Ženy na mäkko

Vezmime si štyri kusy dospelých žien, najlepšie takých, ktoré ešte nemali deti alebo tie, čo majú deti už dosť dlho a primiešajme jeden kus malého rozkošného dieťaťa. Pre zvýraznenie chuti môžeme pridať skeptického štvornásobného otecka. Unavená mama výsledok veľmi neovplyvní.
Všetky prítomné dámy sa roztápajú od milých úsmevov, len malý drobec nie a nie pridať ten svoj. Ani sa mu nečudujem. Ešte sa nestihne poriadne rozhliadnúť v čiej náručí skončilo a už putuje ako štafetový kolík ďalej. Vraští svoje čielko nad úvahou či je hladné, chce spať, alebo sa príšerne nudí. Nechápe prečo ho tetky strašia vráskami na čele, veď ono má vážne starosti ako zarobiť svoj prvý milión. A keď ho zarobí, tak si dá predsa tie vrásky vyhladiť.
Pri odchode by žienky hneď brali aj malú slečnu. Ja na to, že len s bónusom - ďalšie tri deti. Ale nie, čo by som robila bez mojich anjelikov s rožkami.
Práve som dostala výborný nápad ako zarobím, keď už nie milión,tak aspoň svoje prvé drobné. Mladým párom budem ponúkať Skúšku zrelosti na vlastné potomstvo. Pozvem ich na návštevu a zverím im do opatery štyri deti na primerane dlhú dobu. Ak budú nedajbože ešte stále túžiť po vlastných ratolestiach, môžu sa ísť realizovať. Ja som geniálna. Škoda, že ja som takýto test neabsolvovala pred trinástimi rokmi. Už musím byť veľmi unavená, keď píšem také somariny.

Komentáre

Kami, ja som sa dva roky takto testovala. Dokopy som mala 6 detí. Odolávala som tri roky. Nakoniec ma ukecal hlboký materinský pud. A som mu za to vďačná. A som si istá, že aj ty. Veď povedz, kto by nám prejavoval denno denne svoju lásku? Mrkám

Naše polovičky asi nie. Len naše kobylky by nám ten vrúcny vzťah mohli občas prejaviť aj mierumilovnejšie, ale to by sme sa asi museli zmeniť najprv my, aspoň ja určite, na kľudnú a vyrovnanú mamu.

Ja sa vyrovnávam denne. Si ľahnem na zem a celá sa vystriem. Potom si poviem, že som sa už vyrovnala a pokračujem vo vrieskaní. Veľký úsmev

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.