Chybová správa

  • Warning: A non-numeric value encountered v video_filter_youtube_html5() (riadok 1043 z /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered v video_filter_youtube_html5() (riadok 1043 z /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Blog používateľa Naničmama.sk

Ako doma ostrihať svoje vlasy, manžela, dieťa ...

vlasyNastali pre nás krušné časy.
Ak na chvíľu opomenieme všetky závažné hrozby a dopady korona krízy, vyskočí nám aj zopár praktických záležitostí. Napríklad predstava, že sa možno tri mesiace nedostaneme ku kaderníčke, náš partner, dieťa k holičovi, môže byť miestami dosť znepokojujúca. Minimálne, ak pre dlhú ofinu neuvidíme na svet vôkol nás. Nie dosť, že nám už rúško môže liezť do očí.Hambím sa

Prednostné nákupy pre seniorov zjednotili, v nedeľu už nenakúpime

Zmeny v otváracich hodinách obchodných retazcov V súvislosti s pandémiou koronavírusu pristúpili viaceré obchodné reťazce k úprave otváracích hodín. 

Televízny program a videá pre školákov a študentov

Školy nefungujú, zostáva nám len domáce vzdelávanie. V televízii a na webe však existujú aj programy a relácie, ktoré by v týchto ťažkých časoch mohli trochu pomôcť. 

Matematika hrou: matematické hry na rátanie do desať

Matematika dá občas zabrať a preto sa pri nej treba zahrať:) Počítanie do desať sa dá naučiť aj cez hru, cieľom je, aby deti nemali pocit, že sa musia len učiť. A netreba nakupovať drahé pomôcky, postačí aj to, čo nájdete doma a hra na matematiku sa môže začať.

Čo robiť s deťmi doma, aby sa nenudili

Zlé počasie môže byť celkom dobrým testom nervov a kreativity. Vybrali sme pár nápadov na hry, ktoré si môžete s deťmi zahrať doma vo fáze, keď už nefunguje lego, stavebnice, kreslenie, maľovanie, modelovanie a už aj televízor je nuda. 

Kam ísť s deťmi keď je zlé počasie

Kam vyraziť s deťmi keď prší, je zlé počasie, keď je zima? Možností je viacero. V každom kraji sa nachádzajú zaujímavé galérie, zážitkové či kreatívne centrá. Vybrali sme niekoľko zaujímavých možností, kde sa dá s deťmi v peknom prostredí stráviť zmysluplne čas. Niekde je to viac o zábave, inde aj o učení a poznávaní. 

Skanzeny a múzeá v prírode na Slovensku

Vybrali sme blogy s fotografiami, ktoré vám priblížia ako to slovenských skanzenoch vyzerá. Nájdete tu aj zoznam všetkých skanzenov a múzeí v prírode na Slovensku. Prajeme vám krásne výlety za poznaním:) 

Desať zásadných zistení o deťoch a materstve

Zachovať si zdravý rozum a odstup je základom každej snahy o prežitie rodičovstva, tak ak máte pocit, že potrebujete dodať energiu, tak sa trochu zasmejte, nie ste v tom sami.

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok