Opatrovanie detí

Potrebujete postrážiť dieťatko? (opatrovanie detičiek)

Viem Vám a Vášmu dieťatku byť k dispozícii od 8:00 dokedy budete potrebovať. Volám sa Karin, mám 32 rokov, a naozaj veľké skúsenosti so starostlivosťou o detičky v podstate o batoliatka až po veľkých školákov. Postarám sa o to, aby vaše dieťatko strávilo so mnou príjemné chvíle a zažilo veľa zážitkov.  Som zodpovedná, spoľahlivá. Deti sú dôležitou súčasťou nášho života, preto im treba venovať pozornosť a lásku a tým sa riadim. Môžete mi volať na telefónne číslo 0948 900 354.

Odmena: 3,5-6 euro/hodina

Lokalita: Banská Bystrica

 

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí

Volám sa Nikola, som z okolia Bratislavy (Stupava). Rada sa postarám o Vaše deti. Som študentkou strednej školy a vedela by som opatrovať deti cez prázdniny ( denné opatrovanie). Skúsenosti mám s deťmi od 1 roka. Viac info na e-mailom alebo telefónom . 0918 320 884 

Inzeráty Naničmama.sk: 

Jednorázové, aj nočné opatrovanie

Dobrý deň, rada sa postarám o detičky rôzneho veku, časovo najmä doobeda, jednorázovo, ale mám skúsenosti aj s večerným a nočným opatrovaním, takže pokojne prídem aj na túto dobu. V prípade akýchkoľvek otázok a záujmu ma kontaktujte na 0908 195 805. Martina :)

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrím deti v PO

Volám sa Veronika, som z Prešova a mám 20 rokov. Mám veľmi rada deti. Skúsenosti mám zatiaľ len s nemluvňatami, ale rada by som získala prax aj so staršími deťmi. Ak by niekto potreboval, môžem postrážiť deti kedykoľvek, či už jednorázovo alebo pravidelne v Prešove alebo v okolí Prešova. Výška zárobku pre mňa dôležitá nie je, pre mňa je dôležité, že niekomu pomôžem. Momentálne si hľadám brigádu, no od septembra sa chytám na vysokú školu do Nitry, odbor učiteľstvo slovenčiny a náboženstva.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Ponúkam stáženie detí - Karlova Ves

Som mamina na materskej s ročnou slečnou a rada sa postarám o vaše dieťatko vo veku od 6 mes. - 6 rokov u nás doma. Kontaktujte ma na mail balazova.t@gmail.com a dohodneme podrobnosti.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Potrebujete postrážiť dieťatko?

Viem Vám a Vášmu dieťatku byť k dispozícii od 8:00 dokedy budete potrebovať.

Mám 32 rokov a naozaj veľké skúsenosti so starostlivosťou o detičky v podstate o batoliatka až po veľkých školákov.

Postarám sa o to, aby vaše dieťa strávilo so mnou príjemné a zažilo veľa zážitkov. Som zodpovedná, spoľahlivá. Deti sú doležitou súčasťou nášho života, preto im treba venovať pozornosť a lásku a tým sa riadim.

Inzeráty Naničmama.sk: 

Babysitting full time Ba

Dobry den, hladam si pracu,ako opatrovatelka deti. Mam bohate skusenosti s opatrovanim,aj upratovanim domacnosti. Referencie mam na seba. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na 0904027653.dakujem

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí Bratislava

Dobrý deň, rada opatrím, postarám sa o detičky akéhokoľvek veku v Bratislave. Som spoľahlivá, zodpovedná, veselá a s deťmi a ich opatrovaním mám nejedny skúsenosti (opatrovala som vyše 5 rokov). V prípade akýchkoľvek ďalších informácií, či záujmu ma kontaktujte na tel. čísle 0908 195 805. Pekný deň. Martina :)

Inzeráty Naničmama.sk: 

Hladam opatrovatelku

Dobry den hľadám skúsenú, spoľahlivú a flexibilnú opatrovateľku k môjmu jeden a pol ročnému synovi na dlhodobé opatrovanie minimálne 4 dni to týždňa na 8 hodín v mieste nášho bydliska Bratislava- Stare mesto. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel čísle 0903 69 59 77.

Inzeráty Naničmama.sk: 

opatrovatelka

Dobrý den hladate  skusenu opatrovatelku trpezlivu ?, Volám sa Gabika mám 48rokov bývam vo Vrakuni,nefajčiarka,abstinent .opatrujem  2,5 ročne dievčatko od 3 mes. ktorej by som rada partaka,partačku casovo od rana do 15.00 u mna v byte .Mám rada deti som trpezlivá s opatrovaním skúsenosti mám Mám už 2 vlastne a cudzie som opatrovala 6 detičiek este poobede  opatrujem 7roč,chlapčeka už od 9mes .u jednej rodiny.Ak vás moje skúsenosti oslovili a máte ďalšie otázky rada vám odpoviem kontakt  Edmarova gabinae48@gmail.com 

Inzeráty Naničmama.sk: 

Pravidelné aj nepravidelné opatrenie detičiek v Bratislave

Dobrý deň milé mamičky, s radosťou opatrím vašu ratolesť, akéhokoľvek veku, v Bratislave. Som mamičkou troch odrastených detí, skúseností mám teda až až :). Ponúkam opatrenie celodenné, aj krátkodobé, aj nočné, aj pravidelné, aj nepravidelné. Podľa vašej potreby :). Som spoľahlivá, zodpovedná, veselá a mám skúsenosti s opatrovaním aj iných detičiek, než len mojich. Okrem toho som robila sanitárku, takže by som pokojne zvládla aj úkony naviac. V prípade záujmu a iných otázok ma kedykoľvek kontaktujte na číslo: 0919 238 700, Ivana. Pekný deň želám :)

Inzeráty Naničmama.sk: 

Opatrovanie detí, Prievidza a okolie

Milé mamičky, rada sa postarám o vaše detičky počas vašej neprítomnosti. Pracujem ako opatrovateľka v detských jasliach a popri tom som externou študentkou piateho ročníka v odbore Sociálna práca. Počas troch rokov štúdia som pracovala ako opatrovateľka detí v domácnostiach a následne som začala pracovať v detských jasliach, keďže mám dosť času aj po mimo rada sa postarám o vaše ratolesti. 

Inzeráty Naničmama.sk: 


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.