Bez pohybu to nejde

Expreska

Neobjavila som nič extra, ale miesto kde by som sa sama nezničila a aj časovo je to zaujímavé "Expreska" je v rôznych mestách. Zaujímalo by ma, či má niektorá skúsenosti a váš názor na permanentky. expreska.sk/cenik-a-vyhody-clenstvi/ Ktorá sa vám pozdáva, koľko sa dá vydržať? Chýba mi tam na 3 mesiace.

Športujeme s naničmamou

Dzeny nám tu predviedla, že s behaním sa dá začať aj s nie najpríjemnejšími spomienkami na bežecké pokusy zo školských čias. Ako som bola behať. Ja som bola fakt behať... Podarilo sa jej nakopnúť na staré kolená aj mňa. Moje spomienky na behanie za mladi sú lepšie, len som kus ťažká, staršia a pohodlná. Ale podarilo sa. Slnko Už tretí týždeň pravidelne behám.

Čím viac cvičím, tým viac zjem

Také milujem.
Vždy keď si mám vybrať medzi dilémou, či radikálnejšie, alebo vôbec upravím svoje stravanie, alebo začnem cvičiť, siahnem po druhej variante. Ani tá síce nie je veľmi jednoduchá pri mojej váhe, životnom štýle, bývani na dedine ..., ale v pravidelných intervaloch sa také zadarí. Už je len škoda, že s veľkými pauzami. Hambím saChichocem saPrekvapenie

Bez pohybu to (ne)ide

Našla som krásny vtip:

Ja športujem len rekreačne. Vrhám tieň, pozerám do diaľky, skáčem do rečí a leziem na nervy. Váľam sa od smiechu po podlaheChichocem saVeľký úsmev

Niečo kvôli sebe a zdraviu

Prosím vás koľko času venujete týždenne na cvičenie?A čo je podľa vás taký stred pre nás väčšie?Ďakujem za názory a váš čas.

Vypočítajte si správnu vlastnú váhu.

Tak sa potešte:-) , alebo sa rozčuľujte:-(

http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/index.php

Aspoň si rozmyslíme, čo dobrého si NE dáme cez sviatky do úst

orbitrek - eliptický trenažér

Dobré ránko. Celý víkend som študovala cenové ponuky eliptických trenažérov, kvázi orbitrekov. V celej tej škále závaží, cien a informácií som sa stratila!!!

Prosím všetkých, ktorí tento stroj využívajú na cvičenie o rady a skúsenosti. či je to vhodný stroj na cvičenie, či sa pri tomto pohybe dá schudnúť, aký voliť.

dvd zumba

Ahojte, máte niektorá SET DVD ZUMBA FITNESS / 4 dvd/. Chcela by som vedieť aké sú. Ozvite sa na email salima@azet.sk

Super ZUMBA v MT

Vložil(a) aramana, 7. September 2011 - 8:56

Viem o super zumbe v MT.Nik na teba nečumí jak debil, cvičiteľka je super baba, miesta je tam habadej a za super peniaz.Tak smele, kto sa chce triasť, mávať, kývať, napíšte mi cez kontakt
(píšem to preto, bo viem že niektoré žienky len kvôli tomu čo a ako a kto atak...tam nejdu, ale radi by.či rady by.Hambím sa )

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.