Blog používateľa Evka1223

Slivková omáčka

Na výzvu balalajky

Šupni prosím recept na slivkovú omáčku. K čomu sa jedla? To sa perníkom strúhaným zahusťovalo?

som sa rozhodla vytvoriť tento príspevok. Moja kuchyňa sa v týchto dňoch podobá na všetko, len nie na kuchyňu.....pochopíte, že nemôžem vytvoriť klasický príspevok v sekcii receptov s fotopostupom, fotkamiPlačem....

Tiež potrebujem „řvát“

alebo poplakať si či pofňukať. Problém mi to nevyrieši, ale aspoň psychike na chvíľku odľahčí. Ibaže mi nejde ani jedno ani druhé ani tretie. Čo teda? Hm ..... žeby sa smiať či aspoň pochichotať. Veď smiech lieči....na všetky neduhy najlacnejší „liek“.

Žijem svoj sen

Nikdy som neprestala snívať, snívam vlastne celý život.....od detstva....taký rojko Chichocem sa            Ako malá žaba si pamätám, že som snila o ružových princeznovských šatách....byť na zámku a chodiť v tých šatočkách po schodoch a komnatách.... Aj sa splnilo.

Nič ti nevyčítam....

Zavolala mi, .... bolo to asi pred tromi rokmi. Neplač, predýchaj, uvažuj! Na viac som sa nezmohla. Asi nečakala zázrak ani okamžitú radu....potrebovala to vyventilovať, dostať zo seba von....a možno počuť, že to nie je pravda.

Ale ono to pravda bola....to ono bolo krutá diagnóza. Prečo práve ja? Prečo? Prečo? Prečo? Tisíc a jedno PREČO. Búšila zlostne do vankúša, hrýzla si spodnú peru a vzlykala ako malé dieťa. Tisíc a jedna otázka  ČO BUDEM TERAZ ROBIŤ?

Ja a móda podľa môjho vývoja

0-3 roky - JA: čo mi mamka oblečie, to mám. Mamka má vkus, tak neriešim. Aj múdra je. Vie kedy mi treba  teplé veci....kedy nie. Občas niektoré kúsky neznesiem, mrvím sa, trhám zo seba, protestujem, revem,  ale mamka má navrch....napomenie ma.... sklapnem Chichocem sa

Keď chlap rozmýšľa rýchlejšie ako sa stihnú skaziť uhorky

Ráno vydám prosbu "lásko, vyhoď prosím ťa ten skysnutý uhorkový šalát na kompost" (bolo ho za pár lyžičiek)......niekoľkokrát s odstupom hodiny zopakujem, lebo to momentálne nemôžem urobiť sama.....a nakoniec sa aj dočkám. Večer hľadám čerstvý uhorkový šalát od obeda (bolo ho za pár lyžičiek)....kde je? Na komposte! :-( A to som ani raz nevyslovila prosbu....len som ho ešte nestihla upratať do chladničky. No čo keby náhodou zase skysol?

LÁSKA a ČAS

Som žena, som niekomu dcéra, niekomu matka, niekomu kamarátka, iným kolegyňa, sestra, som suseda, tá od vedľa, tá od naproti ..... proste som....cítim sa dôležitá ženská bytosť uprostred životného víru..... s chybami aj dokonalosťami a mám pre Vás pár slov.

Pochváľte a objímte svoje deti kedykoľvek sa to dá SrdceObjímam

Ja, mama, tatko a paprika

kľudne by mohlo byť poradie aj paprika, mama, tatko a ja....je to jedno. Toť sme všetko účinkujúci v mojom dnešnom letnom príbehu.

V mojom veku sa už veľa ľudí nemôže pochváliť, že má ešte oboch žijúcich a celkom čiperných rodičov. Bývajú odomňa necelé 4 km a mám ich v ceste z práce aj do práce, takže často zaskočím nakuknúť, čo stvárajú tieto moje dve veľké deti. V týchto horúčavách je to denne. Musím povedať, že naozaj sú občas ako deti. Ktorého prvého stretnem, ten na toho druhého spustí ako žalobaba Chichocem sa.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.