Blog používateľa Dzeny

Víkend doma - luxus

Bola som doma a bolo mi dobre. Tak dobre, že sa mi nechcelo odísť...

Prechádzala som sa...

Porušila som všetky svoje gastronomické obmedzenia a limity:))))

Každodenná radosť

Tešiť sa treba z maličkostí a ja sa každý deň teším z tohto pohľadu. Hneď za domom máme parčík, kam chodím dvakrát do dňa so psom, tak si to vychutnávam dvakrát za deň. 

Vysoké ľalie, ktoré neuveriteľne voňajú, niekedy je to až nepríjemné, ale vydržím!:)) Na začiatku jari tam kvitnú tulipány a potom nastúpia tieto fešandy. 

Ako som si vyrobila maskaru zo živočíšneho uhlia

Dochádzala mi maskara, náhodou som narazila na recept na domácu maskaru zo živočíšneho uhlia, do toho som dostala črevnú chrípku, a tak som mala aj živočíšne uhlie aj čas. Mrkám

Chcem byť eko a pritom som tak mimo

Foto: Pixabay.com

Pozor na nočné príchody

Ako som dostala, tak posúvam, strašne som sa nasmiala:)))
 

Včera som so svojimi kamarátkami vyrazila na večierok. Manželovi som povedala, že sa vrátim o polnoci. "Sľubujem ti, miláčik, že sa nevrátim ani o minútu neskôr!" vyhlásila som a vyrazila.

Ale večierok bol fantastický. Drinky, tančeky, znovu drinky a znovu tančeky, ešte viac drinkov...bolo to tak skvelé, že som zabudla na čas! Keď som sa vrátila domov, boli tri hodiny ráno!

Vchádzam do bytu, ak o myška otváram dvere a vtom počujem tú sprostú kukučku v hodinách, ako kuká trikrát! Keď som si uvedomila, že manžel sa pri tom kukaní môže prebudiť, zakukala som sama ešte deväťkrát.

Lúčim sa s jeseňou, vítam zimu

Chystám sa na sever, tam má byť sneh. V nedeľu ráno som sa na rannej prechádzke prázdnym mestom rozlúčila s jeseňou. Musím povedať, že podľa posledného obrázku to na jeseň nevyzerá. Veľmi odolný kvietok.

Jesenné momentky

V sobotu sme sa vybrali na chvíľku do lesa. Priznám sa, nechcelo sa mi veľmi, ale nakoniec som bola rada, že som sa prekonala:) 

Ako dospieť k domácnosti bez odpadu?

Úprimne? Ešte neviem, ale začala som. Nekladiem si za cieľ niekoho presviedčať, aby začal rozmýšľať ako ja, ale možno pomôcť tým, ktorí by radi nejako začali, ale nevedia ako.

Na začiatok som si spísala veci, ktoré sú v mojich silách zmeniť. Určite to nie je kompletný zoznam, ale takto nejako som si to v hlave pred pár mesiacmi upratala ja a začala som podľa toho fungovať. Lepšie povedané, snažím sa fungovať.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.