Blog používateľa dan-cula

fekišovce-smiech na entú

toto nevymyslíš-toto je realita..dopozerala som video z toho ob.zastupitelstva-najprv nechápavo a teraz..no starostka bude asi "bavička"č.1!! to f ja náročky "malým ".na FB asi vedie..

naschvál?

Kamilka zachatila si správu-bývalá NM v Lipt.Lužnej -zhorela im stolárska dielna...neviem to pochopiť ak im to naozaj niekto úmyselne..

asi mi "šibe"

Nejdem a nechcem sa sťažovať ani chváliť..ale od určitého veku nesmierne túžim bývať a hlavne dožiť v takej starej drevenici(ako mali moji statrí rodičia).Keď sa s týmto občas niekomu priznám-nechápu..

priťahujú ma staré domy..a netuším prečo.a tento týžden v jednom časopise fotka -drevenička presne ako mali st.rodičia-ked som to zbadala akoby mi na chvílku zastalo srdce,myslela som ,že sa rozplačem..kúpila som si ho,vystrihla a neviem sa vynadívať!z toho obrázka ide nesmierny pokoj-pre mňa!

či to robí toto predvianočné obdobie?hormonálne burky sú už za mnou...

a zas si rypnem...

Pred chvilkou som sa vrátila z potuliek po Slovenku a kúsok za hranicami...išla som aj autom aj vlakom.A!!!ostala som zhrozená,znechutená-z inváznych rastlín a kríkov.....ako máme zahnusenú krajinu a ešte to bude viac!tohto roku či sa to len mne zdá je to neskutočné!!zlatobyle(to žlté),netýkavka žliazkatá(to ružové)a hlavne pohánkovec(to biele) pri cestách a tratiach a pri koncoch mnohých záhrad sumach pálkový..

Ale kde som úplne stratila reč je to durman po poliach celé lány od Bratislavy nahor!vyzerá to tak že to asi pestujú-neviem si to vysvetliť-komletne jedovatý a semianka durmanu sú predsa také niečo(opojné) ako lysohlávky.

K tomu dnešnému a iným sviatkom..

...ako sa možme čudovať(teda ja sa nečudujem)ked doma sa o tom nerozpráva teda celkovo sa doma nevedú diskusie,no česť výnimkám.V škole sa to len prebehne (na pedagogické školy chodia tí čo inde neuspejú),dejiny sa v učebniciach upravujú podla vládnucich garnitúr a príťažlivejšie sú všetky iné zdroje.

Národná hrdosť sa u nás nenosí....ak si myslia,že si dajú tričko s folklornym motívom a vraj národovci..

Takže asi tak..

odťať ruky arogantným..

..šoférom od pleca aby sa nevedeli najesť a utrieť si riť.Taká som nabrúsená až hroza!Dnes v meste ma na priechode púšťa vodič ešte aj rukou ukazuje,že môžem -a ked som v polovici ten za ním ani nespomalí a len ma tak "lizol"!ludia z chodníka kričali či mi nič nie je,žial nikto si značku ani nevšimol..a teraz čitam,že ďalší debil zabil takto dieťa v Michalovciach.

Je to normálne?

pomníčky,kríže..

..pri cestách.Priznávam nosím to v hlave už dlhú dobu len som sa to nevedela odhodlať dať sem..

Denne chodím na bike po cestách a začínajú ma doslova rozčulovať tie spomínamé kríže a pomníčky vedla ciest.Hlavne ked viem,že tam prešlo auto opitého(má pomník),opitý chalanisko s diskotéky napálil pri ceste do stromu(má pomnik),frajer na rýchlom aute o polnoci zabudol že zrušili jednu cestu a treba odbočiť-má pomník..

to neboli nevinné obete-alkohol,rýchlosť s nepozornosťou..

Slovensko je krajina bilbordov a krížov vedla ciest..podla mńa divná móda-čo taký špitál..tam by bolo krížov..

prepáčte ale musela som to napísať..

Tie čo čítate sny..

Zas po dlhej dobe sen na ktorý celý den myslím tada od 0300 ako som precitla v posteli...V skratke:bola som v mojej rodnej dedine..teda išla som na horný koniec smer dolina-ludia mali po plotoch povešané na sušenie domáce tkané koberce a zrazu začalo pršať a dolu cestou sa valila špinavá voda ktorá brala so sebou štrk a  pod-nebola velká len tak asi po kolená..no a ja som začala tie koberce zberať aby nenamokli a aby ich nezobrala tá voda..a za zákrutou bol pri plote uviazaný celkom biely kôň a stál v tej vode-zrazu sa objavil neviem odkial nejaký chlap a hovorí,že toho kona treba dať preč a nemá ho kde dať-ja mu na to,že aby ho teda zobral a že ho dám k mame do dvora.On,že ako a ja mu vravmí,že sa koní bojím ale nech mu dá ohlávku a pôjde to.Tak aj urobil a...zobudila som sa s poc

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok