Blog používateľa púpavienka

Slovensko-moravské pomedzie - pokračovanie

V prvom blogu som napísala o mne o mojee reálnej existencií v tých končinách, ale táto druhá časť bude trochu o inom nie veľmi reálnou a predsa mojou súčasťou.

Ked som mala 3 roky tak u nás horelo a prepadol sa strop a ja som bolo meter od toho a to ma stihla v poslednej chvíli sestra zobrať a nastali moje problémy, nemohla som dýchať a vraj ľak na srdce tak povedala babica.

Lekári to že mám nočné mory označili ako traumu z toho že som skoro zhorela. No nikdy sa moje sny nemenili, len sopm nevidela celý dej ale iba časť a tu popíšem.

Slovensko-moravské pomedzie

Môj pobyt na tajomnom mieste Moravy.

Ostala som zaskočená

No čo sa stalo? nič tragické, práve naopak som potešená ale vyrazilo mi to dych.

Od samého začiatku predávam nejaké veci na Sashe, no chcela som si zaplatiť aj reklamu ale nič, fotka svetra musí byť na človeku alebo nejako inak odfotená, darmo že fotka bola pekná a bolo vidieť o čo ide. 

potravinova intolerancia pokračuje

Nuž musím dať Kamile za pravdu že ani to dlho očakavané vyšetrenie na imunoalergií teda nevnieslo nič nového do môjho života. Aha vnieslo - dostala som balíček záchrany, ktorý mám noosiť stále so sebou, darmo som vysvetľovala že ja  sa už neprepracujem k šoku - vraj raz šok môže prísť hocikedy aj pri veľkej opatrnosti, stačí ak sa pridajú k tomu nejaké stresy či bacil.

Jasné že nič na potravinové reakcie nevyšlo, ale to povedala hned - ak čakate  alebo pán doktor z gastra zázrak v podobe správnych výsledkov, nedočkate sa, tie zatiaľ neexistujú. Vy ste tým dokonalým príkladom, vaše telo ale to sa neda určiť ako diagnóza.

Bola rada ked videla výsledky v porovnaní s časom pred.

kľúč

Tento sen ma viacero pokračovaní. Posledné týždne som sa budila zo sna kde hľadám niečo ako náhrdelník ale vždy ma to vyhodilo zo sna skôr ako som to našla. V jednom sne som dokonca videla že to mám v krabičke, ktorá bola položená medzi gaučom a nejakou komodou a v tej krabičke bol ten šperk. Dokonca som vyskočila z postele, ale hned som pochopila že ja nemám ani taký gauč a ani komodu pri ňom a teda že tam nie je ani ta krabička.

Keď nastane čas na premenu

Všetci viete že  ten môj život nebol prechádzka ružovým sadom aj ked ruže milujem. Vždy ked Kamila písala ako nič nestíha, či sa jej nechce - opisovala mňa, ja som to tak nikdy nevedela opisať. pravda je taká že ja som sa v tom necítila ako lenivá, vždy som to vnímala že ťahám ako kôň, dávno už za hranicami mojich síl a predsa výsledok ktorý je po mne vidieť je iba väčší chaos, rozbila som a pokazila všetko čo sa zrejme pokaziť dalo.

Keď sen sa stáva skutočnosťou

Aj ked je toto sen, nepotrebujem k nemu výklad ak tak iba z pozície hvezdára. Sen ma 5 pokračovaní.

Prvé: Stojime pri mesačnom svetle na okruhlej planete, Jupiter a Mars si ma pohadzuje. Začína to tak že ma držia za ruky, som len sama ruka a sama noha, cítim sa šťastne. Potom ma Jupiter hodí do náručia Marsa a on zas Jupiterovi a ten ma nakoniec vykopne a ja neviem či k mesiaci alebo slnku - budím sa, nabitá neskutočnou energiou a veľmi šťastná. Spala som 23 minút aj zo zaspavaním. Dosť ma hnevá že som sa tak hlúpo zo sna zobudila ale nedarí sa mi dostať naspäť do sna.

neľudskosť versus ľudskosť

Nabíjanie bateriek - takto to aj po rokoch vnímam a preto vám prioblížim jeden môj príbeh z roku 1987. Pracovala som za priehradkou na hlavnej pošte na listovom oddelení. Bolo maturitné obdobie a vtedy školy odosielali výsledky takže všetko išlo doporučene. V tom čase všetko bolo treba ručne zalepiť, odpísať oznamkovať. Prišla som do práce na doobedňajšiu a zistila som že budem sama, kolegyni ochorela dcéra a dalšia nemohla. Fronta stala cez celú poštu, ja som robila ako drak, svedči o tom aj fakt že za 4 hodiny som mala prevzatých 2210 doporučených zásielok samozrejme plus množstvo iných vecí či predaných kolkov či poukazov na naftu.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.