Liečime dušu

Zjem všetko, čo videlo čokoládu ...

a už to vôbec nie je zaujímavé. Nemôžem mať doma nič sladké - kakaové, čokoládové ... Deti, manžel majú smolu .. nič im nenechám ..., všetko zjem a nalepšie hneď a zaraz. Ale nie, nutelu som dojedla až na tretí deň. Veľký úsmev
Kým také nedám pod kontrolu, ťažko si dám dokopy svoje tráviace ustrojenstvo o postave ani nehovorím. Ako sa to dá? Nebyť závislá na všetko čokoládovom.

Rozhýbané telo pohne dušou

Tak sa idem zapojiť, i keď pochybujem, že vyhrám:-P , ale aspoň sa podelím o moje skúsenosti a zážitky so športom. Vždy som tak nejako inklinovala ku chalanom a tam sa športy mohli:futbal a hokej, tak to sme drvili každý deň, zatiaľ, čo moje rovesníčky vozili bábiky a snažili sa zapáčiť inému pohlaviu.

Laserová operácia očí

Ahoj, millé dievčence a maminy.

Intuícia

dobrý večer dámy, žena evokuje spojenie intuície, tušenia, pocitov a emócií. ako prezerám stránky, stále ma to vnútorne láka; ako téma do diskusie. veríte svojej intuícií, tušeniu a pocitom, alebo sa skôr orientujete hlavou ?

Relax formou umenia a farieb

Ahojte baby..ked som dusevne na dne,vie ma dobre povzbudit pohlad na farebny,dokonaly,ci abstraktny obraz ci kresbu..Zive farby su ako hojiva mast pre moju dusicku...je to mozno aj preto lebo som vytvarnicka ...(sun)

Bohyně a čarodějky - První dech jara

Pozvánka na ženský seminář, který některé z vás před rokem zaujal
Kvietok Bohyně a čarodějky - První dech jara
6.-8.2. 2009, SKALKA U DOKS www.zenskekruhy.cz

rodinne konstelacie

Ked som citala Georginin zaujimavy blog vztahova matematika, http://www.nanicmama.sk/ona-a-on/vztahova-matematika, spomenula som si na tzv. rodinne konstelacie. Je to druh rodinnej terapie, ktoru vymyslel Bert Hellinger a je dost rozsirena aj u nas, hoci okrem erudovanch psychoterapeutov sa jej venuje aj dost sarlatanov. Pointa je, ze rodina funguje ako system vztahov, presne ako to kreslila georgina :-). Kazdy ma v rodine svoje miesto a funkciu. Niekedy vznikaju v rodinnom systeme nespravne posuny. Napriklad, dieta riesi konflikty medzi svojimi rodicmi a prebera na seba ich problemy. Prirodzena rovnovaha v rodinnom systeme sa narusi. Jednotlivym clenom to moze priniest fyzicke aj psychicke choroby.

Tras

Rada by som zistila, co sa vlastne deje. Su tomu takmer 2 roky, co som sa po mnohorocnej znamosti rozisla s partnerom.
Ked vecer zalahnem, pocitujem tras tela.
Budem povdacna, ak niekto nieco podobne pozna a zasle mi dobru radu.
Som mamou uz dvom dospelym dceram a zostala som sama.
Chcela by som byt opat fit mamou.(brokenheart)
Y.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.