Právna pomoc na Naničmame

Dievčatá, v rámci projektu Hlavy pomáhajú a Advokáti pro bono sme nadviazali spoluprácu s advokátom Mgr. Róbertom Bánosom. Pán Bános bude počnúc od 1.8.2011 zadarmo poskytovať právne rady na otázky, ktoré zaradíte do fóra Právna poradňa, pričom sa bude snažiť odpovedať na Vaše otázky do jedného maximálne dvoch pracovných dní odo dňa ich zaradenia do fóra. V súrnych prípadoch je ochotný poskytnúť aj telefonickú konzultáciu.

Veľmi sa tešíme, že sa pán Bános podujal na túto prácu a veríme, že mnohým z vás bude jeho pomoc prospešná.

Mgr. Róbert Bános, advokát, absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2005. Po skončení štúdií pracoval ako vyšší súdny úradník na Okresnom súde v Dunajskej Strede na úseku občianskeho, obchodného a trestného práva. V advokácii pôsobí od roku 2008 a zaoberá sa najmä obchodným a občianskym právom. Ešte počas svojho pôsobenia na Okresnom súde Dunajská Streda si vytvoril veľmi silný vzťah k rodinnému právu, najmä k problematike žien pred rozvodom ako aj po ňom, resp. k riešeniu pomerov nezaopatrených detí (zverenie dieťaťa do výchovy jednému z rodičov, výživné, vymáhanie výživného, úprava styku rodičov k maloletým deťom).

Komentáre

...to je fajn, naničmamky budú mať ďalšiú pomoc v svojej bezradnosti. Tak nech sa darí.

Dievčatá, len pre istotu - stále treba vkladať právne otázky ako príspevok v blogu s kategóriou Právna poradňa (teda nie sem). Pod každý príspevok potom pán Bános bude písať svoje odpovede.

Neviem najst forum pravna poradna, viete prosim poslat link alebo ma nasmerovat? :)

ked vytvaras novy prispevok blogu tak si zvolis temu kam to zaradit a kedze chces pravna poradna, zvolis takuto kategoriu....

V súdnom spore ako odporca som uspela.Navrhovatel sa odvolal v stanovenej lehote a súd mi poslal ich odvolanie,že sa mám k tomu do 10 dní vyjadriť.Celý
súdny spor som absolvovala bez právnika a teraz" BABY RAĎTE".Musím sa vyjadriť k ich odvolaniu?

Wera, prosím ťa, radšej si založ vlastný blog (na zelenej lište hore klikni na "Pridaj". Otvorí sa ti ponuka, z ktorej si vyberieš "Príspevok blogu." Klikneš a otvorí sa ti okno, kde už priamo píšeš svoj blog - nadpis, text, odošleš...). Tento príspevok je o inom a naozaj nerobí dobrotu, keď sa v jednom blogu miešajú viaceré témy.

http://www.nanicmama.sk/co-je-s-tym-pocitacom/technicka-prirucka

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.