ťažká chvíľa

Po dlhom čase som chytila odvahu, alebo prišla správna chvíľa, no skrátka to neviem pomenovať.

Diskusie Naničmama.sk: 

Ak sa podarí, skús rozviesť na čo prišla správna chvíľa ....., k akému činu, rozhodnutiu si nabrala odvahu. ObjímamDržím palce.

Nedá sa mi hneď písať, lebo mám parkinsona a ešte nevládzem, prepáčte. Môj život je len jeden omyl. Od decka mám pocit, že sem nepatrím. Od 7ích rokov pomáham opatrovať, každému som bútľava vŕba , ale keď ja dačo potrebujem nikto neni. Mám pocit, že šťastie v mojom živote neni, iba smola a smola a ešte raz smola. Už keď som sa narodila mala som problém s nohami, mala som zle vyvinuté bedroví klb. Potom mi zistili alergiu na chlad a už radčej už nepíšem. A šťastie nikde neni. Horko ťažko som skončila ZŠ a Učňovku a začala som pracovať. A stále smola , skončila som v r.1989 a začala som robiť ako kuchárka a zase smola, ozvalaa sa alergia. Od vtedy sa trápim, lebo poriadnu robotu nemám a už nebudem mať. Zase sa ozvalo moje chatrne zdravie. Bola som dlho  nezamestnaná, ale vždy som si našla nejakú robotu. No  nakoniec som pomohla doopatrovať mojím rodičom starú mamu ktorá keď zomrela mala 90,5 roka a jej brata ten mal 88 rokov. A šťastie , len tak obchádzalo okolo mňa až pred 15 rokmi na mňa sadlo a bola svadba,ale  šťastiie dlhšie nevydržalo u mňa a trápim  sa ďalej, nikto v rodine môjho muža neprijal. Do.roka sa nám veľmi ťažko narodil syn Janko, ale ten príbeh poznáte. Už 12 kov sa trápim s parkinsonom a to je najväčší problém v mojom živote a preto píšem na etapy a preto prosím prepáčte. Keby nebolo mojich rodičov a môjho syna Janka ,ktorý má 14 kov a rýchlo dospel, síce teraz s ním trieska puberta, ale aj to zvládneme, dúfam. Minulý rok bol pre nás tragický, lebo mi zomrela maminka a to bola rana pod pás. Nevieme sa s tým vyrovnať. Trápila sa a je mi ťažko ,keď to píšem , ale posledné 4 dni jej života , neprajem ani največiemu nepriateľovi, lebo mala také bolesti , mala metastázi v bedrovom kĺbe a na pľúcach. Najsmutnejšie je na tom, že zomrela 2.7. a ja som mala 3. 7   50 rokov. Tak sa trápime v 3jici. Starký, ktorý má 84 kov, ja a Janko.

Rozumiem ObjímamObjímamObjímam

Zložité nadelenie ..., nie jednoduchý život, ak zdravie nefunguje. A syn je tvojou radosťou? 

Možno sa ti trošku uľavilo takto sa vyžalovať...má to niekto naozaj ťažké a zvlášť ked sa citi v tom marase sám..

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok