Prvé dieťa v našej profi rodine

Bábätko je u nás dva týždne. Adam je milý spokojný chlapček. Špecifické je, že každého víta s úsmevom a objíma ho. Ako nová náhradná mama by som sa z toho tešila, keby som nevedela, že je to prejav nedostatočnej naviazanosti na svoju kľúčovú osobu (mamičku). Rýchle uspokojovanie potrieb sa mu páči a rýchlo si na ne zvyká. Takmer neplače. Každé nepohodlie prejavuje miesto plaču zúrivým škriabaním. Mám dojem, že je prekvapený, že sa mu venuje toľko pozornosti, dotykov, úsmevov. Páči sa mu to, stále sa smeje.

Komentáre

Potrebujem asi poradiť. Blog bol oveľa dlhší, ale keď som tam pridávala "

", aby mal odseky, všetok zvyšný text mi zmizol. Bez odsekov to zase nie je príliš čitateľné. A keď to chcem napísať odznova a odošlem, stále to má iba prvý odsek. V čom môže byť problém? Dik za pomoc.

Profi, kopíruješ to z wordu? Lebo niekedy moze byť problém to. Také ako popisuješ sa mi ešte nestalo.

Nie, pisala som to na mobile. Už som to skúšala upravovať asi 4x a nepridáva mi to vôbec nový text. Asi bude problém ten mobil.

Mrzí ma to, ale problém je u nás editácia príspevkov z mobilu. Potrebujeme to opraviť nevyhnutne. Ak môžeš, prosím doplň to na PC, alebo to pridaj do komentára  a vložím ti to do článku. Ďakujem za trpezlivosť, musíme to opraviť.

Medzi tými úvodzovkami je príkaz - nejak mi ho vymazalo aj tu.

Už by sa mal dať upraviť príspevok aj komentár.  Ďakujem za trpezlivosť.

Profi nevzdaj to prosim, som velmi zvedava na pokracovanie...Tieto uvahy o profirodine boli aj u nas.
 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok