Masáž

Bolesti laveho kolena

ahoj,
potrebovala by som sa poradit;
strasne ma bolelo koleno z vonkajsich stran, nemohla som chodit, nebudem tu opisovat celu 2-mesacnu torturu, hodim iba zavery:

kontraindikacie bankovania

Chcela by som sa opytat,ci bankovanie neskodi cloveku co je vylieceny po rakovine...lebo som pocula,zezbankovanie tiez moze prebudit rakovinotvorne bunky alebo ci to nezavisi aj od druhu ci stupna rakoviny...dakujem Zuzana

Chvíľočka pre seba

Chcem Vam odovzdat jeden tip na velmi lacny peeling. Ked vypijete kavu pripravenu z mletej kavy, nevylievajte spodok. Da sa pouzit na peeling na tvar. Malymi zrnkami kavy si premasirujete a ocistite pokozku tvare. Oplachnete a ked prejdete prstami, plet posobi velmi hladko. Ja potom pouzivam este masku Milk and Honig, ktora zvlacni plet.

Kranio sakrálna terapia + Stretko lektorov detských masáží

Kranio sakrálna terapia s Jankou Hašplovou 10.10 - 12.10. 2008 Zvolen

rýchla pomoc - akupresúrne body na nohe

Znáte svá chodidla? Pokud ano, tak… Chřipku zaženete jediným stiskem!

Šikovným stiskem se dá ulevit od bolesti i zlepšit zdravotní stav.

Bankovanie a banková masáž I.

Bankovanie je liečebná metóda známa už v stredoveku. V minulosti sa viac využívalo mokré /krvavé bankovanie/, kde sa koža najskôr narezala a potom sa priložila banka, ktorá zachytávala a vyťahovala nahromadenú "zlú" krv. Podobne sa využívalo aj púšťanie žilou a liečba pijavicami. Na rôznych miestach sveta sa používali nielen sklené banky, ale aj banky

Lymfomasáž - čo vy na vec?

Tentokrát sa ja pýtam na vaše skúsenosti s lymfomasážou.

Mám už kúpenú permanentku za "nenormálne dobrú" cenu, termíny od polovičky apríla (záujem je na jar značný), aké - také teoretické vedomosti, no zaujímajú ma konkrétne skúsenosti.

Tak šup sem s nimi! Prekvapenie

Diskusie Naničmama.sk: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.