Blog používateľa Katarína Zacharová

Využívate svoju intuíciu naplno?

My ženy sme jednoznačne intuitívne. Cítime, sme emociálnejšie, niekedy určité veci vycítime, aj keď ich nevieme vysvetliť. Častokrát konáme práve intuitívne a nie sme si toho plno vedomé. Využívame intuíciu či už v našich vzťahoch, v práci, v komunikácii, s deťmi, v láske a aj v krízových situáciach. Je to tichý hlas niekde vnútri v nás, ktorý nám toľkokrát správne poradil, nasmeroval nás. Naša intuícia.

Čo vidí žena, keď sa pozrie do zrkadla?

Žena je odjakživa považovaná za to krásne pohlavie. Predurčuje nás na to naše telo, pohyb a krása. Byť ženou a byť ženská znamená byť citlivá, láskavá, starostlivá, múdra, kreatívna, podporujúca, krásna, vzrušujúca, intuitívna. Muži nás zbožňujú a milujú práve pre tieto naše črty, ktoré hľadajú v nás, aby oni mohli byť pri nás muži.

Ako zmeniť smer, keď kráčaš po nesprávnej ceste

Raz som cestovala vlakom do Prahy z Bratislavy. Prišla som na vlakovú stanicu asi 10 minút pred odchodom vlaku. Dobehla som, kúpila si lístok a vydýchla som si, že som to stihla. Odchody na moje, či už ďaleké alebo blízke cesty sú vždy trošku hektické, s balením na poslednú chvíľu :). Prešla som k prvému nástupišťu, ktoré bolo to moje, lebo som to vyčítala z hlavnej tabule s prižmúrenými očami

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.