Blog používateľa Kamila

Kam cez víkend? Oslávte Deň detí na hrade či v meste

Máj nám finišuje, sviatok našich ratolestí sa blíži, slniečka pribúda ... Najvyšší čas stráviť príjemný víkend vonku v prírode, alebo aj vo svojom meste. Počas celého víkendu nájdete bohatý program venovaný medzinárodnému dňu detí snáď vo všetkých kútoch Slovenska, stačí chvíľu pohľadať. Pripravili sme pre vás aspoň malú ochutnávku z toho, čo sa udeje na slovenských hradoch, v mestách ... Prajeme vám krásny víkend plný slnka a pohody.

Chrústy, netopiere a ja

Ozaj prazvláštna kombinácia, ale jedno mám predsa s netopiermi a chrústami spoločné... Vyliezame vonku tesne pred zotmením. Úsmev Milujem tento čas, neskutočne, okrem toho, že na neskôr sa už prechádzka, ani trhanie buriny preložiť nedajú....

Deň matkovy

alebo zúfalej matky zúfalé činy Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe

Zmordovaná, na ceste domov z výstavy z Trenčína, som sa dostávala do obrazu každodennej reality komunikáciou s najbližšími: "Nemáme čo jesť..." "Nemáme šunku ..." "Jakuba bolí brucho ..." až po správu od staršej devy"Prídem zajtra domov, budeme oslavovať Deň matkovy?"

Ako sme na Trenčianskom hrade strašili ...

Po roku sme sa s Luciou, šéfredaktorkou časopisu Torty od mamy vybrali opäť a znova, na cukrársku výstavu do Trenčína. Piatok bol na výstavisku voľnejší, napriek tomu, či práve preto, sme už k  večeru bezradne prešľapovali  na boľavých nohách .... Tesne pred záverečnou k nám dorazili dve pozvánky, na voľajakú párty pre vystavovateľov na Trenčianskom hrade.

Ako nás skoro voda vzala

Po desiatich rokoch sme sa vrátili na miesto činu. Úsmev Na jar, voľakedy dávno, sme sa v Litovskom Jáne stretli po prvýkrát. Vtedy to bola ešte veľmi skromná, zato skalná, partia naničmám. Po dekáde sme si dali repeté, už stabilná zostava aj artmám a cukrárok. Klub medovnikárok hájili dve dámy.

Záverečné info k stretnutiu v Liptovskom Jáne

Dievčata tu je krátky súhrn k nášmu spoločnému víkendu. Upozorňujem toto stretnutie je ozaj relaxačné, úplne bez programu, okrem jedného tvorivého kurzu pre vopred prihlásenú partiu, náročnejšia technika, relatívne drahá, doplním aká ...Úsmev Vezmite si botasky na prechádzky, ručné práce, ak máte chuť debatovať popri nich a hlavne dobrú náladu ideme relaxovať.

tu je zopár oproných bodov:

Ako z rozprávky?

Zima v aprli Už len sa vybrať na jahody k dvanástim mesiačikom.

Študijný odbor - Praktická žena

alebo a prečo nie praktický muž?

Opäť som sa nechala inšpirovať staršou dcérou. Nedávno mi z veľkým zanietením zvestovala svoje dojmy z letáku v MHD, s upútavkou na študijný odbor Praktická žena.

Stránky


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.