Príspevky (Blogy)

Veľká jarná súťaž: Vyhrajte vysávač Electrolux a ďalších 15 cien

Jar nám klope na dvere, veľkonočné sviatky prichádzajú tiež akosi prirýchlo. Slnečné lúče zahrejú, potešia oko i dušu, ale aj posvietia na všetky nedokonalosti našej domácnosti. Úsmev

Prachu je akosi všade viac, aj cez okná už zrazu nie je tak vidieť. Hambím sa 

Dozrel čas na jarné upratovanie. Ignorujete ho či sa necháte inšpirovať prebúdzajúcim sa životom v prírode? 

Jarný životabudič

Keď už ozaj neviem čo so sebou, vybenem von na záhradu, do polí .... Alebo by som to určite aspoň mala urobiť .... Aj foťák k tomu pribaliť nie je zlý nápad. Len keď sa mi netrasú ruky, tak fúka vetrisko ... Nevadí jar je ozaj nádherná. U nás, je kvitnutie ešte len v počiatkoch ..., ružovú som v dosahu nenašla, len u susedov za plotom.  Hambím sa Mala by som si posadiť nejakú magnóliu, však raz ... Keď ešte aj tie púpavy sú nádherné. Úsmev

Nenašla som pochopenie

Mohla by som tu písať litánie, ako mi zrušili obľúbený obchod s ľanovými nohavicami... Nemá zmysel, nepomôžem si, a len by som sa opakovala. Ta už pár týždňov hľadám nahrádu, bo skoro všetky letné nohavice, doslúžili koncom minulého leta. Doslúžiť, čítaj , sú deravé ...., lebo mám krásne "štíhle" stehná.Hambím sa

S vôňou včerajškov

Dlhé cesty autom sú absolútne nebezpečné.
Nielen pre samotné možné kolízie áut, ale hlavne možné kolízie s vlastnými myšlienkami.
A že ich na dlhej ceste je veľa ( tých myšlienok), to vám za mňa môžem úprimne potvrdiť.
Najhoršie z nich sú šialené nápady. ktoré vás chytia za pačesy v návale nejakého spomienkového optimizmu, chvíľkovej clivoty za domovom a nádeje na lepšie zajtrajšky. Prípadne ešte sú to myšlienky silne pripomínajúci idylickú nemeckú vianočnú reklamu.
Jedna z nich si ma našla pod Strečnom v aute plnom pubertiakov ( ospravedlňujem sa 20 ročnej slečne), keď som si nevedela spomenúť na nejaký hlbší historický pohľad do dejín Strečna v kolóne počas návratu z lyžovačky.

Mamma Mia

Tak sme sa zase vybrali za kultúrou. Vybrali sme si muzikál Mamma Mia.

Čo vám budem hovoriť, pesničky našej mladosti, úžasná energia. Výborné predstavenie. Teda podľa mňa ÚsmevÚsmev

Veru, hneď by som si to pozrela znova. Teda, z DVD sme doma pozreli originál verziu hneď na druhý deň.

Ale tie pesničky sú také, že kedykoľvek znova.

A tak sa pýtam - nechceli by ste to vidieť tiež? Neurobili by sme si taký malý skorozájazd do Bratislavy?

Tie čo čítate sny..

Zas po dlhej dobe sen na ktorý celý den myslím tada od 0300 ako som precitla v posteli...V skratke:bola som v mojej rodnej dedine..teda išla som na horný koniec smer dolina-ludia mali po plotoch povešané na sušenie domáce tkané koberce a zrazu začalo pršať a dolu cestou sa valila špinavá voda ktorá brala so sebou štrk a  pod-nebola velká len tak asi po kolená..no a ja som začala tie koberce zberať aby nenamokli a aby ich nezobrala tá voda..a za zákrutou bol pri plote uviazaný celkom biely kôň a stál v tej vode-zrazu sa objavil neviem odkial nejaký chlap a hovorí,že toho kona treba dať preč a nemá ho kde dať-ja mu na to,že aby ho teda zobral a že ho dám k mame do dvora.On,že ako a ja mu vravmí,že sa koní bojím ale nech mu dá ohlávku a pôjde to.Tak aj urobil a...zobudila som sa s poc

Ako schudnúť 3-15 kg za tri týždne? (1.časť)

Ahojte, tak som si na pomoc pri chudnutí napísala postup ako na to za tri týždne. Pozbierala recepty na jedálniček, nechala si poradiť ohľadom cvičenia a pridala niečo na osobný rozvoj. Ono totiž, a asi nie len u mňa, nie je problém schudnúť. To je ľahké, to ťažšie príde potom... udržať si novú váhu.

Mám za sebou prvý týždeň a moje dojmy? Nie som hladná, nemám potrebu si dať po ťažkom dni tabuľku čokolády, aby som si telo zaplavila hormónom šťastia. Večer, keď všetci spia a ja mám chvíľku na obľúbený seriál, už nechodím vykrádať chladničku, či špajzu pre niečo "na mlsanie". To je super!

Nežná mama a pevný otec

Áno, ja viem. Nemala by som pridávať príspevky z iných stránok Úsmev.

Uvedomujem si to.

No tento rozhovor s Marekom Hermanom sa mi zdá veľmi dobrý. Tak dobrý, že je podľa mňa dobré, aby si ho prečítalo veľa ľudí.

Napríklad aj o tom, ako sa po nás vyžaduje dokonalosť. A ako to môže skončiť. Alebo o tom, ako zvládať výchovu tých najmenších.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.