Keď sen sa stáva skutočnosťou

Aj ked je toto sen, nepotrebujem k nemu výklad ak tak iba z pozície hvezdára. Sen ma 5 pokračovaní.

Prvé: Stojime pri mesačnom svetle na okruhlej planete, Jupiter a Mars si ma pohadzuje. Začína to tak že ma držia za ruky, som len sama ruka a sama noha, cítim sa šťastne. Potom ma Jupiter hodí do náručia Marsa a on zas Jupiterovi a ten ma nakoniec vykopne a ja neviem či k mesiaci alebo slnku - budím sa, nabitá neskutočnou energiou a veľmi šťastná. Spala som 23 minút aj zo zaspavaním. Dosť ma hnevá že som sa tak hlúpo zo sna zobudila ale nedarí sa mi dostať naspäť do sna.

Vstávam urobím si čaj, vypijem a idem si znovu ľahnúť. Ihned som vo sne, už viem že to bolo narodenie a stali sme na Zemi a skôr v rybách v druhom sne si spomínam na Saturna ktorý sa na tie naše hratky pozeral z pozície škorpiona, bol to starší muž, ruky mal zopnuté a vyzeral prísny -všimla som si že škorpion teda jeho chvost obsa občas ukaže z boku nôh Saturna. viac si ale z druhej časti nepamätám. Prešlo iba 15 min. Znovu som celá vylepšená energiou, uvedomujem si že túto noc zrejme spať nebudem a leziem do tretieho sna.

Ja stojím asi v blížencoch, niekde na ich začiatku, odrazu je všetko zaplavené modrou a ja si spomínam čo to znamená, ale to mi už niekto hovorí - už nemusíš bojovať, už sa nemusíš trápiť - všetko skončilo, teraz vládne modra planéta a ty vieš po celý svoj život čo to pre teba znamená - začneš žať, naplnia sa všetky tvoje sny, tvoje túžby budú realizované, dosiahla si všetko a teraz ti to patrí. Pozerám na pravú stranu a uvedomujem si že Saturn stojí bud na konci Panny alebo na začiatku Váh a ide vyššie k svojmu znameniu, ma veľkú palicu o ktorú sa opiera, z boku vidím jeho divnú briadku. Je starý ale veľmi pokojný. Odrazu mne dávaju dary, nechápem vo sne čo to znamená, je to poskladané z takých akoby koráliek hlavne v modrých odtieňoch, nie sú chaotické ale práve naopak, trebars svetlejšie také dominantnejšie body v tejto boli úplne svetlé a potom rovnako modrých asi 6 a znovu, menilo to tvár ale ja som vedela niekde v sebe čo to znamená. Nakoniec som prijala niečo ako zalepenú obálku alebo taštičku - budím sa.
Ihned nastupuje další sen a z tohto sna si pamätám iba to že už znovu stojím na svojom znamení aj Saturn je v škorpionovi, hľadám škorpiona ale on nikde nie je ale viem že je pod nohami Saturna, starý pán sa cíti spokojne, stále sa opiera o palicu, uvedomujem si aký veľký rozdiel to je ako s prvým stretnutím - tam bol vážny a mal zopnuté ruky a zdal sa mimoriadne kritický. Idú ku mne rôzne vzorce a ja už viem že sú to aspekty a vyhadzuje ma to zo sna.

Môj mozog začal tak veľmi rozoberať ten aspekt čo ostal v podobe obálky až vytesnil všetko ostatné z tých snov. Pochopila som že to bola kvadratúra v blížencoch a od rýb preložená trigonom a ten bol tým silným bodom ako keby pripnutý k tej kvadratúre, pochopila som že som videla všetko trochu inak, nie ako na papieri ale v priestore. Už som pochopila že tie drobné patričky ktoré sa ku mne valili bola opozícia, ktorú odrazu preťal trigon a ten bol znovu preťatý dalším. Škoda že som si nevedela spomenúť čo mi pri tom hovorili a nevedela som si vybaviť ani všetky obrazce.


Znovu som vstala, na spánok nebolo ani pomyslenie, cítila som sa neskutočne plná, vybrala som si z chladničky kúsok tvarohovej torty  a zjedla som ju, bola som šťastím otupená ale aj tým zvláštnym pokojom.
No a prišiel posledný sen, ja som stala na svojom mieste na Zemi v Rakovi, nevidím nikoho iného ani Saturn už tam nie je a odrazu vidím voz - taký kočovný s oblukovou strechou, na kozlíku sedí usmievavý muž s okruhlou tvárou a plnším telom, ide z hora oproti mne, snažím sa uhadnúť kto je to čo riadi môj horoskop, možno severný uzol  či Cheiron ten ide z kozoroha, odrazu je už blízko mňa a muž sa mení ale ja už neviem na čo lebo som vyhodená zo sna a až následne si uvedomujem že ten voz vošiel do mňa.
Videla som pohoniča ktorý držal opraty v rukách ale nevidela som žiaden záprah

Takže moja novoročná noc je iba o krátkych vstupoch do spánku ale pravda je že mi dala more času na rozoberanie všetkého. Som nabitá energiou akú som už dávno nepoznala.

 

Komentáre

Je to veru zaslúžená energia  TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamSrdce

Evka, ja som tak silne nabitá energiou že neviem nič robiť, lebo neviem čo s toľkou energiou, takže aj na tento úkaz si musím počkať a naučiť sa to využiť. Ešte stále som vyvedená z miery aj ked v dobrom, vnútri sa cítim skvelo ako plný pohár.Srdce už viem moju energiu môžem dať komukoľvbek kto potrebuje ObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamSlnko

Je obdobie dorovnávania, rovnováhy a harmonizácie.......uzemnenia a nájdenie si svojho stredu. Mala si málo, teraz máš veľa, ale to sa vyrovná. Ja to mám opačne. Mne energie ubudlo, doslova ma pripleslo k zemi a tak sa zbieram z najhoršieho. Poučenie? Nemám rozdávať, keď nikto nežiada ani si nechať vziať proti vôli. To som porušovala. Ťažké obdobie, ale poučné.
" Poučenie? Nemám rozdávať, keď nikto nežiada ani si nechať vziať proti vôli. To som porušovala. " pred rokmi som si presne to isté povedala ja.
 
 

Verím. Musela som si tým sama prejsť.....raz darmo -  Niet nad vlastnú skúsenosť - je neprenosná Kvietok

Dôležité je že sme na to prišli, lebo to je cieľ v tomto.

wau, silný zážitok, u mňa je to zase opačne. Už pár týždňov som úplne na dne a snažím sa pozbierať sa. Nejako sa mi nedarí odlepiť sa. Ale môžem si za to sama.

Neboj aj tvoj deň príde, naozaj tomu verímObjímamSrdceSlnko

ďakujem púpavienka, aj ja sa tomu snažím veriť. Iné mi ani nezostáva, lebo sa človek potom môže aj zblázniť zo všetkého. Už aby vyšlo slnko - aj jedno aj druhé. Slnko

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.