ZIARIVA CIERNA

ÚsmevÚsmev DOBRY DEN CHCELA BY SOM SA OPYTAT,,,AKO MAM DOCIELIT DOMACIMI TRIKMI ZIARIVU CIERNU FARBU NA KOSELI,,,,KOSELA JE VYBLEDNUTA NIEJE SYTO CIERNA,,PRETO SA OBRACIAM A ZIADAM O RADU VAS,,SKUSENE DAMY,,KTORE SA VYZNAJU V TEJTO OBLASTI,,,,ZA ODPOVEDE VOPRED DAKUJEM,,,,,, Úsmev

Komentáre

prefarbiť, záleží aký je to materiál ak bavlna pôjde to, ale ja som ešte nedokazala zafarbiť bavlnu tak, aby nepúšťala farbu a preto to nerobím rada..
ono to časom tiež vybledne. No možno ti poradia niečo lepšie. Slnko

napadá ma jedine vypratie v octovej vode

Myslím, že jedine prefarbiť. To čo sľubujú niektoré reklamy, keď sa operie v nejakom prášku je blbosť, že oživuje farby, funguje iba na nové veci - nevyblednú tak rýchlo. Prípadne skús cez noc namočiť do octovej vody. Ak sú na košeli usadeniny prášku a vody, tak by sa farba kúštiček mohla vylepšiť, ale zázraky nečakaj.

Áno

Ja mám dobrú skúsenosť s gelmi na čierne prádlo.Aj vyšedivelé dostalo znova čiernu farbu asi po troch praniach s tým. Áno

Vidíš, a ja používam už skoro rok gel na čierne prádlo, ale vyšedivelý sveter je stále rovnaký, skôr to oživí niektoré materiály a zábraňuje tomu, aby vybledli, ale to je moja skúsenosť.

Ja používam na čierne/tmavé tiež gel (ten na W), farby sú stále pekné. Ale ak už tričko vybledne, hlavne ak beháme vonku za slnka, tak sa farba už nevráti.

Asi pomôže len prefarbenie.Gél na čierne prádlo u mna akosi nefunguje.Spokojná som že tmavé prádlo periem v prášku určenom na tmavé prádlo.Prádlo je pekné,nestráca farby.Jedine v lete ak ho zabudneme dlho na slnku. Chichocem saChichocem saChichocem sa A s tým sa už nič nedá robiť.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.