nezamestnana a pozicka

existuje pozicka pre nezamestnanych..ak dotycny len teraz nastupil do zamestnania, nedostane pozicku, a jeho druzka je nezamestnana..je moznost nejakej pozicky aj nebankovej pre nezamestnanych??

Diskusie Naničmama.sk: 

S nebankovkami si daj pokoj.To je moja dobrá rada.Sú tam nehorázne vysoké úroky a všetci málo zarábajúci napokon končia v rukách exekúcie.

Na čo vlastne chceš pôžičku, je to životne dôležité? Ak nechceš prísť aj o to, čo máš teraz, na nebankovky zabudni, lebo môžeš pôžičku preplatiť aj o 300%, alebo skončíš pod holým nebom. Tieto inštitúcie sú stavané na prospech svoj a nie Tvoj. Radšej sa teraz uskromni, postupne sa určite dostaneš z najhoršieho. Držím Ti palce!

Áno presne tak, len zdierajú!

dotycny bol bez prace 2 mesiace, a nemaju zcoho vyplatit najom a seky..preto chceli pozicku, rucit sa nemaju cim, lebo byvaju v podnajme a ak nezaplatia podnajom,skoncia na ulici, a nema im kto pozicat peniaze

Lenže ani nebankovka nepožičiava ludom,ktorí sú absolútne bez príjmu.Aj tam musíš preukázať aký-taký príjem.Akurát že tam dajú pôžičku aj ked je príjem nepostačujúci.Z nebankovky si berú na rodičovský príspevok,nízkopríjmové skupiny.Ale aj u nebankovky musíš príjem preukázať.
Ja som si dávnejšie v beznádeji chcela tiež zobrať z nebankovky.Chceli mi dať len 200€ na dôchodok MM.Pozhánali sme si vtedy peniaze kde sa len dalo.Ešte teraz vraciam dlhy po príbuzných.Lenže tam aspon nemám úroky a ked nemám na splátku,tak ma nikto nenahána.
Známa má z nebankovky dve pôžičky.Na krku exekútorov.Teraz chce riešiť tieto pôžičky dalšou pôžičkou.Odhováram ju takmer denne,aby to nerobila,lebo spadne ešte do väčších dlhou.

Nech sa skúsia dohodnúť na splátkovom kalendári. Neviem koľko platia za prenájom, ale aspoň u nás, sú ubytovne lacnejšie ako si prenajať byt. Tak možno aj porozmýšľať nad zmenou ubytovania. Priateľka nemôže ísť do práce? Nemôže si niečo zohnať? Hocičo, len aby sa dostali z toho najhoršieho. To sa mi zdá lepšie riešenie, ako požičiavať si peniaze z nebankovky.

súhlasím s tým, čo už niekto povedal vyššie, že pri nebankových pôžičkách opatrne. v praxi je najlepšie si zobrať úver len od overenej nebankovky, ktorá je napríklad zaregistrovaná v www.nbs.sk a má od nbsky licenciu. závisí aj od toho, koľko chceš požičať. ak málo, tak ja mám skúsenosti napríklad s smscredits.sk, ak viac, tak viem, že existuje napríklad provident.sk, ale či ti požičia v tvojej situácii, to neviem povedať. aký-taký prehľad možností je napríklad na http://www.123pozicky.sk/nezamestnani/detail/ a tam aj vidíš, za akých podmienok sa to dá.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.