Sezónne recepty

"Zdravé" recepty

Rýchla syrová palacinka

Zdravá rýchla večera na štíhlu líniu hotová za tri minútky Mrkám

Riccotové cestoviny so sušenými paradajkami

Zdravé, rýchle, jednoduché a pritom zaujímavé Úsmev

šalát z čínskej kapusty

Rýchly šalát z čínskej kapusty, v chladničke kľudne vydrží aj 2-3 dni

Cuketová fitness pizza

Jasné, že mi to nedalo, keď som natrafila na tento recept na internete, hneď som ho musela vyskúšať. Výsledok dopadol nad očakávania, musím povedať, že toto je vážne vynikajúca "pizza" a dokonca aj chuťovo pripomína originál. Dávam sem teda recept na cuketové pizza cesto a navrch dajte, čo máte rady.

Čokoládovo-jogurtový fitness dezert

Je tu ďalší rýchly a ľahký fitness recept, ktorý zvládne aj to najväčšie kuchynské nemehlo. Kvalitný jogurt prospieva tráveniu a želatína dodá dôležité bielkoviny a vyživí kĺby.Je to skvelá maškrta aj pre deti, môjmu 2 ročnému synovcovi tento zdravý dezert skutočne šmakoval Mrkám

Avokádovo čokoládové fitness koláčiky

Tak mám tu pre vás ďalší experiment na zdravé fitness koláčiky. Múka, vajce a tuk sú v nich nahradené avokádom, ktoré má jemnú maslovú konzistenciu. Odporúčam použiť čierne avokádo, pekne zrelé a trošku mäkké. Avokádo je plné zdravých nenasýtených tukov, antioxidantov, minerálov a má nízky glykemický index.

Fitness muffinky z mikrovlnky - bez múky!

Ak rozmýšľate čo upiecť na víkendové poobedie, čo poviete na obľúbené muffiny? Viem, keď chcete schudnúť mali by ste sa vyhýbať cukru, múke, oleju a tým pádom všetkým koláčom. Ale viete čo, na tieto muffinky nič z toho nepotrebujete! Deťom kľudne upečte celý plech muffinov a pre seba si urobte fitness verziu, ktorú máte hotovú za 5 minút a chutí na nerozoznanie od originálu!

Mandľové fitness palacinky s pomarančom a horkou čokoládou

Tak toto je vážne skvelá kombinácia! Robila som ich dnes na olovrant a môžem povedať, že zasýtili aj potešili. Tieto palacinky obsahujú zdravé tuky z mandlí, vlákninu a pomalé sacharidy z ovsených vločiek a svieže vitamíny z pomaranča Mrkám

Raw špenátová krémová polievka

Raw (nevarená) špenátová polievka (studená)

Maková rýchlovka

Rýchla raw sladká pochúťka.

Syndikovať obsah

Odporúčame