Chybová správa

  • Warning: A non-numeric value encountered v video_filter_youtube_html5() (riadok 1043 z /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered v video_filter_youtube_html5() (riadok 1043 z /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Blog používateľa Naničmama.sk

Ako doma ostrihať svoje vlasy, manžela, dieťa

vlasyNastali pre nás krušné časy.
Ak na chvíľu opomenieme všetky závažné hrozby a dopady korona krízy, vyskočí nám aj zopár praktických záležitostí. Napríklad predstava, že sa možno tri mesiace nedostaneme ku kaderníčke, náš partner, dieťa k holičovi, môže byť miestami dosť znepokojujúca. Minimálne, ak pre dlhú ofinu neuvidíme na svet vôkol nás. Nie dosť, že nám už rúško môže liezť do očí.Hambím sa

Valentínska súťaž na Naničmama.sk

Valentínska súťaž na Naničmama.sk Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. Niekto má rad sladké, iný slané a radosti potrebujeme teraz veľa, nielen na Valentína. Úsmev
Podeľte sa o ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou, pridajte ho medzi recepty na Naničmama.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 5 sladkých cien.

Pridajte recept alebo blog a vyhrajte - Súťaž na Naničmama.sk

Vianočná súťaž na Naničmama.sk 2020 Podeľte sa o ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou, pridajte ho medzi recepty na Naničmama.sk, alebo pridajte blog do ľubovoľnej kategórie a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čakajú zaujímavé ceny.

Tipy na jedlé darčeky na Vianoce, narodeniny a iné sviatky

Jedlé darčeky Obdarovať blízkych dá niekedy poriadne zabrať. Vymyslieť darček, ktorý by ocenil odbarovaný a nezruinoval našu peňaženku, je niekedy skutočne náročná úloha. Našťastie, jednu vec potrebuje každý bez rozdielu, a tou je jedlo. Vybrali sme pár receptov, s ktorými pripravíte chutné dobroty, ktoré vydržia a určite potešia.

Prednostné nákupy pre seniorov zjednotili, v nedeľu už nenakúpime

Zmeny v otváracich hodinách obchodných retazcov V súvislosti s pandémiou koronavírusu pristúpili viaceré obchodné reťazce k úprave otváracích hodín. 

Televízny program a videá pre školákov a študentov

Školy nefungujú, zostáva nám len domáce vzdelávanie. V televízii a na webe však existujú aj programy a relácie, ktoré by v týchto ťažkých časoch mohli trochu pomôcť. 

Matematika hrou: matematické hry na rátanie do desať

Matematika dá občas zabrať a preto sa pri nej treba zahrať:) Počítanie do desať sa dá naučiť aj cez hru, cieľom je, aby deti nemali pocit, že sa musia len učiť. A netreba nakupovať drahé pomôcky, postačí aj to, čo nájdete doma a hra na matematiku sa môže začať.

Čo robiť s deťmi doma, aby sa nenudili

Zlé počasie môže byť celkom dobrým testom nervov a kreativity. Vybrali sme pár nápadov na hry, ktoré si môžete s deťmi zahrať doma vo fáze, keď už nefunguje lego, stavebnice, kreslenie, maľovanie, modelovanie a už aj televízor je nuda. 

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok