Blog používateľa Kamila

Vyhrajte s Naničmama.sk - hráme o desať cien

Zapojte sa do súťaže na Naničmama.sk a vyhrajte jednu z desiatich cien. Pripravili sme pre vás ceny, ktoré si určite nájdu miesto vo vašej domácnosti, kuchyni a knižnici. 

Pridajte na Naničmama.sk do kategórie Recepty vlastnoručne pripravený recept s fotografiou a vyhrajte.

Čo je advent a prečo ho oslavujeme

Advent pochádza z latinského slova adventus, čo znamená príchod. V kresťanstve sa používa špeciálne pre príchod Ježiša, sviatok jeho narodenia, prípravy na cirkevné sviatky Vianoce. 

Prajem vám krásny adventný čas

a predovšetkým veľa pokoja, mieru v duši .... Hambím sa

Tuším by som mala aj ja na takom popracovať. U nás tradične sa začiatok decembra nesie v vnarodeninovom kolotoči, ta dopracovať sa k tomu pokoju sa mi až tak nedarí. Ale zas budú pekné strtenutia ..

Už je to tu ;)

Každoročne očakávaná, aspoň poniektorými, Hambím savianočná reklama firmy John Lewis.

Tentokrát mysleli na nás iných, len kus divných, či teoreticky výnimočných. Hambím sa

Vianoce uprostred jesene

Ano, ano, po dvoch týždňoch dažďa a hmly nám vyšlo slnko.

Ako v zlom filme ...

Neviem nakoľko sledujete politiku vy, ja sa snažím mať aspoň základný prehľad. Nie však viac ako je nutné, aby som si zachovala zdravý rozum. Hambím sa

To, čo sa dostáva posledné obdobie na svetlo sveta je priam neskutočné. Zároveň mám pocit, že to , čo sa na Slovensku odohralo od vraždy mladého novinára, vrátane nej, akosi otupilo naše, moje zmysly ....? Už si pripadám, akoby sa to všetko odohrávalo vo veľmi zlom filme, akoby sa ma to ani veľmi netýkalo ...? Apatia, rezignácia, nie sú najlepší spoločníci, ak s tým chceme niečo spraviť. Či sme rovnako "bezmocní", ako pri snahe o zvrátenie klimatických zmien vo svete?

Ako ste naložili s hodinou naviac?

Mnohé z nás si nie raz povzdychnú, " keby mal deň aspoň 48 hodín " No dobre, možno nie až toľko, ale 24 sa nám často máli, pri tom všetko čo by sme mali, chceli stihnúť.

Stále rovnaké a predsa vždy iné

Milujem Vysoké Tatry, v každom ročnom období. Vďaka stretnutiu skalných naničmám, artmám a cukrárok, som mala tú česť vychutnať si ich druhýkrát aj v jeseni. Tentokrát s me boli v Tatranských Zruboch. V podstate sa naše výhľady obmedzili na Gerlach, asi aj vrch Bradavicu a Slavkovský štít. V sobotu počas túry sme boli aj pri Velickom plese. Takže sme ozaj videli len malú časť Vysokých Tatier, aj tak nám za tie necelé tri dni ukázala toľko svojich tvári.

Deň prvý, podvečer a zapadajúce slniečko, prechádzka so Starého Smokovca a späť.

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok