Blog používateľa Dzeny

Korytnica ako Černobyľ

Cestou z Liptova sme sa zastavili v Korytnici. Kedysi vychýrené kúpele sú už 14 rokov opustené. Videla som fotografie spustnutých kúpeľov, ale naživo je to oveľa desivejší zážitok, hlavne ak si ešte pamätáte aké krásne boli počas vášho detstva. 

Trochu tej prírody:)

Dievčatá, opäť fotím kvety a prírodu, lebo všetko bujnie a kvitne. V zime som fotila akurát tak sneh, pekné boli hory, ale toto je krajšie:) 

Romantik humorista/realista

Vraj je komunikácia základom každého funkčného vzťahu. Držiac sa tohto hesla som chlapovi deň pred MDŽ oznámila, že očakávam kvety a že aj babka by sa potešila. Vyhneme sa sklamaniam: Ja nebudem sklamaná, že som nedostala kvety a on nebude sklamaný, že ma sklamal:D

Musím povedať, že každý rok to pekne vybavil, len som mala pocit, že tento rok na to vôbec nemyslí, tak som to len tak nežne pripomenula.

I dostala som kvety. Dokonca som ich dostala večer pre MDŽ:D

A kvety už desiaty deň stoja vo váze a tvária sa, že sa im nechce odkvitnúť.
 

Lenivosť a financie, najväčší nepriateľ ekológie

Chcem byť eko, idem si dať načapovať prací gél. Našla som si tú najbližšiu eko drogériu, chytila fľašu z minutého pracieho prostriedku a hor sa na nákupy. Keď mi navigácia napísala, že som v cieli, pochopila som, že mnohí prevádzkovatelia nechápu aké dôležité je mať aktuálne a presné informácie na webe.

Ako som vybabrala s Vianocami

Tento rok som sa rozhodla postaviť sa vianočnému zhonu chrbtom a všetko som si premyslela. Už v októbri. Viem, riešiť Vianoce v októbri je pád na úroveň mobilného operátora, lenže je koniec novembra a ja mám pokoj.

1. Rodičom sme kúpili vstupenky na predstavenie, ktoré by si vzhľadom na cenu lístka nikdy nedopriali.

2. Chlapovi som darček vymyslela, už ho len pôjdem kúpiť.

Niekedy mám aj jeseň rada

Kto ma pozná, ten vie, že nie som fanúšikom sychravých dní. Ale tento spôsob jesene mám rada:) Tu je pár farebných úlovkov z potuliek so psíkom:) 

Hlásim návrat do reality s negatívnym výsledkom, ktorý je pozitívny

Tak to mám za sebou. Hrčky z prsníka sú vonku, obidve s negatívnym histologickým nálezom, takže je to dobré. Ešte to poslali do labáku, ale vraj to dnes už robia tak, že hrčku priamo počas operácie skontrolujú, aby vedeli či treba rezať ďalej, alebo len vybrať. Ani som nevedela, že sa to dnes robí takto sofistikovane.

Výsledok je, že mám dve jazvy a operovaný prsník o 10 rokov vyššie. Mohli mi rovno aj druhý podvihnúť, to by som si trúfla hádam aj bez podprdy behať:)

Narkózy som sa bála ako čert, lebo naposledy som vraj strašne vyvádzala. Neviem, nepamätám si. Našťastie, operácia netrvala dlho, tak ma asi ani nebolo treba tak silno oťapiť, takže som sa prebudila celkom v pohode, bez nejakých zlých stavov.

Detské dôvody na plač. Aj ja som revala kvôli blbosti:)

Občas narazím na nejaké blogy alebo príspevky o deťoch a neodolám. Moja obľúbená kategória je Dôvody na detský plač. Na Instagrame aj Facebooku sú skupiny rodičov, ktorí sa delia o svoje zážitky s deťmi a ich dôvodmi na výrobu scén. Niektoré ma fakt pobavili, tak sa s nimi podelím.
Pri tejto príležitosti som si spomenula, že som asi ako 6-ročná plakala, lebo mama mala väčšiu jazvu po očkovaní ako ja. :))))))))))

Stránky


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.