Blog používateľa Dzeny

Lúčim sa s jeseňou, vítam zimu

Chystám sa na sever, tam má byť sneh. V nedeľu ráno som sa na rannej prechádzke prázdnym mestom rozlúčila s jeseňou. Musím povedať, že podľa posledného obrázku to na jeseň nevyzerá. Veľmi odolný kvietok.

Jesenné momentky

V sobotu sme sa vybrali na chvíľku do lesa. Priznám sa, nechcelo sa mi veľmi, ale nakoniec som bola rada, že som sa prekonala:) 

Ako dospieť k domácnosti bez odpadu?

Úprimne? Ešte neviem, ale začala som. Nekladiem si za cieľ niekoho presviedčať, aby začal rozmýšľať ako ja, ale možno pomôcť tým, ktorí by radi nejako začali, ale nevedia ako.

Na začiatok som si spísala veci, ktoré sú v mojich silách zmeniť. Určite to nie je kompletný zoznam, ale takto nejako som si to v hlave pred pár mesiacmi upratala ja a začala som podľa toho fungovať. Lepšie povedané, snažím sa fungovať.

Kam na výlet v okolí Podhájskej

Strávili sme necelý týždeň v Podhájskej. Boli sme tam s rodičmi pred 20 rokmi, tak sme si teraz dali repete. Zmenilo sa veľa. Predtým tam bol tuším jeden, možno dva bazény, dnes je z toho megakúpalisko.

Vydržať celý deň na kupku nebolo v našich silách, takže sme si vždy na pol dňa naplánovali aj nejaký výlet.

Ako používať fidget spinner užitočným spôsobom

Mánia spinnerov zasiahla deti a aj dospelých. Deti chceli hračku, dospelí si mysleli, že im spinner pomôže zvládnuť nervozitu. Niektorí očakávali, že prestanú fajčiť a dopadli tak, že v jednej ruke vrteli spinner, v druhej držali cigu:D

Korytnica ako Černobyľ

Cestou z Liptova sme sa zastavili v Korytnici. Kedysi vychýrené kúpele sú už 14 rokov opustené. Videla som fotografie spustnutých kúpeľov, ale naživo je to oveľa desivejší zážitok, hlavne ak si ešte pamätáte aké krásne boli počas vášho detstva. 

Trochu tej prírody:)

Dievčatá, opäť fotím kvety a prírodu, lebo všetko bujnie a kvitne. V zime som fotila akurát tak sneh, pekné boli hory, ale toto je krajšie:) 

Romantik humorista/realista

Vraj je komunikácia základom každého funkčného vzťahu. Držiac sa tohto hesla som chlapovi deň pred MDŽ oznámila, že očakávam kvety a že aj babka by sa potešila. Vyhneme sa sklamaniam: Ja nebudem sklamaná, že som nedostala kvety a on nebude sklamaný, že ma sklamal:D

Musím povedať, že každý rok to pekne vybavil, len som mala pocit, že tento rok na to vôbec nemyslí, tak som to len tak nežne pripomenula.

I dostala som kvety. Dokonca som ich dostala večer pre MDŽ:D

A kvety už desiaty deň stoja vo váze a tvária sa, že sa im nechce odkvitnúť.
 

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.