Pozvánky na víkendové podujatia

Jesenné Kapitulské dvory 2018 (Bratislava)

Dátum: 

22.09.2018 - 10:00 - 18:00

Miesto akcie: 

Bratislava

Vstupné: 

zdarma

Program: 

Jesenné Kapitulské dvory budú prebiehať na Kapitulskej ulici a priľahlých dvoroch, Baxovej veže, v dome Albrechtovcov, mestských hradbách a na Židovskej ulici.

V priestore Kapitulskej ulice budú umiestnené predajné a propagačné stánky. V Baxovej veži vystúpi hudobná skupina Music Park, Divadlo ZkuFra Von, Kúzelník Ivan, Storytellingové rozprávanie Stratená chuť jayzkov, prednášky a diskusie.Vyvrcholením kultúrneho programu v Baxovej veži bude vystúpenie hudobnej skupiny Longital.
Bude sprístupnený dvor a dom Albrechtovcov s výkladom o histórii objektu a rodiny, ktorá obývala tento dom.
V hradbách bude rozložený vojenský tábor s prístreškom a prezentáciou zbraní, ukážkami šermu, mušketierskeho výcviku a táborového života

V priestore Židovskej ulice zabezpečí Tepláreň café v spolupráci s Kalabom pestrý program : Divadlo o čertovi Kolofónovi, autorské čítania, poéziu na počkanie, koncert Erika Žigmunda a prezentáciu tvorby študentov VŠVU a insitnej tvorby slovenských menšín v Srbsku. Môžete sa tešiť aj na vínko z Vinárstva Michal Bažalík, tancovačku pod holým nebom s New Style Hustle a vystúpi aj známa swingová hudobná kapela Funny Fellows s ich autopódiom.

Viac informácií o podujatí.

Foto: Pixabay.com

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.