Blog používateľa Kamila

Kam cez víkend?

Kremnica Rozmýšľate kam s deťmi počas víkendu, prázdnin? Pozrite si výber akcií na najbližšie dni. Vyberte si z bohatej ponuky podujatí a strávte príjemný čas s deťmi a priateľmi. 

Nemáte radi organizované akcie? Vyberte sa na výlet do prírody, turistiku do hôr, do jaskyne, či len tak vode. Inšpirujte sa cestovateľskými zážitkami našich čitateliek nielen zo Slovenska.

Domaša - môj návrat do minulosti aj zatmenie mysle

Domaša, vodná nádrž na severovýchode Slovenska, má pre mňa vôňu nostalgie.... Pravidelne sme okolo nej prechádzali, keď sme chodili k starým rodičom na návštevu, prázdniny. S babkou som tu aj týždeň na chate strávila, tuším raz aj s celou family ... A počas vysokej, sme tu boli ubytovaní v čase dvoch zemiakových brigád. Áno ja také som zažila, mladica už nie som. Však sme sa tu s drahým vybrali s malým oneskorením osláviť striebornú svadbu. 

Hrad Slanec

Pokúšam sa zaplniť Cestomapu na východnom Slovensku, voľajako nám to tu na východe zíva prázdnotou, ale hlavne príjemne stráviť prázdninový čas. Hambím sa

Počas nášho nedeľného výletu cestou na jazero Izra sme sa zastavili na hrade Slanec. Týči sa na obcou rovnakého mena, juhovýchodne od Košíc.

Izra - malebné jazero na juhovýchode Slovenska

Celkom nečakane sme skončili v jednu prázdninovú nedeľu bez detí. Dozrel čas vypadnúť z domu, do prírody, chodiť aj pospomínať.... Ja nie, ale drahý má vraj nezabudnuteľné spomienky na  jazero na konci sveta, s prapodivným názvom Izra. 

Stretneme sa v októbri v Starej Lesnej

Srdečne vás pozývame na spoločné jesenné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok aj medovnikárok 5.- 7. októbra 2018 v Starej Lesnej  v penzióne Lomnicky. 

Prvý ťýždeň prázdnin je štastne za nami

Skúsim krátko zrekapitulovať, možno vás inšpirujem, alebo len samú seba presvedčím, že prázdniny doma, nie sú na zahodenie. Úsmev A že v konečnom dôsledku nie som až tak nemožná, ako si často pripadám.Hambím sa

Trpezlivosť uhorky prináša

Začalo to voľakedy veľmi dávno, keď som vraj doma po ležiačky mrkvu plela. Hambím sa Ozaj si nespomínam, žeby som pri tom ležala, Prekvapenie ale zas to veľa napovedá o mojom vzťahu k záhrade a práci v nej. ... Ale rýľovanie nebolo až také zlé ...

Ako sa nebrať vážne ...

alebo toto som si mohla odpustiť a nielen to Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.