Príspevky (Blogy)

Ak miluješ svoju dcéru.....

Sociálne siete museli vzniknúť, aby sme veľa veci pochopili. No mne ešte mnoho z toho nedochádza. Neskutočne ma iritujú zdieľania typu - ak miluješ svoju mamu,dcéru,syna,Boha a všetko možné daj like a zdieľaj.

A koľko ľudí to naozaj zdieľa, je to presne také vydieranie ako pošli to 5 priateľom, lebo inak ťa stihne nešťastie a podobné veci.

Človek ktorého poznám že nemá ani televízor lebo už nechce počúvať zlé správy v pohode dennodene zdieľa krvavé fotky psov a iného násilia.

Človek ktorý ma milujúce srdce a je dobrý ku každému zas zdieľa dennodenne hrôzostrašné fotky čo urobili emigranti.

Obedy zadarmo

My sme omdlievali pri párkoch a hrachovej kaši ... oni odnášajú lososa aj jahodové guľky so strúhankou. Naozaj sú obedy zadarmo výhra?

Tam hore vysoko na skalách ... v jeseni

Vysoké Tatry majú svoje neopakovateľné čaro v každom ročnom období. Odborníci aj laici sa však často stretnú v názore, že v jeseni zvykne byť na horách ustálenejšie počasie ... A keď príde babie leto, v nádherných výhľadoch nám už nič brániť nebude .... Samozrejme až na našu pokuľhávajúcu kondičku. Ale aj tá sa dá miestami ošaliť.

Holíč alebo pár slov o Františkovi Lotrínskom

Že je na Slovensku nejaké mestečko, čo sa volá Holíč, to som registrovala. Ale nič bližšie. Dokonca, keď som musela toto mesto pracovne navštíviť, tak som musela poriadne hľadať, kde to je. Pár krát som ho navštívila a mala som stále pocit, že to sú dve ulice.

Zdrava kytica

Včera som mala gratulantov a dostala som dve krásne, zaujímavé a hlavne ZDRAVÉ kytičky.Kvietok Jednu kyticu tvorila "poriadna hrsť" čerstvej šalvie, v druhej boli vetvičky rakytníka, hurmikaki a ešte akési malé ďatle. Teda žiadne exotické a drahé kvety, ani zložité ikebany.  Napriek tomu  ma veľmi potešili.Slnko  No ale nezostali len tak "nečinne" vo váze.

Čomu ťa priučia diskusné fóra

Na rovinu – nemám rada diskusné fóra, kde sú prihlúple otázky a ešte hlúpejšie odpovede.

Nemám rada tie mimi - , baby a konské portály. Nejak mám dojem, že mi nikdy nemali ani čo ponúknuť. Možno hejterím zbytočne, možno sa povyšujem.

Jeseň pod Tatrami

Opäť zas raz a znova, sme sa stretli, spriaznené duše z našich stránok. Úsmev Vraj pod už 21. krát, Agátka to ráta. Hambím sa Tentokrát sme zavítali do Starej Lesnej, pod naše najvyššie kopce. Chichocem saKomornú atmosféru sme si užili do sýtosti, pri debatách, tvorení, cigánskej kapele, ale aj prechádzkach po okolí.... Slnko Počasie sme mali priam rozprávkové

Kreatívna orchidea :)

Niekedy mám pocit, že orchidea kvitne snáď v každom okne. Napodiv je to veľmi nenáročná rastlinka, chvíľami sa mi zdá, že sa stará sama o seba.

Aj ja mám pár kúskov. Tých najbežnejších. Mala som aj výnimočnejšie, ale starostlivosť o tie som nejak nezvládla.

Toto potrebuje len z času an čas trochu vody. Keď mám záchvat robenia vecí správne, tak ich zalievam prevarenou vychladenou vodou, prebytočnú vylievam, hnojím.... Ale to tak raz do roka. Po zvyšok ich proste z času na čas zalejem a na leto ich dávam na letný byt, teda na balkón. Priebežne aspoň jedna kvitne

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.