Opatrovanie detí

Hľadáme opatrovateľku k 2,5-ročnému chlapčekovi

Hľadáme skúsenú a zodpovednú opatrovateľku - študentku denného štúdia VŠ - na opatrovanie 2,5-ročného chlapčeka, a to 3 dni počas pracovného týždňa na 5 hodín kedykoľvek v časovom rozpätí od 8.30 do 17.30, na dňoch nezáleží. Rodina býva v BA - Ružinov. V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis s fotkou na adresu: opatrovanie@happy-kids.sk. Ďakujem!

Opatera detičiek Liptovský Mikuláš a okolie

Ahoj rodičia.Som študentkou zdravotníckej školy v Liptovskom Mikuláši .Rada Vám pomôžem s opaterou Vaších detí .Som flexibilná , komunikatívna a zodpovedná. Patrím medzi členou červeného kríža a mám kurz prvej pomoci. Ovládam aktívne anglicky a pasívne nemecky.

Hľadáme opatrovateľku k 1,5-ročnému dievčatku

Hľadáme skúsenú a zodpovednú opatrovateľku - študentku denného štúdia VŠ - na opatrovanie 1,5-ročného dievčatka, a to pravidelne v utorky od 8.45 do 14.00. Rodina býva v BA - Ružinov. V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis s fotkou na adresu: opatrovanie@happy-kids.sk. Ďakujem!

Hladam opatrovatelku k 3r synovi pocas vynimocnych situacii

Hladam opatrovatelku pre mojho 3 rocneho syna pocas pracovnych dni,kedy bude nutne s nim zostat doma,napr.kvoli jeho chorobe,jarne prazdniny,pripadne zatvorena skolka kvoli letnym prazdninam atd.

Opatrovanie detí :)

Som 21-ročná študentka právnickej fakulty v Bratislave a mám pozitívny vzťah k deťom. Pracovala som ako animátorka v rôznych táboroch a iných detských podujatiach. Taktiež mám absolvovaný kurz animátorskych zručností. Rada postrážim Vaše deti či už počas týždňa alebo cez víkend, vkľude aj u mňa doma. V prípade zájmu ma prosím kontaktuje a obratom Vám zašlem svoj životopis, resp.

Opatrím dieťa - BA a okolie

Opatrím dieťa v BA a v okolí (Rovinka, Dun.Lužná, Most pri Bratislave, Alžbetin dvor, Miloslavov, Kvetoslavov atd.)Najlepšie dlhodobo na min. 6 hodín denne. Skúsenosti s deťmi mám, robila som v škôlke a mám skúsenosti aj s opatrovaním detí v ich domácnosti. Môžem vystaviť aj faktúru, aby ste si mohli uplatniť príspevok 230 eur.V prípade záujmu ma kontaktujte na 0948427110.Dakujem.

Opatrovanie detí

Dobrý deň. Slnko
Ste z Čadce a potrebujete si ísť nakúpiť, pobehať obchody, prípadne niečo vybaviť a nemáte kde nechať svoje dieťatko? Rada sa o neho u mňa doma postarám. PO,UT,ŠT,PIA od 8- do 15, STR od 8-do 13 hod. Pracovala som ako au-pair v Nemecku a Anglicku a momentálne som na MD so svojím tretím dieťaťom.
Pokiaľ máte záujem kontaktujte ma na 0918431601.

Spoľahlivo a s láskou

Ponúkam zodpovedné a spoľahlivé opatrovanie detičiek. Mám 37r. a niekoľkoročné skúsenosti s opatrovaním drobčekov od 0r. do školského veku. Samozrejmosťou je láskavý prístup, kreatívne vyplnený čas, dobrá domáca strava. Opatrovanie možné v minikolektíve (po dohode aj individuálne). Som motorizovaná, v prípade potreby a dohody je možné dieťatko doviezť a odviezť (BA).

Rada opatrím Vaše dieťatko (Bratislava)

Hľadáte niekoho, kto Vám pomôže postrážiť/opatriť/postarať sa o Vaše dieťatko?

Postrážim vaše ratolesti cez víkend(víkendové opatrovanie BA)

Kvietok Dobrý deň, som 19-ročná študentka a hľadám si prácu ako opatrovateľka. Kvôli študijnému rozvrhu môžem ponúknuť len víkendové opatrovanie detí u Vás/u mňa doma. Mám pozitívny vzťah k deťom, rovnako aj k domácim miláčikom.

Syndikovať obsah