dobry den, som VŠ vzdelana pedagogicka a opatrujem deti od 1.5 r. u seba doma, v utulnom byte na prvom poschodi. Byt je plne prisposobeny na pobyt a hry malých deti. Pocas dna deti caka pekny program v kruhu svojich rovesnikov.V pripade zaujmu ma neváhajte kontaktovat na tel.c. 0917 865 719, dakujem Michaela :)

Opatrovanie detí

Máte málo času na seba a svojho partnera? Chcete si oddýchnuť od povinností a nájsť si čas pre seba? Veľmi rád sa postarám o Vaše deti. Som absolvent VŠ, zodpovedný, s pozitívnym vzťahom k deťom. Deti sú to najlepšie, čo môže človeka stretnúť. Prípadný čas od 16 - 22 hod. (príp. dohoda) Nitra

Opatrovanie dietatka od septembra Vrakuna Ruzinov , Most pB , Malinovo

Zodpovedna 56 rocna ,VS vzdelana mamina opatri jedno az dve deticky od 8 do 12 bud u mna v RD alebo u Vas -- vychadzky , strava , mily vesely pristup , 3e/h kontakt na darinka2777@gmail.com

Syndikovať obsah