Manžel na odstrel

Ako prísť k topánkam

Máme v rodine obuvníka. Áno viem, je to taká malá výhra. Priebežne udržiava naše topánky, zašíva tašky.

Pred Silvestrom zavítal ku nám na návštevu a tak ho manžel hneď vybavil svojou pc taškou, na ktorej sa trhal popruh, vyletel nit. Dnes volal, že taška hotová.

Šialené Vianoce

Môj minulý život mi nadelil kadejakých "veselých" zážitkov. Mrkám Postarala sa mi o ne drsná polovička sveta. Ohliadnuc sa naspäť nechápem ako som to mohla zvládnuť, ale keď je človek hodený do vody, tak pláva, lebo musí. Tieto riadky Vám píšem s úsmevom. No nie, nejdem klamať. Je to skôr ironický úškrn plný spokojnosti a hrdosti na samu seba, lebo som to zvládla. Ale dnes by som všetko riešila úplne inak. Mala by som ťažko v páske! Mrkám

Načo sa ja vôbec snažím?

Tento rok som sa hecla a upiekla som medovníky. Špaldové a úplne sama:))

Romantik humorista/realista

Vraj je komunikácia základom každého funkčného vzťahu.

Keď chlap rozmýšľa rýchlejšie ako sa stihnú skaziť uhorky

Ráno vydám prosbu "lásko, vyhoď prosím ťa ten skysnutý uhorkový šalát na kompost" (bolo ho za pár lyžičiek)......niekoľkokrát s odstupom hodiny zopakujem, lebo to momentálne nemôžem urobiť sama.....a nakoniec sa aj dočkám. Večer hľadám čerstvý uhorkový šalát od obeda (bolo ho za pár lyžičiek)....kde je? Na komposte! :-( A to som ani raz nevyslovila prosbu....len som ho ešte nestihla upratať do chladničky. No čo keby náhodou zase skysol?

Najkratší blog o spolužití ženy a muža

Včera u nás doma:

Takže dnes nás čaká večer pri hokeji?

Nie, neboj, žiadny hokej. O 20 minút sa začína futbal!

Koniec príbehu.Mrkám

Prosím o názor

Dievčatá, prosím Vás o názor. Na Vianoce nás bude pri stole viac ako zvyčajne. Budú to ľudia, s ktorými som nikdy Vianoce neslávila, ale čo nebolo musí byť. Nie som s tým ešte vo svojom vnútri uzmierená, ale aj to sa dostaví.

Môj problém, alebo skôr váhanie, spočíva v tom, čo navariť. Pýtať sa dotyčných, alebo jednoducho predložiť to, čo jedávame my.

My, to znamená moja rodina, prešla v stravovaní už veľký kus cesty, od tradičného ku zdravému.

 

 

Humor na infarkt

Tie, čo ma čítate, ste zrejme zachytili, že žijem s chlapom, ktorý ma občas nastraší. Hráme sa na Ružového pantera. Ja som inšpektor Clouseau, on je Kato. On sa hrá, ja to len tolerujem.:)

V praxi to vyzerá tak, že minimálne 2 príchody z desiatich na mňa niekde v byte číha. Občas ho prezradí pes, chválabohu!:))

Včera túto disciplínu posunul do nového levelu. Nečíhal, vôbec sa neskrýval, ale aj tak som sa zľakla...

Bývame starom dome, kde bolo dobrým zvykom mať dupľované vchodové dvere. Aj keď by sme sa zaobišli s jednými z nejakých nostalgických dôvodov máme stále aj vnútorné dvere, lebo sú pekné.:)

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.