Blog používateľa balalajka

Už je to tu!

Zas ten zelený škriatok na mňa vyskočil na YouTube. Normálne žeravo uvažujem o predplatení si pozeranie videí bez reklamy. Aspoň na tento vianočný čas, lebo niektoré reklamy mi už lezú krkom a ešte ani advent nezačal. Tak ale mohli počkať aspoň kým pustia oficiálne Marišku Carey a Last Xmas od Wham. Reklamy som pokukala, zatiaľ vedie tá s odídutým Dunčom a samozrejme refresh old school sviňucha, čo robí poriadky po lese a zažína hviezdičky. Sranda je, že miesto toho, aby som od týchto reklám utekala, tak sa vrhám k TV. Ba priam som si ich našla a premiéru vychutnala. Proste topka toho roku pre mňa.

Farba Vianoc

Ja viem, že stresujem dopredu - zas, ale vážne budú. A už je to len zapár, lebo však 29 je málo. Možno nie 29 málo, ale len 1 výplata, cez víkend vlastne začína advent. Ameriku čaká vo štvrtok Vďakyvzdanie, v piatok ten skutočný Black friday a mne teda všelijaké myšlienky idú počnúc, že som chcela nové ozdoby na stromček.

O tom, prečo máme čokoládové dvere

Vždy ma fascinovali také tie videjká, kde vidíte v 3 či 4 minútach ako sa čo robí. Také tie DIY, kedy si po zhliadnutí pripadáte ako MacGiver a už kupujete tavnú pištoľ a sádru so špeci rukavicami. Tie, kde aj najväčšia pohroma, ktorú ste ani v nočných morách neočakávali sa dá napraviť ako mávnutím čarovného prútika so zaklínadlom Abraka dabra. Keď ich pozerám, občas ani nedýcham. A občas prikyvujem. A občas argumentujem, že nie - nie! to nie je možné, aby to tak šlo. A občas sa smejem úplne nahlas, lebo sa mi zdajú pritiahnuté za vlasy.

O šťastí či nešťastí

Vo dvoch - pamätaj, vždy chodia vo dvoch.
 
No tak dobre - na to, že váš dátum niekto vymaže z kalendára, na tom by si človek nemal hľadať výhody. Príde o všetky tie priania, darčeky .... ale čo už.
Keď Apple vyhodila na FB fotku, že jej 24.11 chýba v kalendári prešla ma sranda - však čo!?

O nalepovacej podprsenke

Tak som sa zas raz ulakomila.

Lebo som chcela byť krásna.

Lebo som chcela byť chic.

Lebo som chcela niečo čo bežne sa teda podľa mňa nenosí.

V rámci neviem akej akcie (predajnej) som si kúpila samodržiacu podprsenku.

Z hygienického hľadiska, vám ju samozrejme v obchode nemôžu nechať skúsiť.

Žiaľ.

A možno aj nielen z hygienického - bo ja by som si takú vec teda už pre seba druhýkrát nekúpila.

No ale za 10€ .... aj horšie som už investovala. Veľký úsmev

Čo si nosím z ciest

Teraz som si nie úplne istá, či som podobný blog už nepísala Chichocem sa. Nevadí.

 

Ja nič - ja muzikant

Tak som sa včera zas strepala na biku. Strepala je slabé slovo. Ja som sebou sekla o zem ako vrece zemiakov. Žiadna super duper rýchlosť, ani prudká zákruta, ani nič - proste nové MTB tretry, takmer nulové skúsenosti, odfláknutá ich montáž na tretre a panický strach, aby sa vypli, lebo cez tú úzku bránku neprejdem a vytrepem sa.

No tak som si to privolala Veľký úsmev.

Haloooo! Tam lampáreň?

Chcela by som si tak narýchlo posťažovať. Môžem? Zoberiete to ako reklamáciu? Či jedným uchom dnu a druhým von? Ale veď ... čo vesmíru bude dané.

Chcela by som sa posťažovať na skracujúci sa deň. Neni to dávno, čo som domov z práce prišla a ešte čo to stihla aj vonku pobehať, aj dnuka porobiť. A dnes ... dnes už šero o 19. A bude ešte horšie, ja viem.

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok