Opatrovanie detí

opatrovanie

Ponúkam opatrovanie detí v Bratislave. Som k dispozícii na celodenné, denné, prípadne večerné stráženie. Cena 4,9€/1hod. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte správou. Ďakujem.

Inzeráty Naničmama.sk: 

opatrim Ba

Dobry den,mam 35r. Pracujem dlhodobo s detickami. Naposledy som opatrovala dieta vo Viedni,kde mi skoncila zmluva. A tymto si hladam nove opatrovanie dietata. Pracovala som v detskych jasliach. Mam skusenosti s detmi rozneho veku. V pripade zaujmu je moznost opatrovania,aj u mna doma. Viac info na 0904 027653.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Dopyt na opatrovatelku k 3rocnehmu dietatu

Dobry den, 

zhanam opatrovatelku s svojmu 3rocnemu syncekovim, ktora by ho 2-3x do tycdna vyzdvihla zo skolky, doviezla k nam domov a bola s nim u nas doma, hrala sa ci uz dnu alebo von na dvore alebo ihriku (podla pocasia), kym ja pridem z prace domov, je to praca na 2-3x do tyzdna na cca 3 hodiny (oda 16tej do 19tej), nutnost je vlastne auto a vyhodou je znalost montessori pedagogiky.

Prosim, kto by mal zaujem ozvite sa mi na andrea.futasova@hpe.com alebo 915 788 345.

Dakujem,

Andrea

Inzeráty Naničmama.sk: 

Detské centrum a jasle Beny´s garden

Dobrý deň. Od januára otvárame Detské centrum a jasle Beny´s garden v Ružinove - Trnávka pri Rožňavskej ceste. Prijímame detičky od 12 mesiacov do 5 rokov. Otváracia doba: 7.00 - 18.00. Angličtina a nemčina 2x týždenne. Cena od 300 eur/celodenná dochádzka po-pia. Viac info na : benysgarden@gmail.com

Inzeráty Naničmama.sk: 

KUKUČKA - Opatrovanie detí Ružinov Pošeň

Drahé mamičky, opatrím Vaše dieťatko od 0-3 rokov v minikolektíve max. 3-4 detí u mňa doma. Mám VŠ vzdelanie a bohaté skúsenosti s opatrovaním detí doma i v zahraničí (detské jasle). . Poskytujem celodenné opatrovanie, podľa potreby aj cez víkend. Domáca strava, kreatívne hry, pobyt na čerstvom vzduchu a jazyky hravou formou. Ak sa potrebujete rýchlo vrátiť do práce a neviete sa rozhodnúť, komu zveriť vášho drobca, neváhajte a kontaktujte ma. 0940202612

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrím vaše dieťatko Mini kolektív - Trnávka

Milé mamičky, ak hľadáte opatrovanie k svoju dieťatku, môžem vám ho opatriť v domácom prostredí rodinného domu s veľkou záhradou od 1.11.2015 v tomto termíne sa mi uvolní 1 miesto v kolektíve 8 detičiek. Tel. číslo. 0908317273.Referencie od spokojných mamičiek si môžte prečítať : www.zariadim.sk/andrea-aupair

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hľadáme opatrovateľky do tímu :)

Hľadáme milé a zodpovedné opatrovateľky do nášho tímu v Bratislave.
Najímame opatrovateľky, ktoré majú skúsenosti s opatrovaním detí, sú priateľské, zodpovedné, usmievavé, ochotné prispôsobovať sa.
Ak máte záujem pre nás pracovať, zašlite nám, prosím, Váš životopis na adresu m.javorkova@likely.sk. Tešíme sa na Vás. Úsmev
 

Inzeráty Naničmama.sk: 

Zodpovedná a milá opatrovateľka so skúsenosťami

Hľadáme zodpovednú a milú opatrovateľku s entuziazmom, skúsenosťami a ochotou spolupracovať. Rodinka s dvoma školopovinnými aktívnymi deťmi (popoludňajšie krúžky) potrebuje šikovnú ženu, ktorá ovláda anglický jazyk a je držiteľkou vodičského preukazu - zároveň aktívnou vodičkou po Bratislave. Pracovný čas by bol: ráno zaviesť deti do školy, poobede ich vyzdvihnúť a stráviť s nimi čas až do večera.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí, Bratislava

Milé mamičky. V júni som úspešne dokončila VŠ v odbore Sociálna práca. Počas troch rokov štúdia som sa aktívne venovala opatrovaniu detí od 0-5 rokov. Chcela by som v tom naďalej pokračovať. Hľadám si dlhodobé a pravidelné opatrovanie. Ale nemám problém aj príležitostne vám opatriť vaše ratolesti. 

V prípade záujmu ma kontaktujte na t.č. 0918 885 940 alebo mailom na s.oravcova73@gmail.com

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí Bratislava - Nové Mesto

Rodinné opatrovateľské centrum Bratislava III. - blízko nákupného centra CENTRÁL

Nevzali Vám dieťa do škôlky?
Alebo býva Vaše dieťatko často choré a preto nie je vhodné do veľkého kolektívu, má ťažkosti s adaptáciou alebo ešte nie je zrelé na vstup do veľkého kolektívu?

Inzeráty Naničmama.sk: 

Ponuka

Hladam pracu ako opatrovatelka deti0 do 10 rokov.pracovala som ako profi mama.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hladam opatrovatelku

Hladam studentku SS/VS pre dve dievcata {5,9 rocne} v okoli Piestan. Opatrovanie u nas doma.

Prosim volat po 16,00 na tel.c. 0905469143

Inzeráty Naničmama.sk: 


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.