Manžel na odstrel

Romantik humorista/realista

Vraj je komunikácia základom každého funkčného vzťahu. Držiac sa tohto hesla som chlapovi deň pred MDŽ oznámila, že očakávam kvety a že aj babka by sa potešila. Vyhneme sa sklamaniam: Ja nebudem sklamaná, že som nedostala kvety a on nebude sklamaný, že ma sklamal:D

Musím povedať, že každý rok to pekne vybavil, len som mala pocit, že tento rok na to vôbec nemyslí, tak som to len tak nežne pripomenula.

I dostala som kvety. Dokonca som ich dostala večer pre MDŽ:D

A kvety už desiaty deň stoja vo váze a tvária sa, že sa im nechce odkvitnúť.
 

Keď chlap rozmýšľa rýchlejšie ako sa stihnú skaziť uhorky

Ráno vydám prosbu "lásko, vyhoď prosím ťa ten skysnutý uhorkový šalát na kompost" (bolo ho za pár lyžičiek)......niekoľkokrát s odstupom hodiny zopakujem, lebo to momentálne nemôžem urobiť sama.....a nakoniec sa aj dočkám. Večer hľadám čerstvý uhorkový šalát od obeda (bolo ho za pár lyžičiek)....kde je? Na komposte! :-( A to som ani raz nevyslovila prosbu....len som ho ešte nestihla upratať do chladničky. No čo keby náhodou zase skysol?

Čo je to muškátový orech mletý a kde to nájdem?

Chlap je na nákupe so zoznamom vecí: 

1. telefonát:

  • No, som v obchode. Nemajú trojkilové balenie zemiakov, iba dvojkilové.
  • Nevadí, stačí dvojkilové, ak majú päťkilové, môžeš zobrať aj to, je to jedno.
  • Majú len dvojiklové, všade samé melóny. Asi nemajú miesto na zemiaky.
  • Majú melóny? Tak jeden zober.
  • To som sa chcel opýtať, či nechceme melón. Zjeme celý melón?
  • Zober primeraný, inak nezjeme.
  • Dobre. Čo som to ešte chcel... Čo je to muškátový orech mletý a kde to nájdem?
  • To je korenie, skús pri koreninách. Tam bude aj bobkový list.

2. telefonát:

Najkratší blog o spolužití ženy a muža

Včera u nás doma:

Takže dnes nás čaká večer pri hokeji?

Nie, neboj, žiadny hokej. O 20 minút sa začína futbal!

Koniec príbehu.Mrkám

Prosím o názor

Dievčatá, prosím Vás o názor. Na Vianoce nás bude pri stole viac ako zvyčajne. Budú to ľudia, s ktorými som nikdy Vianoce neslávila, ale čo nebolo musí byť. Nie som s tým ešte vo svojom vnútri uzmierená, ale aj to sa dostaví.

Môj problém, alebo skôr váhanie, spočíva v tom, čo navariť. Pýtať sa dotyčných, alebo jednoducho predložiť to, čo jedávame my.

My, to znamená moja rodina, prešla v stravovaní už veľký kus cesty, od tradičného ku zdravému.

 

 

Humor na infarkt

Tie, čo ma čítate, ste zrejme zachytili, že žijem s chlapom, ktorý ma občas nastraší. Hráme sa na Ružového pantera. Ja som inšpektor Clouseau, on je Kato. On sa hrá, ja to len tolerujem.:)

V praxi to vyzerá tak, že minimálne 2 príchody z desiatich na mňa niekde v byte číha. Občas ho prezradí pes, chválabohu!:))

Včera túto disciplínu posunul do nového levelu. Nečíhal, vôbec sa neskrýval, ale aj tak som sa zľakla...

Bývame starom dome, kde bolo dobrým zvykom mať dupľované vchodové dvere. Aj keď by sme sa zaobišli s jednými z nejakých nostalgických dôvodov máme stále aj vnútorné dvere, lebo sú pekné.:)

Už ma to s ním nebaví

Neviem, čo mi chce vesmír naznačiť, ale už mám toho dosť. Už pol roka neriešime v byte nič iné, len problémy okolo vody a hádky okolo opráv.

Najskôr nám rupla hadica na práčke. OK, má 6 rokov, 6 rokov tadiaľ prúdi odporne tvrdá voda, mala na to chudera zničená plné právo. Aj nižšie uvedené poruchy majú na to právo.

Ako zobudiť chlapa? Nič z ranných rozhovorov si nepamätá

Viem, že ľudia sú rôzni, chápem, že každý je individualita. Chápem aj to, že máme rôzne nastavený spánkový režim, výkonnosť počas dňa a podobne. Ale to, čo ja zažívam s mojim chlapom to je moc. Viete si predstaviť, že by sa s vami ráno niekto rozprával, vtipkoval, ale vôbec si to nepamätal? Neverila som, že je niečo také možné, ale je. Zažívam to pravidelne a je to stále horšie. Keďže odchádzam z domu skôr a už som zistila, že ráno sa do jeho mozgu veľa info neprepracuje, tak som sa zariadila a nechávam mu lístočky. Lenže niekedy nestíham. Ani dnes som nestihla a výsledok je nasledovný. Vyberám top hlášky nášho poobedňajšieho telefonátu:

...moj rozvod...odroceny

Pekny den,
opat som dosla do stadia,kedy musim "vypustit pretlak emocii "
Mozno si ma este pamatate-odisla som od manzela manipulatora s 2 dosp.dcerami a podala ziadost o rozvod.Bolo to cca pred 3 mesiacmi.
Sud nam urcil termin pojednavania na 30.5.2013.
...ale ten hore sa opat raz so mnou zahral
Min.piatok mal "zatial" manzel tazky prac.uraz,skoro mu amputovalo nohu.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.