Blog používateľa anjeli

Čriepky zo života žien...

Ten čas tak letí, že sa aj ja musím pomaly a isto zmieriť s tým, že mám doma mini žieňa... moja "malá má síce len 10 rokov, ale to ako som sa správala ja v jej veku je hodne vzdialené tomu, ako uvažuje ona.

No nič s tým nenarobím, a aj manžel musel zložiť zbrane a na MDŽ jej aspoň symbolicky darovať jednu ružu, aby sa neodúvala pol dňa zato, že v nej ešte ženu nevidíChichocem sa. A to prefíkane chce osláviť aj MDD, lebo prakticky ešte dieťa je Veľký úsmev.

Moja radosť

Takto pred týždňom sme oslávili s manželom výročie... už 23 rokov kráčame spolu životomSrdce.

Vzťah k pôde...

Nie bude to politicky ladené... aj keď by mohlo, vzhľadom nato, ako sa naše prevažne poľnohospodárske Slovensko /kedysi/ začalo macošsky správať k svojej úrodnej pôde.

A ďalšia hviezda odišla.

Dolores O'Riordan-The CranberriesZlomené srdce... Spomínate si? Poznali ste jej hudbu?

Včera navždy odišla a to mala len 46 rokov...Kvietok

Ja počúvam a revem ako tur...Plačem

Aj takýto je život.

Keď nájdete spriaznenú dušu...

Nedávno som oslávila narodeniny... Môj manžel mi pri tejto príležitosti nosieva vždy kvety /a to aj k meninám, výročiu svadby, na Valentína, ku dňu žien, ku dňu matiek/. Jednoducho vždy si nájde dôvod, ako ma kvetmi potešiť, pretože ja kvety milujem a on to veľmi dobre vie. Pri rôznych príležitostiach, keď som natrafila na peknú orchideu, pozrela som na neho a on mi ju kúpil, len tak pre radosť, len tak, aby som sa tešila... a tak mám doma 19 orchideí. A on vidí, ako sa z nich vytešujem stále.

Ach jaj... domáce úlohy.

Prišla som nato už kedysi a dnes sa mi to potvrdilo... domáce úlohy nedostávajú naše deti, ale ich rodičia. Aspoň u nás to tak vyzerá z času na čas. Alebo moje deti nie sú také kreatívne, aby vymysleli napr. 10 prirovnaní, zato ich mama /čiže ja Hambím sa/ áno a niekedy až príliš.

Chcem zachrániť svet a ničím samu seba.

Už niekoľko dní sa budievam na stuhnutý krk a boľavý chrbát a tupú bolesť v zátylku a presne viem, že takto sa mi odpláca stres, ktorý si nechávam prenikať pozvoľne do života. Nie je to viditeľné, hmatateľné, nie je to jeden veľký problém... sú to stovky malých problémov, ktoré sa mi bodavo dostávajú pod kožu. Ja si za to môžem sama... neselektujem, nevyraďujem "blbosti", ktoré nijako neovplyvním len sa tým zbytočne trápim, nechám si na seba nakladať a nakladať, kým sa nezačnem budiť s mojimi známymi bolesťami a už viem, že je zle-nedobre.

Niečo je v lufte...

...a to je moja dobrá výhovorka, pretože inak musí mať môj muž so mnou božskú trpezlivosť Veľký úsmev.

Príklad č.1:

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok