Opatrovanie detí

Babysiiting

Milí rodičia.

Opatrovanie 4,5-ročného dieťaťa, Devínska Nová Ves

Ahojte!

Celodenne opatrovanie vášho drobčeka (Košice)

Zodpovedná mamička dvoch slečien (3,5 r. a 1,5 r.) na materskej vezme do celodennej opatery (8 hod.; Po-Pia) dieťa od 6 mesiacov.
Staršia dcérka chodí do škôlky a mladšia je so mnou doma.

Domáca starostlivosť o vaše dieťa

Nechcete ráno budiť svoje dieťatko a ponáhľať sa s ním do jaslí alebo do škôlky? Prídem ku vám domov a spoľahlivo sa oň postarám, pokiaľ ste v práci. Mám 55 rokov, pedagogické vzdelanie a vychovala som dve deti.

Opatrovanie deti v minikolektive v Raci. Volne miesta pre deticky!! :)

Dobry den, som VŠ vzdelana pedagogicka a opatrujem deti od 1.5 r. u seba doma, v utulnom byte na prvom poschodi. Byt je plne prisposobeny na pobyt a hry malých deti. Pocas dna deti caka pekny program v kruhu svojich rovesnikov.V pripade zaujmu ma neváhajte kontaktovat na tel.c. 0917 865 719, dakujem Michaela :)

Opatrovanie detí

Máte málo času na seba a svojho partnera? Chcete si oddýchnuť od povinností a nájsť si čas pre seba? Veľmi rád sa postarám o Vaše deti. Som absolvent VŠ, zodpovedný, s pozitívnym vzťahom k deťom. Deti sú to najlepšie, čo môže človeka stretnúť. Prípadný čas od 16 - 22 hod. (príp. dohoda) Nitra

Opatrovanie dietatka od septembra Vrakuna Ruzinov , Most pB , Malinovo

Zodpovedna 56 rocna ,VS vzdelana mamina opatri jedno az dve deticky od 8 do 12 bud u mna v RD alebo u Vas -- vychadzky , strava , mily vesely pristup , 3e/h kontakt na darinka2777@gmail.com

MINIŠKÔLKA v BA/Stare mesto/pre deti od 1.5r-4r./kolektiv detí4-5/

Som mamina 2-skolopovinnych deti/10 a 8r./ a opatrujem deti na zivnost uz 5rok u nas doma v byte 118m2, vo vnutrobloku park, domaca strava.Prijmeme k Milovi/ 2r./noveho kamarata/sku.Najlepsie, ked bude chodit pravidelne od pond.do piatku.Casovo sme otvoreni od 7-19h.

doučovanie účtovníctva a ekonomiky

Doučím účtovníctvo stredoškolákov, podám základy účtovníctva u vás doma.
bratislava,
kontakt: miska.bednarikova@gmail.com

dohliadnem na deti

Ahojte, chcete si v piatok - sobotu vybehnúť von s partnerom? Dám Vám pozor na deti :).
Cena dohodou.
Bratislava (najlepšie Ružinov)
o mne: 24 rokov, vysoká škola, zodpovedná, zamestnaná, mám rada deti :)
kontakt: miska.bednarikova@gmail.com

Syndikovať obsah