Príspevky (Blogy)

Nesnaž sa tak veľmi

Viem to. Plne si to uvedomujem.

Ak ma niekto požiada o radu, alebo to len tak z diskusie vyplynie, rada to použijem.

Netlač.

Ono to príde.

Keď sa veľmi veľmi snažíme, tak zvyčajne akoby začnú skákať pod nohy všetky prekážky. Možno ešte nie sme pripravení, aby sa to udialo. Proste len počkať. Ukľudniť sa. Seba. Okolie.

To som múdra, keď sa jedná o cudzích.

To vždy vidím.

A potom prídem na rad ja.

Víkend doma - luxus

Bola som doma a bolo mi dobre. Tak dobre, že sa mi nechcelo odísť...

Prechádzala som sa...

Porušila som všetky svoje gastronomické obmedzenia a limity:))))

Etiketa

Tak zistila som, že aj so mnou to nie je košér úplne.

Vždy som si myslela, že nejak nemám takú nejakú skrytú "vadu", že všetky sú dostatočne viditeľné Veľký úsmev.

Ukricane Polročné dieta

Chcem poprosiť o radu.mam polročného syna ktorý nie je kojeny je na UM + už dokrmujem.( Polievky,zemiak,,,) zuby ešte nemá.Ide o to že vkuse vrieska ,sa zlosti až je celý červený v tvary.co s tým ? Robí to aj keď sme vonku,keď je Najedeny,vyspatý,proste stále.sam sa nepohra ani na 5 min.v postieľke s hračkami.ani len v chodaku chvíľu neobsedí.poradte čo robiť.dakujem.

Ako sa nebrať vážne ...

alebo toto som si mohla odpustiť a nielen to Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe

a znovu odpad či recyklácia?

Tak nejako sa motam okolo odpadov už nejaký rok. Vlastne oveľa skôr, vždy som chcela tkať koberce z použitého materiálu, to som považovala za recykláciu, už vtedy som sa bránila tomu že si mám kúpiť pucvolu pardón - bavnené rúno. Nechapala som to a stále vysvetľovala že to je ok ak to bol odpad z pradiarne ale nie je už ok ak je to vyrobené kvôli tomu aby bolo ľahšie tkanie vo farebnej škále.

Potom som začala pliesť košíky z papiera, áno použivala som noviny a aké prekvapenie nastalo ked už odrazu vyrábali ruličky z kupovaných pásiek do pokladni, konečne! - skríkla výroba a rozbehli výrobu aj v prírodnej farbe či iných farbách.

Rýchlik

Tak to býva, každý z nás ulieta na niečom inom. Každý má nejakú väčšiu ši menšiu úchylku. Niektorá je viditeľná (viď tetovanie), niektorá je tak povediac skrytá. V utajení.

Moja úchylka je niekde na pomedzí. Je hlavne cítiť. Ja totižto milujem fixinelu. A hoci často ulietavám na alternatívnych čistiacich metódach a sódu bicarbónu a ocot míňam vo veľkom, predsa len, vôňa tohto ružového zázraku je pre mňa omamná.

vestenie

Chcela by som kontakt na nejaku vesticu z okolia Ziliny.

Dakujem.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.