Eurooptimista

Spišský hradMám doma euro-optimistu.
Cez Veľkonočnú nedeľu sme boli na prekrásnej túre z Hodkoviec na Spišský hrad, deti striedavo vládali, striedavo nevládali, tak sme vyhlásili súťaž v behu, sem tam sme sa posilnili, pre istotu, aby sme náhodou nevyhladli, veď sú sviatky :-).
Doraziac na Spišský hrad deti museli kuknuť do každého výklenku a strielne, čím boli vyššie, tým lepšie, tak som musela zapnúť svoj bezpečnostný systém na najvyššie obrátky.
Cestou z hradu som zachytila rozhovor mojich dvoch chlapov, teda manžela a 5 ročného syna, citujem: " Keď budem veľký dám hrad opraviť", hovorí syn. " Na to potrebuješ ľudí, materiál, a to potrebuješ zaplatiť, musíš mať veĺa peňazí, odkiaľ ich zoberieš?", schladzuje manžel synátora. " No predsa z Europskej únie", spokojne odvetí syn.
Dúfam mu ten optimizmus vydrží a nielen jemu, nech je Spišský hrad stále krajší a krajší, veď je to úžasný kus našej histórie.

Komentáre

Tak, tak. Naša staršia by bola veľmi rada, keby tam "koneČne" boli aj princezné. A keď bude veľká, tak bude bývať na zámku. Úsmev

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.