Blog používateľa babka Betka

Ja mama..babka

Dobrý deň milé maničmamky a priateľky.Dnes som si našla správu a veru aj som dostala takú malú facku ..od života a našej Amálky.Tak strašne dlho som tu nebola..nie klamem,sem tam chodím ,prečítam si neiečo naj ,popozerám artmamu .Nezanevrela som na nanicmamu.. sú to  moje najkrajšie spomienky na stretnutia kde som spoznala veľa žienok..úžasných ,láskavých.Sem tam nazriem čo je nové na NM  a teší ma že stále funguje... Sľubujem ,že po dnešnom prečítaní sms sa tu budem objavovať častejšie  

P.S. To je on,človiečik čo mi zmenil život..♥

Naše upratovanie

Prajem Vám Krásne a šťastné Vianočné sviatky...

Už sviatky lásky, pokoja
zavítajú zas skoro k nám,
pod stromčekom ľudia postoja,
otvoria srdcia dokorán.
Nech v dome vašom zavládne
tiež radosť, že ste spolu,
keď rodina si zasadne
k Štedrovečernému stolu.

Nech do príbytkov Vaších, vchádza vždy ruka v ruke Šťastie,Zdravie a láska..
Prajem Vám krásne,pokojné a požehnané sviatky Vianočné... Srdce

Súťaž ..Korenie života

Dlho som uvažovala napísať,nenapísať? Korením života predsa stále bol a bude HUMOR..či už ten nakazlivý..alebo smiech cez slzy. Smiech úprimný,smiech keď vás bolí až celé telo.Mojím korením,nie je žiadny peper či čili.. boli a stále budú moje deti..vnúčata.Humor mojich detí ,ich detí a vnúčat..toto je to správne korenie života..Milujem humor,smiech.Mám rada ľudí veselých,úpriných.Takýto človek, sa mi priplietol do môjho života pred 21 rokmi.Môj manžel...tak veru,človek veselý,vždy dobre naladený.Milujúci chlap ,milujúci humor a dobrú náladu.Nedávno pribudol do nášho života ďaľší človiečik...tento malý zázrak, je naším najsprávnejším,najvýdatnejším korením života.Priniesol nám niečo neopakovateľné,nové? Nie, niečo výnimočné.

Veselú Veľkú Noc...

Nie je to klam, ani čary
sú tu krásne sviatky jari.
Naplň sa láskou, pokojom
každučké srdce, každý dom!
Buďte verní starým zvykom
nech šibe len korbáčikom.
By jemný dotyk korbáča
Vám líce slzou nezmáčal.
Kto rozum má - pochopí
slabúčko vodou pokropí.
Pre všetkých dobrých šibačov
chystajte misu koláčov.
Ešte vínko nie však moc
tak veselú Veľkú noc!

Naša Katka..

Nesledovala som od začiatku "Modré z neba"... práve ten prvý príbeh, som nestihla..Vedela som však,že niekde medzi toľkými divákmi, bude aj naša Katka- Kefara..a pred chvíľkou si kameraman isto ulahodil..tú našu Kačenku hodnú chvíľku ukázal celému Slovensku.. Peknú vznešenú..takú ju vidím ja...Jednú z Nás.Ženu, ktorej nebol osud tejto rodinky ľahostajný,ženu s láskavým a dobrým srdiečkom..Jednu z Nás..Aj takéto sme my, Naničmami..Stále platí..V Jednote je sila..a My, sme silné...

Dobré ráno Slovensko...

Tak Vás. zdravím z ďalekej ..neďalekej cudziny.Konečne sa už viem dostať aj medzi Vás..tak strašne ste mi chýbali.Včera...t.j. piatok som sa konečne dopracovala ku internetu .Teraz budem po nociach čítať všetko, čo som za ten čas zameškala,budem sa potichúčky usmievať a v duchu budem pri každej z Vás.

Návrat?

Moje ...strašne mi chýbate a tak využívam čas, ktorý trávim u Nicebosorečky..zatiaľ som len čítala a veľa. Doma internet nemám, ale čakám,že behom niekoľkých dní budem už pripojená.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.