3BIT

Popis

mnamka
3BIT - recept

Zhrnutie

Porcie
Porcie
Zdrojneviem
Čas prípravy
20 minút
Čas varenia / pečenia
Celkový čas
20 minút

Ingrediencie

  1 salko
  1l mlieka,2 zlate klasy,3-4plkrystaloveho cukru,150 g masla
  4 balicky be-be keksov
  mleté orechy

Inštrukcie

Salko varit asi 2 hodiny.Zatial si uvarit puding z mlieka ,cukru a zlatych klasov .Do mierne vychladnuteho pudingu vmiesame maslo obcas michame ,aby sa nevytvorila koza.Do mensej formy poukladame keksiky na to dame puding zase keksiky,salko zkaramelizované,keksiky ,puding a tak...nie je toho vela Orechy som pridala do salka,nevarila som ho 2 hod. tak bolo tekute moc. Ale s orechmi to bola mnamka.dat schladit...
Vaše hodnotenie: Žiadne
0
Zatiaľ nehodnotené

Komentáre

Mám niečo podobné, len na spodku a vrchu je čokoláda-ako v 3bitkách...toto bez čoky vyzerá tiež dobre(sun)

moze byt aj coko(sun) ,len vidis mne uz aj tie dve hodiny varenia salka zdalo dlho...

Tak som to pozrela...je to ozaj "iba" podobné, ja mám takú jednoduchšiu, bez salca-na spodku čokol., potom puding, be-be, znova puding a na vrchu je tiež čokoláda(sun)

poznam,len tam sa keksiky lepia postojacky a zaleva sa to cele cokoladou a polovica pudingu j zlta a druha kakaová a kraja sa to sikmo(sun)

Ja poznám 3 BITku iba pečený zákusok...tu je veru menej roboty Pohoda

fidorka je menej roboty a je toho aj menej naším rodinkám by to nestačilo

Ja robím tribitku pečenú, kakaové cesto, pudingová plna, potom idú BeBe keksy ,nane karamelová plnka a čokoládová poleva. Zdá sa to zdĺhavé, ale mne to nevadí, zdá sa mi to v poriadku je to na jednom plechu a je toho veľa.
Inak ja som tam tiež dávala karamelovú zo salka, ale teraz robím takúto
300 g kryšt. cukru upáliť na karamel,potom pridať 250ml sľahačkovej smotany 33%, môže sa pridať vriaca, ale ja dávam studenú a potom čakám, kým sa karamel rozvarí. Po vychladnutí karamelovú hmoti spojiť s 250g vyšľahanej helie.
Je to plnka lahodná a jemná.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok