Blog používateľa Kamila

Pridajte recept a vyhrajte ceny v hodnote 280€

Milé Naničmamy, zapojte sa do receptovej súťaže, v ktorej na vás čaká 10 cien v hodnote 280 €.

Stačí ak do 10. 10. 2017 pridáte na Naničmamu aspoň jeden ľubovoľný recept  s fofografiou a máte šancu na výhru. Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde.

Veeeľa objatí pre Lenku.R

Dievčatá skúsme to spolu, aspoň takto na diaľku ObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamSrdceSrdce

Spomienkový optimizmus

Bolo to dávno, ozaj dávno. S MM sme dnes objavili takýto poklad, fotku ako z ruského vojnového filmu.

Všetko zlé je na niečo dobré

Staré otrepané porekadlo, je vždy aktuálne.

Je čas výhádzať skrine

Aspoň pre mňa, vždy koncom prázdnin. Ani neviem či je to nadšením, že končia horúčavy, či prázdniny abo postavením mesiaca a planét ..., abo už ozaj s úrodou dozrieva voľačo aj v mojej hlave. Veľký úsmev Už som vypratala skrine, dvom deťom, viac ich momentálne doma nie je.Hambím sa Ale vytriedené oblečenie od staršej devy, u mňa čaká na odvoz už skoro dva mesiace. Prekvapenie Inak u detí, to nie je až taký problém, stačí zistiť z čoho už vyrástli.

Geniálna priateľka a spol.

Kniha Genialna priateľka na kopci Sidorovo Vďaka staršej dcére som na malú chvíľu odbočila zo svojej vychodenej cesty, čítania rozprávočiek pre veľké ženy. Doslovne som zhltla rozsiahlu taliansku ságu od Eleny Ferrante.

Na pozadí búrlivého priateľstva dvoch žien sa odohráva ešte divokejší príbeh Neapola, Talianska, od polovice minulého storočia ....

Začalo to tak nevinne

Chcela som nájsť v obývačke nové, lepšie miesto svojmu pracovnému stolu. Aby sa mohol stahovať, potrebovali sme presunúť jeden obrovský izbový kvet, či skôr strom, s kvantom lístočkov. Keďže naň padá celý rok prach, padol návrh, že ho vonku osprchujeme. Také veľké čudo presunúť, nás donútilo snáď po roku otvoriť veľké francúzske okno, aby sme zistili, že v jeho útrobách straší kvantum skapatých lienok. Vytiahol sa vysávač. To už by aj okno bolo treba umyť. Záves a záclonu vyprať a keď už, tak zopakovať proces so všetkými oknami v obývačke a sú štyri. Paradzina, nech žije nedeľa. Takže mám okná umyté, záclony a závesy vypraté, stôl presunutý, aj keď s jeho pozíciou zatiaľ nie som celkom stotožnená.

Ružín a výstup na Sivec, skryté poklady východu

V Košiciach žijem už dlho a stále zisťujem ako málo toho viem o okolí. Ukazuje sa, že rodinné stretnutia sú skvelou príležitosť vyplniť medzery. Úsmev

35 km od metropoly východu za nachádza vodná nádrž Ružín, priehrada dlhá 14 km s úzkym no hlbokým korytom, kopírujúcim rieku Hornád, ktorá sa kľukatí údolím medzi kopcami.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.