Blog používateľa Kamila

Pridajte recept a vyhrajte vo vianočnej súťaži

Podeľte sa o svoj recept s fotografiou a vyhrajte! Pridajte recept na tradičný obed či sladké pokušenie medzi recepty a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 10  cien.

Mini ľadové kráľovstvo

Každé obdobie má svoje čaro. Aj to hmlisté, studené, sychravé počasie, ak aspoň trochu mrzne.  To je vždy radosť šoférovať. Hambím sa Ale keď potom, na malú chvíľu, vyjde slnko, alebo ani nemusí, stačí, že sa rozplynie hmla  ...Zrazu vidím ďalej ako 25 m pred nosom, nanovo objavujem široké okolie aj tu mini krásu, ktorú mráz vytvoril.

Práca v päťdesiatke

Zhodou náhod, som sa nejak postupne stretla s úplne rôznymi príbehmi..., pohľadmi na prácu pred päťdesiatkou, či po nej.... Že dve dámy v tomto veku si nevedia nájsť prácu v metropole východu, dajme tomu ... ale, že vedecký pracovník, učiteľ na univerzite je už v tomto starý,  pre prácu na zahraničnej univerzite, alebo v korporátoch odchádzajú (ne)dobrovoľne vysokopostavení manažéri ..., bolo pre mňa celkom prekvapujúce. Dôvody? že môžu byť vyhoretí? že už nie je kam sa posúvať ..., že už je neskoro niečo nové začínať ....

Návrat do súčasnosti ...

Počas víkendu som zdárne uzavrela svoju jesennú spoločenskú sezónu  ... 

Zahájila som ju v septembri komorným stretnutím z výšky po 25 - tich rokoch, ukončila stretkom zo strednej po troch dekádach. Medzitým, sme mali rodinné sešlosti, aj  naša webová komunita dievčat sa zišla ... Toľko socializácie na mňa ... Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe

Tam hore vysoko na skalách ... v jeseni

Vysoké Tatry majú svoje neopakovateľné čaro v každom ročnom období. Odborníci aj laici sa však často stretnú v názore, že v jeseni zvykne byť na horách ustálenejšie počasie ... A keď príde babie leto, v nádherných výhľadoch nám už nič brániť nebude .... Samozrejme až na našu pokuľhávajúcu kondičku. Ale aj tá sa dá miestami ošaliť.

Jeseň pod Tatrami

Opäť zas raz a znova, sme sa stretli, spriaznené duše z našich stránok. Úsmev Vraj pod už 21. krát, Agátka to ráta. Hambím sa Tentokrát sme zavítali do Starej Lesnej, pod naše najvyššie kopce. Chichocem saKomornú atmosféru sme si užili do sýtosti, pri debatách, tvorení, cigánskej kapele, ale aj prechádzkach po okolí.... Slnko Počasie sme mali priam rozprávkové

Čaro jesene trochu inak

Zistila som, a asi nie prvýkrát, že pozerať sa a vidieť neznamená to isté. Pri nedeľnej prechádzke som objavila poklady pre mňa celkom prekvapivé. A tak som si počkala na ranné slniečko, rosu aj hmlu a vybrala sa krátky pochôdzku.

Inak myslela som si, že len večer je to nebezpečné pod lesom, kúsok od dediny, ale nie, aj po ránu som začula výstrel ... Takže nie pred divou zverou, ale poľovníkmi sa treba mať na pozore? Aspoň u nás. 

Spánková deprivácia?

Dnes po ránu, po tom čo som sa s ťažkou biedou na druhýkrat vytrepala z postele, ani nejdem písať v akú dobu, som zakopla o tento článok Mať deti nie je povinnosť.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.