Komentáre

Komentáre

Och mňam.

Ja dnes vyhutujem nad francúzskymi zemiakmi. Tak ale neviem, či radšej toto neurobím. Úplná dobrota a absolútne jednoduché. Mňa fascinuje, ako zabúdam na takéto skvelé jedlá z môjho detstva. Treba mi ich pripomínať! Ďakujem.

Mna práve prekvapuje, že takto jednoduché jedlo som ani nepoznala.

Robievali sme starkému, keď kedysi bývali rodinné oslavy, lebo on neľúbil majonézový zemiakový šalát a nemalo zmysel robiť veľa opekaných zemiakov (plech) proste pri tom vyváraní. Ako decko som samozrejme zemiakový šalát nemusela ani ja Chichocem sa.

ja som poznala iba varené zemiaky opečené. Miesto šalátu dokonca tie varené v šupke. Tu ma prekvapilo to, že sú surové. Žiadna voda naviac. Vlastne také hodne minimalistické.

Super recept. Ujo doktor, ktorý rieši tie moje problémy s črevom, mi minule povedal, že nemeckí vedci vyskúmali, že pečené zemiaky majú o polovicu menej cukru ako varené. Som zírala ako puk. Aj keby to tak nebolo, tak toto je veľmi dobrý recept aj z pohľadu spotreby energie. Myslím, že sa pri tom spotrebuje oveľa menej plynu/elektriny ako keby sa to pieklo v rúre. Takže za mňa Tlieskam

Dobre vedieť, u nás tvoria zemiaky základ jedálnička. ;)

určite vyskúšam

 

Práve som vyskúšala. Super!

To ma teší Úsmev

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok