Blog používateľa naničmama

Prezentácie Piešťany

Výstava tort, medovníkov a ručných prác ( SLK Piešťany 4. – 6.10.2013)

Prezentácie – Rady od profesionálov!

Nadšenci nielen sladkého umenia, časopis Torty od mamy v spolupráci s www.tortyodmamy.sk Vás pozýva na

Výstavu a súťaž tort, medovníkov a ručných prác s bohatým sprievodným programom v priestoroch SLK Piešťany v dňoch 4.-6.10.2013.

Pripravili sme pre Vás zaujímavé a poučné prezentácie profesionálov, ktorí Vám odpovedia na každú otázku.

Letná súťaž o Salad Maker: Skvelý šalát za pár minút

Opäť tu máme súťaž pre všetky ženy a devy, ktoré sa rady zvŕtajú v kuchyni a sú ochotné podeliť sa so svojimi receptmi. Pridajte do konca júla na stránku Naničmama.sk recept aj s fotografiou a budete zaradený do žrebovania o tri spotrebiče SaladMaker HR1388 od Philipsu v hodnote 69,99 eur. Čím viac receptov pridáte, tým väčšiu šancu na výhru máte.

Vypočítajte si plodné dni, termín pôrodu ...


• Keby mám plodné dni?

Fotenie na titulku - mále vianočné pohladenieNezabudnite si zajtra kúpiť denník Sme s prílohou magazínu Sme ženy, kde bude uverejnený aj rozhovor s Andreou a inšpirácie a recepty od Moniky a Lucie, všetko naše šikovné medovnikárky.

Spotrebiteľ a slobodná vôľa

Na počiatku bola špekulácia. A tak skončili Adam a Eva mimo raja. Bol to úsvit ľudskej civilizácie a zároveň aj slobodného trhu. Prostredia, v ktorom prežijú len tí najsilnejší, najšikovnejší, najrýchlejší, všetkými masťami mazaní... Ale ujde sa aj tým ostatným, ak sa pravda snažia. Tvrdá drina a pot. Ani slovíčko o etike alebo spravodlivosti.

Vyhrajte zavareného Winnetoua

Hľadáte vtipný a netradičný darček pre vašu polovičku?
Zapojte sa do súťaže Vyhrajte zavareného Winnetoua, možno sa štastie usmeje práve na vás.

Desať „neškodných“ zlozvykov, ktoré ničia vaše zdravie

Noha cez nohu, časté sprchovanie, čistenie uší, trhanie chĺpkov z nosa... Portál ona.idnes.cz prišiel s prehľadom desiatich zlozvykov, ktoré na prvý pohľad vyzerajú úplne neškodne, ale po rokoch sa môžu nepekne odraziť na vašom zdraví.

Kríza hodnoty, hodnota krízy

Pamätám si, keď stál lístok na vlak do Bratislavy 48 Sk (z môjho mesta je to cca 100km). Dnes je to 142 Sk. Čo sa stalo? Zvýšili sa náklady? Áno. Zvýšili sa tým pádom ceny? Áno. Zvýšila sa hodnota lístka? Nie. Hodnota lístka je taká istá ako bola pred mnohými rokmi. Akurát je vyjadrená vyššou cenou. Nárast o približne 200% spôsobila, samozrejme, inflácia.

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok