Príspevky (Blogy)

Je múdra, lebo bola dlho kojená.......

Úsmevno-smutné podanie o dojčení.

Keď dozreje čas

... na objavenie Ameriky. Keď už sme pri to čase. Chichocem sa 

Háveď naša každodenná

Jeseň a zima má jednu velikú výhodu oproti iným ročným obdobiam.

Kým na jar romanticky vzdychám nad prvou včielkou, potom poletujúcou muškou a zatŕpne mi keď mi okolo uší zasviští prvé komárie blues, jeseň a zima je čarovná v tom, že všetká tá okrídloblaná či krovkokrídlia či aká háveď sa niekam skryje.

Ako nič proti nim, ale predsa len, je život krajší keď si môžem beztrestne nechať rozjedený banán či jablko, vzdialiť sa od stola a o 5 minút nenájsť niečo hodujúce na mojom olovrante.

Ako sa dá spomaliť ešte viac

alebo, treba si dávať pozor, na vlastné želania.Úsmev

Rakovina - 2.časť - Prijatie skutočnosti

2.časť - Prijatie skutočnosti

Lúčim sa s jeseňou, vítam zimu

Chystám sa na sever, tam má byť sneh. V nedeľu ráno som sa na rannej prechádzke prázdnym mestom rozlúčila s jeseňou. Musím povedať, že podľa posledného obrázku to na jeseň nevyzerá. Veľmi odolný kvietok.

Je ťažké byť ženou

alebo, čo sa stane, keď vy pustite, žienku "domácu" medzi ľudí - ženy. Úsmev

Úplne neplánovane som sa po roku znova ocitla na akcii Umenie byť ženouv KE. Po dvoch náročných mesiacoch a zistení, že zďaleka neskončili ..., som potrebovala úlet, ísť medzi ľudí, dopriať si aj iné rozptýlenie ako pravidelné návštevy lekárov ...

rodicovsky prispevok

Dobry vecer, chcela by som sa informovat ohladom rodicovskeho prispevku. Ide o to ze dna 14.3.2017 som ukoncila dohodu  ( v Kosiciach ) v praci ale aj pocas dohody som bola v evidencii na UPSVaR.Tak som otehotnela ( zistila som to 3.4.2017 ked som uz nepracovala na dohodu  )a moja povinnost bola odniest na socialnu poistovnu potvrdenie od gynekologa termin nastupu na matersku. ( Termin porodu mam 2-7.12.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.