Blog používateľa Naničmama.sk

Pridajte recept a vyhrajte balíčky plné dobrôt na pečenie

Podeľte sa o svoj recept s fotografiou a vyhrajte! Pridajte recept na tradičný obed či sladké pokušenie medzi recepty a budete zaradení do súťaže v ktorej na vás čaká 10 sladkých cien.

Na to, aby ste získali jednu z desiatich cien, stačí ak od 16. marca do 3. apríla 2018 pridáte na Naničmama.sk aspoň jeden recept s vlastnou fotografiou do ľubovoľnej kategórie pre recepty. 

Upozornenia na nové komentáre z naničmamy mailom

Milé, dievčatá, niekoľké z vás sa sťažovali, že ak dlhšie neprídu na naničmamu, tak nemajú dobrý prehľad v tom, kto im komentoval príspevky.

Preto sme spustili automatické odosielanie upozornení, keď niekto zareaguje na váš príspevok a komentár. Funguje to tak, že ak niekto pridá komentár k vami vytvorenému príspevku alebo komentáru reakciu, príde vám o tom informácia do e-mailu, ktorý ste použili pri registrácii na naničmame.

Kam s deťmi za zvieratkami

Zoznam ZOO, zveroparkov a kontaktných ZOO na Slovensku. 

Kam vyraziť cez víkend? Kino zadarmo, koncert na hrade, komentované kŕmenie v ZOO


Kam vyraziť cez víkend? Máme pre vás pár tipov kam sa môžete vybrať za zábavou, filmom, dobrodružstvom či zvieratkami.

Hyperaktivita - diagnóza dnešnej doby

Matej Štepita je už osem rokov psychológom a vedúcim projektu pre rodiny s deťmi s hyperaktivitou, poruchami pozornosti a správania v rámci neziskovej organizácie Detský fond Slovenskej republiky. Čo je podľa neho hyperaktivita a ako s ňou pracuje na základe svojich skúseností sa dozviete v nasledujúcom rozhovore.

Pracujete s deťmi s hyperaktivitou a ich rodičmi. Prečo práve tieto deti? Je hyperaktivita častý problém a býva akútny?

Starý rodič má mať vo výchove vnúčat len hlas poradcu

Zdrojom konfliktov vo väčších rodinách bývajú často stravovacie návyky a „čokoládková výchova“.

Čarovná novinka pre deti od Dr.Oetker – Paula Strawberry

Inzercia

Ak hľadáte pre vaše ratolesti lahodnú maškrtu bez výčitiek, Paula od Dr.Oetker je tou správnou voľbou. Detský pudingový dezert je vyrobený z veľkého množstva kvalitného plnotučného mlieka, vďaka ktorému má tak výnimočnú chuť. 

Zapojte sa do letnej súťaže na Naničmama.sk

Vianoce sú ešte ďaleko, preto sme sa rozhodli, že vás odmeníme uprostred leta!ÚsmevPodeľte sa s letnými zážitkami a fotografiami na Naničmama.sk a vyhrajte ceny za 300 €.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.