Príspevky (Blogy)

Kam cez víkend?

Kremnica Rozmýšľate kam s deťmi počas víkendu, prázdnin? Pozrite si výber akcií na najbližšie dni. Vyberte si z bohatej ponuky podujatí a strávte príjemný čas s deťmi a priateľmi. 

Nemáte radi organizované akcie? Vyberte sa na výlet do prírody, turistiku do hôr, do jaskyne, či len tak vode. Inšpirujte sa cestovateľskými zážitkami našich čitateliek nielen zo Slovenska.

Moje lekcie II

Medzi moje najväčšie problémy patrí moje ego. Uvedomujem si to a hlavne, dáva mi to život pocítiť. Našťastie, sú to len také drobné a jemné ťuknutia. Ale vždy ma celkom zasiahnu. Práve na tom mojom citlivom mieste. Pošteklia mi to moje ego.

A tak tu tuším môžem začať písať serial. lebo len prednedávnom som doslala malé upozornenie. Nestačilo mi - veď kto sa poučí na prvý krát.

Pár dni dozadu som tu písala o šoféroch a o tom, ako dokážu v bežnom meste najazdiť desiatky kilometrov len preto, elbo sa nevedia orientovať.

Schytím leto za pačesy

Veľkú časť života strávime tým, že nežijeme ten aktuálny čas. Na niečo sa tešíme, pripravujeme, podmieňujeme tomu naše sny, túžby, to čo robíme. A walla – kadiaľ však presne povedie naša budúcnosť, to vlastne teraz ani nevieme ovplyvniť.

Ďalšiu veľkú časť zas venujeme minulosti. Prehrávame si ju, vraciame sa k nej, spomíname na ňu, niekedy ju až detailne rozpitváme. Napriek všetkému ju však nevieme zmeniť.

Tie hodiny a dni sa kotúľajú akoby nie vždy rovnakým tempom. Raz letia (to vtedy, ak to chceme oddialiť), potom sa zas vlečú (vtedy potláčame čas, nech už rýchlo rýchlo príde tá chvíľa).

Čas je tam, kde je skôr a neskôr.

Čas mi plynie tak rýchlo, že mám pocit, že sa zastavil. Ako keď roztočíte koliesko z hodiniek alebo zotrvačník z pokazeného autíčka. Pohybuje sa tak rýchlo, že vyzerá akoby stálo. Presne toto sa mi deje. Ľudia sa ma pýtajú - ako sa máš? A ja netuším. Hambím sa Nacvičilia som si stručnú a vtipnú odpoveď - ako nič! V skutočnosti je to len rutinná fráza a každému to našťastie stačí. Nikto ani netuší, že ja vôbec netuším ako sa mám. Lebo ČAS. Slnko

O šoféroch

Hovoríme to často o šoféroch. Príhody sú rôzne a našťastie, nie vždy končia tragicky. Občas je to aj na úsmev.

Jazdím dosť dlho a celkom rada. Ale v poslednej dobe už veľakrát hlavne z pozície spolujazdca. A tak sú mnohé moje skúsenosti sem tam aj zábavné.

odťať ruky arogantným..

..šoférom od pleca aby sa nevedeli najesť a utrieť si riť.Taká som nabrúsená až hroza!Dnes v meste ma na priechode púšťa vodič ešte aj rukou ukazuje,že môžem -a ked som v polovici ten za ním ani nespomalí a len ma tak "lizol"!ludia z chodníka kričali či mi nič nie je,žial nikto si značku ani nevšimol..a teraz čitam,že ďalší debil zabil takto dieťa v Michalovciach.

Je to normálne?

Stavme sa ...

Stavme sa, že viete kto to je Jackie Coogan!

Nesúhlasíte? Že neviete?

Čítajte ďalej prosím ….

Kde bolo tam bolo 26.10.1914 sa v jednej hereckej rodine v Los Angeles narodil malý John Leslie “Jackie” Coogan. A poznačil svet filmu svojím životom a svet filmu  poznačil jeho život takmer celý.

Veľkolepo

Poslednou dobou mám pocit, že sa mi nič nepáči. Všetko je nejak veľmi nastajlované, samá kvetinka, samý volánik, obrovské rozmery, materiály, ktoré vyzerajú z diaľky veľmi draho, línie, ktoré vyrážajú dych.  A pritom je to len pozlátka. Akoby sa strácala funkčnosť, jednoduchosť, účelnosť.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.