Ostatné

Vyhlásenie o ochrane súkromia - Uchádzači o zamestnanie

Vážený úchádzač, 

Blogy Naničmama.sk: 

Vyhlásenie o ochrane súkromia - Klienti

Toto vyhlásenie o ochrane súkromia sa vzťahuje na vás a na vaše osobné údaje, pretože ste klientom Petit Press, a.s.. Petit Press, a.s. je spoločnosť, ktorá vystupuje ako prevádzkovateľ pri spracúvaní vašich osobných údajov. Toto vyhlásenie vysvetľuje ako budeme používať osobné údaje, ktoré získame od vás alebo od tretích strán počas trvania vášho zmluvného vzťahu s Petit Press, a.s..

Blogy Naničmama.sk: 

Vyhlásenie o ochrane súkromia - Zásady ochrany osobných údajov (dodávatelia a ostatní)

Tieto Zásady sa vzťahujú na spracovanie vašich osobných údajov ako zástupcu nášho súčasného alebo budúceho dodávateľa alebo obchodného partnera.

V prípade, ak máte záujem získať podrobnejšie informácie ako sú uvedené v tomto vyhlásení, obráťte sa, prosím, na osobu zodpovednú za ochranu údajov (viď nižšie).

Toto vyhlásenie môžeme z času na čas aktualizovať aj bez upozornenia. Preto vám odporúčame, aby ste sa pravidelne oboznamovali s jeho znením.

Blogy Naničmama.sk: 

Pravidlá používania cookies

Toto vyhlásenie môžeme z času na čas aktualizovať aj bez upozornenia. Preto vám odporúčame, aby ste sa pravidelne oboznamovali s jeho znením na nasledovnom linku: Pravidlá používania cookies. 

Táto verzia vyhlásenia bola vydaná dňa 10. mája 2018 a je platná pre všetky domény prevádzkované spoločnosťou naničmama, s.r.o. - nanicmama,sk, artmama.sk, medovniky.artmama.sk, zahrada.artmama.sk a tortyodmamy.sk.

Blogy Naničmama.sk: 

Zásady ochrany osobných údajov

Spoločnosť naničmama, s.r.o. rešpektuje súkromie všetkých dotknutých osôb, s ktorými sme v kontakte bez ohľadu na to, či osobné údaje spracovávame sami alebo inými stranami. Je pre nás dôležité, aby každý chápal, ktoré osobné údaje o vás spracovávame, prečo to robíme a aké sú vaše práva. Preto vám odporúčame, aby ste si prečítali tieto Zásady ochrany osobných údajov, ktoré vám poskytnú viac informácií o spracovávaní vašich osobných údajov spoločnosťou naničmama, s.r.o..   

Blogy Naničmama.sk: 

Vzťah k pôde...

Nie bude to politicky ladené... aj keď by mohlo, vzhľadom nato, ako sa naše prevažne poľnohospodárske Slovensko /kedysi/ začalo macošsky správať k svojej úrodnej pôde.

Stretnutie v apríli v Demänovskej doline

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok 27.- 29. apríla 2018 do Demänovskej doliny do hotela FIM. Čaká nás stretnutie spriaznených duší a zaslúžený oddych. Ak máte záujem, tvoriť, prípadne iný nápad, na spoločný program, píšte, môžeme niečo menšie skúsiť pripraviť.

Tu sú všetky detaily ohľadne ubytovania, stravy a relaxu. Prosím, prečítajte si pozorne aj informácie ohľadne prihlasovania a platby zálohy, iba tak budeme mať rezervované  ubytovanie.

Ostala som zaskočená

No čo sa stalo? nič tragické, práve naopak som potešená ale vyrazilo mi to dych.

Od samého začiatku predávam nejaké veci na Sashe, no chcela som si zaplatiť aj reklamu ale nič, fotka svetra musí byť na človeku alebo nejako inak odfotená, darmo že fotka bola pekná a bolo vidieť o čo ide. 

potravinova intolerancia pokračuje

Nuž musím dať Kamile za pravdu že ani to dlho očakavané vyšetrenie na imunoalergií teda nevnieslo nič nového do môjho života. Aha vnieslo - dostala som balíček záchrany, ktorý mám noosiť stále so sebou, darmo som vysvetľovala že ja  sa už neprepracujem k šoku - vraj raz šok môže prísť hocikedy aj pri veľkej opatrnosti, stačí ak sa pridajú k tomu nejaké stresy či bacil.

Jasné že nič na potravinové reakcie nevyšlo, ale to povedala hned - ak čakate  alebo pán doktor z gastra zázrak v podobe správnych výsledkov, nedočkate sa, tie zatiaľ neexistujú. Vy ste tým dokonalým príkladom, vaše telo ale to sa neda určiť ako diagnóza.

Bola rada ked videla výsledky v porovnaní s časom pred.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.