Blog používateľa Kamila

Metamorfózy hôr i života

Koncom zimy u mňa vždy preteká pohár s akútnou potrebou aspoň na malú chvíľu utiecť od krás každodennej reality. Tentoraz to bolo o to výraznejšie, že posledný polrok, bolo u nás "dobrodružstva" až nadmieru.

Som dojatá, že som dojatá abo ZOH

V piatok som na malú chvíľu vzhliadla v priamom prenose otvárací ceremoniál z otvorenia Olympijskych hier. Nechápala som, ostala som dojatá v slzách, len zo zopár málo momentov, čo som videla. Však áno, je to veľká svetová s nielen športová udalosť. Samozrejme ako pre koho. Ale už len výnimočné spojenie Severnej a Južnej Korey do jedného tímu, je veľmi významnou udalosťou. Obdivujem všetkých športovcov a športovkyne, ktoré sa svojimi výkonmi dostali až na olympiádu.

V sobotu som sledovala prvý štart našej Naste. Nezávidela som jej tlak, pod ktorým musela byť, po návrate z druhej "materskej" dovolenky. Nevyšla jej streľba, nevadí, toto som brala s nadhľadom.

Kam to spejeme?

Túžila som si v piatok večer prečítať knihu. Či skôr tradične utiecť na chvíľu od reality. Svoje obľúbené knižky, tie lepšie, som už prečítala zopárkrát. Chcelo to zmenu. Ta som si akosi splašene kúpila na nete e-book. Však potrebujem niečo dobré čítať, hneď a zaraz. Autorku poznám. Meg Cabot, asi hovorí voľačo aj vám. Okrem Denníka princeznej napísala aj zopár knižiek pre dospelé devy a boli celkom čitateľné.

Len, v tej rýchlosti som kúpila zlý formát, pdf sa nehodilo na mujú čítačku, ta som začala čítatť na mobile. A nadávala ... Kým mi drahý nastavil dobré listovanie, tak na zlé listovanie, potom, na to že sa mi to celé odrážalo, oči ma boleli ...

Stretnutie v apríli v Demänovskej doline

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok 27.- 29. apríla 2018 do Demänovskej doliny do hotela FIM. Čaká nás stretnutie spriaznených duší a zaslúžený oddych. Ak máte záujem, tvoriť, prípadne iný nápad, na spoločný program, píšte, môžeme niečo menšie skúsiť pripraviť.

Tu sú všetky detaily ohľadne ubytovania, stravy a relaxu. Prosím, prečítajte si pozorne aj informácie ohľadne prihlasovania a platby zálohy, iba tak budeme mať rezervované  ubytovanie.

Na východ od raja

... alebo keď vychádza Slnko v zime.

Ako sa mi dnes nechcelo vytrepať z postele. Hambím sa Niežeby som mala na výber, devu bolo treba do školy vypraviť. Mrazivému slniečku sa však podaril zázrak, vytiahnuť ma dokonca na rannú prechádzku. A to som ozaj statočne odolávala, nedalo sa. Predo mnou bol úplne iný svet ako ten včera. Tentokrát bola hmla pod nami. Úsmev

A predsa prišla zima

... taká poskromná. Trochu primrzlo, krajinu pocukroval sniežik a hneď je to veselšie. Úsmev Aj keď po rúškom hmly, neodolala som a "vybehla" sa po ránu prevetrať. Ako na rovinu sneh sa za šera veľmi ťažko fotí. Hambím sa

Zhrešila som a nie raz ;)

Štyri roky som na bezlepkovej diéte. Nemám klasickú celiaku, ale Duhringa, či ako sa to píše. Viac menej je to kožná manifestácia, intolerancie lepku, bez nejakých okatých tráviacich problémov. Ale na tenké črevo pôsobí rovnako. Diagnózu nemám laboratórne potvrdenú, ale mám ju od kožnej lekárky, ktorá na rozdiel od tej mojej, čo také v živote nevidela, hneď vedela o čo by sa mohlo jednať. (Nespráva sa to ako klasický ekzém) ...

Ako vložiť video z YouTube a Instagramu do príspevku

Milé dievčatá, na nanicmama.sk sme pridali možnosť jednoducho vkladať videá a obrázky z YouTube a Instagramu do príspevkov. 

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.