Klub strelených

Ach jaj... domáce úlohy.

Prišla som nato už kedysi a dnes sa mi to potvrdilo... domáce úlohy nedostávajú naše deti, ale ich rodičia. Aspoň u nás to tak vyzerá z času na čas. Alebo moje deti nie sú také kreatívne, aby vymysleli napr. 10 prirovnaní, zato ich mama /čiže ja Hambím sa/ áno a niekedy až príliš.

75 dní do Vianoc

No dobre dobre.Všetci sa ukľudníme.
Ešte nie je tak vysoký termín - aj keď .... Cez víkend v nemenovanom OD s nábytkom škandinávskeho pôvodu to tak nevyzeralo. Tam na mňa vykúkal Santa Klaus, hentam som skoro zvalila vianočný stromček, a opodiaľ mi treslo do hlavy imelo. Proste - vianočná atmosféra v októbri.
 
Však aby sme nezabudli. Vianoce sú tu coby dup. Preč sú tie časy, keď na zvianočnievanie stačil adventný čas, na tešenie sa spoločné chvíle tých pri vypekaní koláčikov, zháňaní darčekov, čliapkaní sa v snehu.

Hymna

Tak naši "sokoli" dnes zase hrajú futbal a samozrejme, v telke priamy prenos. Manžel pozerá,  a  pridala som sa len na úvod, popočúvať hymnu - lebo Maltskú teda fakt nepoznám. Mlčím

4. október

Včera sa Instagram zbláznil. Kam som sa len pozrela, všade boli škoricové koláčiky s heštegom na niečo škoricové. Tak som ťukala a ťukala, až som sa dozvedela.

Dnes je totiž v Švédsku KANELBULLENS TAG!

Alebo deň škoricových koláčov, kedy v každej pekárni dostanete túto teplú lahôdku kúpiť.

Pesnička na dnes

Dnes je koniec školského roka a po meste som stretala skupinky mladých.

Spomenula som si na moje študentské časy. A naozaj netuším prečo  Pohoda sa mi s týmto obdobím najlepšie spája táto pesnička

 

 

 

A už mám pristrihnuté krídla :(

Milé devy tu prítomné :)

po dva a pol roku sa hlásim opäť, i keď som vás neprestala čítať, len nebol čas... viem, dosť otrepaná výhovorka. Dnes už krútim posledných -dsať a už bude len -desiat. Zároveň ale musím podotknúť, že podľa istých príznakov som stále vo vývoji a rastiem, hlavne do šírky.... Medzičasom už nemám deti, ale mládežníkov, pre ktorých už nie som malou bohyňou, čo všetko vie, už poučujú oni mňa, zvlášť pri ovládaní mobilu - dotykovkyHambím sa, náš vzťah sa stáva kamarátskym a našťastie majú stále rešpekt, i keď sme si prešli všelijakým obdobím s mojím mladším vydaním v podobe dcéry :)

Ako som školský plot preskakovala

Ahojte Slnko konečne je vonku krásne slnečno i teplejšie. 

Mám partiu kamarátok ešte zo základnej školy, občas spomíname, aké bolo super, keď sme boli puberťáčky, hrávali sa za barákom alebo preskakovali plot na školský dvor.

To bol ale týždeň...

No teda, viac takýchto týždňov a veru neviem, jak skončím....PohodaPohoda

Všetko to začalo v sobotu večer. Manžel vlezený vo vani, ja som si chcela zapáliť stolovú lampu pri PC. V tom výbuch. Žiarovka v lampe doslova strelila. To by bolo to najmenej. Ale ľudovo povedané, vyrazilo poistky. A nielen istič v byte, ale aj na chodbe. A to jeden človek, aspon u nás nenahodí. Ja viem, niekde je chyba, no čo už. Takže nakoniec musel manžel chtiac nechtiac vyliezť z vane a dávať to do poriadku.

O nahnevanom automate na kávu som písala už predtým.

Niečo je v lufte...

...a to je moja dobrá výhovorka, pretože inak musí mať môj muž so mnou božskú trpezlivosť Veľký úsmev.

Príklad č.1:

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.