Blog používateľa Kamila

Aj tento rok budú Vianoce

Naozaj.  PohodaJa viem ešte ani dušičky neboli. Hambím sa Ako na Artmame už vo veľkom fičia háčkované vianočné ozdoby, hlavne zvončeky, alebo

Škola volá, zbohom prázdniny ...

Prázdniny zbehli tak neskutočne rýchlo. Či žiadna zmena? Aj to leto bolo trochu prapodivné. Najprv extrémne horúčavy, potom zo dňa na deň jeseň. A to jeseň milujem, ale táto skorá ma zastihla nepripravenú.Hambím sa K tomu prazvláštny čas na výdych v oku pandemického tornáda? 

Pozývame vás na stretnutie pod Vysokými Tatrami

Stretnutie 9 2021 Po dvoch zrušených a jednom odloženom stretnutí, to predsa len ideme skúsiť.  Srdečne vás pozývam na spoločné jesenné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok aj medovnikárok 10.- 12. septembra 2021 v Starej Lesnej  v penzióne Lomnicky. 

V Bardejovských kúpeľoch v čase kovidu

Znovu dozrel čas, dobiť baterky. Posledné obdobie, bolo náročné. Okrem toho všetkého, čo sa deje už cez rok okolo nás..., sa pribalilo aj iné. Za tri mesiace som obehala viac lekárov, ako za 50 rokov. Našťastie okrem boreliózy, pľúcnych chlamýdii , nejakého zvýšeného tuku v krvi, nových potravinových intolerancii a ekzému  ....som zdravá ako repa.

Všetko je o uhle pohľadu

Po tom, čo som kvôli zvýšeným triglyceridom v krvi nejakým zázrakom schudla za 7 týždňov 7 kg, si miestami pripadám tak krásne štíhla ...Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu</body></html>

Keď mama všetkých stresuje

Zas a znova zisťujem, že byť mamou je tak zložité.... Vôbec nie je podstatné, že mám štyri deti. Pri poslednej si, nie prvýkrát, pripadám, ako keby pred ňou žiadne neboli. A to som si myslela, že už sme za vodou.

Stále mám  pocit, že s dcérami je to zložitejšie. Ako mi raz povedala Tinkina triedna -  dievčatá, ženy potrebujú teatr - divadlo. K tomu hormóny ich, moje a o zábavu máme postarané. Chalani ma vypočujú a spravia si po svojom. Dievčatá ma rýchlo a hlasno zrušia. Nemyslím si, že by som sa im až tak montovala do života. Pri štyroch to ani nejde, nejak prežívať každé jedno zvlášť, však by som sa ošalila.

Stará mladou chcela byť

 ... alebo všetko zlé je na niečo dobré.

Prvo-aprílové očkovanie AstrouZenecou

Keď pred týždňom otvorili "čakáreň" pre 50 ročných a starších, hneď som sa akčne  prihlasovala. Aj keď k očkovaniu ako takému mám dosť výhrad dlhodobo, moja túžba po cestovaní je oveľa väčšia. Hambím sa Bolo mi jasné, že nás čaká Astra Zeneca, a že sa to možno nezaobíde bez vedľajších účinkov. Sestriným starším deťom, sa zadarilo očkovanie a s tým spojené aj dvojdňové teplotovanie.

Stránky

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok