Opatrovanie detí

Opatrovanie aj doučovanie detí

Hľadáte k svojím deťom opateru a zároveň kamarátku?Potrebujete si nájsť aj čas len samy pre seba?Kontaktujte agentúru Sunny Kids :).Zakladáme si na zodpovednom,spoľahlivom prístupe,naše opatrovateľky nie sú len dozorkonajúce osoby,ale sú deťom aj kamarátky,rozvíjajú u detí nielen individuálne stránky,ale zároveň aj zmysel pre sociálne vzťahy a kolektívnosť :).Sú skúsené,spoľahlivé a hlavne zodpove

Hľadám opatrovateľku pre chlapca - Marianka

Hľadám opatrovateľku pre 2-ročného chlapca, z Marianky alebo okolia. Vhodné pre láskavú a starostlivú dámu alebo slečnu, skúsenú s opatrovaním detí. Pracovný čas: od pondelka do piatku od 7:00-14:30. Nástup: september 2014. Viac info e-mailom: petra@dobraopatrovatelka.sk

Opatrím deti (okres Levice)

Mám veľmi rada deti a veľké skúsenosti s opatrovaním detí. Mám svoje auto.
Som k detičkám milá a priateľská. Opatrím deti v celom levickom okrese. Mamičky, ktoré si potrebujete oddýchnuť od svojich milovaných detičiek, kľudne sa môžete na mňa obrátiť.

Kontakt:0917 125 210

Hľadáme opatrovateľku

Súrne hľadáme slečnu na opatrovanie 1 ročného dievčatka vo Svätom Juri od 11.8.2014 na dlhodobo.Šlo by o doobedia,prac.doba približne od 7.00 do 13.00.V prípade záujmu kontaktujte Martinu:0908 195 805,alebo mail:martina.sulova.912@gmail.com

Opatrovanie NITRA

Dobrý deň,

hľadám si prácu v oblasti opatrovania detičiek. Som 25 ročná, komunikatívna, zodpovedná, svedomitá, priateľská, s pozitívnym vzťahom k deťom, so zmyslom pre výtvarné cítenie a humor. Viem sa prispôsobiť dennému režimu rodiny/dieťaťa nakoľko som sa starala o deti. Odpoviem na akékoľvek otázky.

Vopred ďakujem za ponuky :)

stráženie detí večer a cez víkend Bratislava

Mile mamicky, ak si chcete spravit volny vecer,alebo potrebujete volny vikend, rada sa postaram o vase deticky. Mam 27 rokov a skusenosti s opatrovanim mensich aj vacsich deti. Som zodpovedna ale je so mnou aj sranda kedze som niekolko rokov pracovala v letnych taboroch. (Mam referencie od slovenskej aj anglickej rodiny)
Kontaktujte ma prosim e-mailom: deny.kamenska@gmail.com

Hladame milu opatrovatelku BA

Dobrý deň, máme dve detičky vo veku 2 a 4 roky a hľadáme na spoluprácu skúsenú a vitálnu opatrovateľku, ideálne pani na dôchodku alebo studentku, ktorá opatrí naše dieťa v prípade ľahkej choroby alebo prázdnin. Obe detičky chodia do škôlky. Ideálne Ružinov, Staré mesto. Cena dohodou. Ďakujem. Prosím kontaktujte ma tel. 0911 738 900 mailom: ela.hossova@gmail.com

opatrovateľka - trénerka Denisa :) (Bratislava)

Mám 25 rokov a bohaté skúsenosti s opatrovaním a trénovaním malých detí. Študovala som učiteľstvo telesnej výchovy a etickej výchovy v Banskej Bystrici. Sústavne sa vzdelávam ohľadom Pilatesovej metódy ,z ktorého si robím certifikát.

Opatrovanie detí

Dobrý deň.
Ponúkam opatrovanie detí.
Som - 21- ročná, komunikatívna, priateľská, s pozitívnym vzťahom k deťom, so zmyslom pre výtvarné cítenie. Viem sa prispôsobiť dennému režimu rodiny/dieťaťa.
Bratislava a okolie - nerobí mi problém dochádzať aj do okolitých rakúskych dedín.
Cena dohodou.
Kontaktujte ma prosím prostredníctvom e-mailu na - janka.dragonidesova@gmail.com.

Umiestnenie

Opatrovanie detí
Slovakia

Hľadám spoľahlivú opatrovateľku pre ročnú dcérku (BA, Sv.Jur, Pezinok)

Dobrý deň,

hľadám skúsenú, spoľahlivú pani na opatrovanie mojej ročnej dcérky Karin. Išlo by o pravidelné opatrovanie cez týždeň u nás, v rodinnom dome vo Svätom Jure. Hľadám pani iba na opatrovanie, žiadne nakupovanie, upratovanie, varenie..čisto iba venovanie sa dcérke. ponúkam 3 eurá/hod.

ďakujem za ponuky Úsmev

Petra

Syndikovať obsah