Adventný deň jedenásty

Stíhajú?
No tak snáď i keď pozerám darčeky na nete a už sa tam začína vyskytovať oznam o oneskorenom dodaní a štítoček Ešte stíhame do Vianoc! Tak ak ste ešte nenakúpili, tak hádam najvyšší čas začať vyberať a zavariť kreditku.

Ja som čosi kdesi riešila cez víkend a musím povedať, ešte som sa ani poriadne nerozhýbala a už mi zmizli dve veci čo som chcela z ponuky. Tak asi fakt najvyšší čas. V obchoďákoch to vyzerá tiež všelijak len nie pohodovo a sviatočne. nervy pri parkovaní, nervy pri pokladni, nervy pri vyberaní. Hurá - už je tu tá pravá vianočná atmosféra. Velice sa mi ľúbi reklama na vianoce - " neobyčajné obyčajné vianoce" ... lebo všetky tie emócie z klipu na Vianoce proste sú.
Tie u nás nie sú ako z reklamy. Fakt nie sú perfektné. Ale sú naše.

A tak si ma nejak našla aj dnešná pjesenka z adventného okienka. Tiež je o perfektnosti a to, ako ju hľadáme niekde inde a je o inom ako čakáme... sranda je, že ja vlastne Coldplay ani nemusím, ale toto, keď som počula prvý krát, tak som ju púšťala dokola asi 10 krát.

Tak rozsvieťme tie vianočné svetlá v nás.

A ak by ste to chceli menej sviatočne - čup na stolček a utrieť prach z lámp. Nech to svíííííci nielen v nás. Mrkám

Diskusie Naničmama.sk: 

Joj, však toto realitu, aj by som tu celú story mohla popísať, či popíšem ...., ale snažím sa aby Vianoce zvíťazili, aj keď to tak miestami nevyzerá. Úsmev

ja som objednavala dostatocne v predstihu. Len som pri plateni urobila chybu vo variabilnom. Vcera mi uz bolo podozrive, ze som objednavala naraz, z ciech balicek uz dorazil a tento, sice naoko tiez asi z ciech este nemaju ani v systeme ako uhradeny. Pri kontrole som zistila, ze som vynechala posledne ciselko. No a dnes som stravila pol hodinu, kym som zistila, co s tym. teda, zacala som hladat telefonicky kontakt, ale to som nenasla. A mailovy je tak zlozity, ze mi pri tom normalne skolaboval pocitac. A poriadne som sa zapotila. tak som zvedava, jak to dopadne...

Detto Lenka. Lampy som síce ešte neutrela, teda iba niektoré, bo ich máme celkom dosť. Zato sa mi podarilo zamiesiť na medové koláčiky a pripájam foto svojho restu z prvého dňa adventného. Veniec na zrkadle.

No tak znova. Obrázok bol príliš veľký.

ÁnoÁnoÁno

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.