naschvál?

Kamilka zachatila si správu-bývalá NM v Lipt.Lužnej -zhorela im stolárska dielna...neviem to pochopiť ak im to naozaj niekto úmyselne..

Komentáre

Ano, zachytila som to vcera na fb, ozaj tomu nerozumiem, ta rodina bola aj bez toho tazko skusana... Ak by sa ozvala akalenka, ak si dobre pamatam nik, pripadne jej mozem napisat, a poslae mi cislo uctu. Mohla by som zaujemkyniam o pomoc poslat cislo uctu mailom.

Videla som na Fb ale nevedela som že ide o nich.

Dievčatá, tu je krátka správa k tejto smutnej udalosti  . Č.účtu je zverejnené na FB v profile remeselníka, nebudem ho tu dávať priamo, ak by ste mali záujem a chceli prispieť na obnovu dielne, materiálu a hlavne náradia, napíšte tu do komentára, alebo mailom, prepošlem vám číslo účtu. Prípadne, možno niektoré čo máte FB, nájdete aj tam.

Dobrý deň, postrehla som túto správu a rada by som pomohla ak mi prepošlete č.účtu prispejem na obnovu dielne.

Artmama mi pomohla, keď som potrebovala príspevok pre chlapca , ktorý prišiel o nohy dnes reprezentuje  a hrá hokej a je úspešný.

Poslala som Úsmev

Práve dnes..11.12  2018 som videla upútavku na zajtrajší Reflex..Otec rodiny..ako plače..no neskutočné.Tažko skúšaná rodina,otec vyrába eko hračky aby uživil rodinu,na lieky pre ťažko chorú Lesanku...Niekto úmyselne zapáli  dieľňu...No je mi smutno,že ľudia dokážu byť taký zlý..

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok