Opatrovanie detí

Opatrovanie detí

Rada sa postarám o deti počas Vašej neprítomnosti. Na veku dieťaťa nezáleží, opatrím batoľa aj staršie dieťa. Som študentkou v odbore predškolská a elementárna pedagogika na Trnavskej univerzite v Trnave, počas štúdia som nadobudla skúsenosti s deťmi vo veku 3-6 r., okrem toho nepravidelne opatrujem dve deti. Považujem sa za flexibilného, kreatívneho človeka s pozitívnym vzťahom k deťom.

Hľadáme opatrovateľku na celodenné opatrovanie

Hľadáme zodpovednú, skúsenú a citlivú opatrovateľku k 2-ročnému chlapčekovi na celodenné opatrovanie od pondelka do piatka na 8-9 hodín. Na veku opatrovateľky nezáleží, podstatné sú skúsenosti a overiteľné referencie. Chlapec je citlivej povahy a skôr introvert, preto hľadáme niekoho, kto si dokáže k nemu nájsť cestičku. Pedagogické vzdelanie je veľkou výhodou, ale nie podmienkou.

Opatrovanie Vašich drobčekov

Dobry den/ ahojte. Blizi sa Vianocne obdobie a ak potrebujete pomoct s Vasimi drobcami, pomozem Vam. Ci uz na par hodin, pol dna/den, vikend. Mam 28rokov a doma 9 mesacneho synceka,som vyucena zdravotna sestra.

opatrovanie deti

Dobry den ,rada sa postaram o vase deticky pocas Vasej nepritomnosti,som zodpovedna,spolahliva,poriadkumilovna,skusenosti s opatrovanim mam,uy som opatrovala v rodinach,velmi rada mam deticky uz od utleho detstva. som s Pezinka cislo na mna 0918 293 512

Opatrovanie, doučovanie

Dobrý deň :)

hľadám si prácu v TT a okolí (príp. BA) ako opatrovateľka detičiek. Detičky mám rada, a tak isto deti majú radi mňa. Mám skúsenosti s opatrovaním detí, ktoréhokoľvek veku.
Prípadne viem doučiť deti - slovenský jazyk, matematika, anglický jazyk (bilingválne gymnázium + pobyty v zahraničí).

Neváhajte ma kontaktovať pri akýchkoľvek otázkach.

Budem vďačná za každú ponuku ;)

Hladam opatrovatelku k 1 rocnemu babatku

Hladame opatrovatelku k 1 rocnej dcere od januara na dva dni v tyzdni cca 15-23 hodin tyzdenne. Radi by sme vsak, aby nas zacala navstevovat skor 2-3 tyzdenne na 2-3 hodinky, aby sme si vsetci na seba zvykli.

Umiestnenie

Bratislava-Nove Mesto
Slovakia

Postrážim vaše detičky BB

Som študentkou na VŠ v Banskej Bystrici a rada postrazim vaše
deti v poobedňajších hodinách v pracovnych dňoch :) Len BB Úsmev
michaela.vlcakova@gmail.com

Hľadám opatrovateľku

Hľadám opatrovateľku k 7-mesačnému dievčatku, nepravidelne, podľa potreby, najmä popoludní, najlepšie z dúbravky.
V prípade záujmu, poprosím poslať krátky popis skúseností aj s predstavou o plate. Ďakujem.

opatrovanie deti

Dobrý deň, ponúkam opatrovanie detičiek v okoli Pezinka. Som mladá, spolahlivá, dochvílna a mám veľmi rada detičky. Skúsenosti mám, nakoľko som opatrovala deti v rodinách. Opatrovanie by bolo u Vás alebo u mňa v rodinnom dome je to na vzájomnej dohode. Pre viac info ma neváhajte kontaktovať.

Hľadáme opatrovateľku k takmer 3-ročnému chlapcovi

Hľadáme skúsenú a zodpovednú študentku denného štúdia na VŠ na opatrovanie takmer 3r. chlapčeka, a to 2 pracovné dni v týždni doobeda na 5 hodín, dni si môže opatrovateľka vybrať. Rodina býva v Novej Dedinke, čiže je to vhodné pre niekoho zo Senca, príp. z Bratislavy trvá cesta autobusom 40 minút, cestovné hradí rodina.

Syndikovať obsah