Koučing

Cieľom koučingu je povzbudiť váš potenciál a ukázať vám, že každý má nárok na skvelý život podľa svojich predstáv. Stačí odstrániť bloky, ktoré sa nám primiešali do života výchovou a zlými skúsenosťami a stanú sa z vás strely, plné nadšenia a optimizmu. Tie najcennejšie drahokamy totiž driemu v nás a koučovia vám pomôžu ich vydolovať.

Koučing - Lívia Pastoreková

Kouč Lívia Pastoreková
Som certifikovaným koučom metódy Emočných rovníc Aleša Kalinu, matkou, manželkou ale hlavne ženou, ktorá sa naučila prijímať seba presne takú aká som. Milovať svoje prednosti aj nedostatky a posúvať svoj život napred. Nesmierne rada sa obklopujem ľuďmi. Keď som pochopila, kde je môj talent pocítila som silu motivovať a pomáhať druhým nasmerovať ich životy tým správnym smerom. Riadim sa heslo, že všetci sme jedineční a dokonalí – pre tento svet potrební!
Oblasti pôsobenia: Pomoc pri hľadaní samého seba, talentu a ďalšieho smerovania, prijatie sa. Pomoc pri prekonávaní úzkostí a depresií. Koučing v oblasti vzťahu – vzťahová a sexuálna kompatibilita. Pomoc pri prekonávaní nevery a žiarlivosti. Pomoc pri naštartovaní zmien v živote“ Lívia Pastoreková

Koučing - Helena Babinová

Kouč Helena Babinová
Som koučom metódy Emočných rovníc Aleša Kalinu. Som človek, ktorý odmieta žiť život, ktorý mu kedysi nalinajkovali primárne autority. Človekom, ktorý už viac nechce ísť cestou „matrixu“ – plného strachu, chorôb, sebaobetovania, nesplnených túžob, zlých pocitov a nespokojnosti samého so sebou! Som slobodná žena, ktorá má tú odvahu byť presne taká, aká v skutočnosti je a na nič sa nehrať...
Oblasti pôsobenia: Pomoc pri hľadaní osobnej slobody, pri skvalitňovaní vzťahov medzi manželmi, deťmi a blízkymi. Pomoc pri životných i profesijných križovatkách. Koučing pri hľadaní správnej životnej cesty, pri psychosomatických blokoch a bolesti. Pomoc pri hľadaní cesty zo samoty.
Helena Babinová

Koučing

Kouč Katarína Matejíčková
Som certifikovaný kouč metódy Emočných rovníc Aleša Kalinu. Som nesmierne šťastná, že sa mi v mojom živote podaril reštart, a stala som sa lepšou matkou, manželkou, sestrou, dcérou. Dokázala som nájsť svoju hodnotu, zbaviť sa liekov a nadbytočných kíl, objaviť svoju krásu a ženskosť, skrátka mať sa rada. Opäť som našla svoje ciele a veci, pre ktoré sa oplatí žiť, ísť dopredu a tešiť sa zo všetkých maličkostí, ktoré život denne prináša. Svoju empatiu a schopnosť počúvať rada poskytujem všetkým klientom, ktorí sa rozhodli, že chcú mať svoj život lepší, krajší, slobodnejší. Mám rada ľudí, ich spoločnosť a riadim sa princípmi, ktoré prináša odveký svet z hĺbky svojej múdrosti: Neškoď slovom, neber si nič osobne, nevytváraj si domnienky a všetko rob najlepšie ako vieš.
Oblasti pôsobenia: Pomoc pri hľadaní sebadôvery a sebavedomia, pri výchove s deťmi a v životných krízach. Pomoc pri dosahovaní životných cieľov, nastavovaní životných zmien. Pomoc pri hľadaní harmónie vo vzťahu. Koučing v oblasti chudnutia a nastavenie zdravého životného štýlu.
Katarína Matejíčková

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.