Ostatné

Ako sa vytrácajú zmysly

Konečne som rada že som sa dočkala toho že vedci zverejnili to čo si ja už dávno myslím. Údajne tým že použivame navigáciu tak človek začal strácať najcennejší zmysel a to ORIENTÁCIU, jednoducho ho mozog považuje za zbytočný. Dokazali to tuším ruskí vedci, ktorí sa vraj okamžite vzdali navigácie.

Záverečné info k stretnutiu v Liptovskom Jáne

Dievčatá, Jesenné stretnutie, je už predo dvermi. Pridávam krátky súhrn k jeho priebehu:

život s intoleranciou na pokračovanie

Včera som bola na kontrole u gastroenterológa, vlastne som stretla v jeden deň troch lekárov ktorým na mne záleži a už to je hoooodne dobre.

Ten mesiac čo som písala blog sa dosť zmenilo ale k horšiemu. Ta gastroskopia môjmu žalúdku a črevám veľmi nepomohla a ja nech zjem čokoľvek tak mi nie je dobre. Dokonca som bola taká zúfalá že som zjedla aj cukrík.

Ked čítam ako poniektoré jedia skoro všetko a dajú si nejaké výživové doplnky a vítamíny a v pohode jedia aj v reštauráciach, tak potom ma to premôže a som nahnevaná na seba že čo to so mnou je.

Zvysenie vyzivneho

Dobry den.

Gesto pre mesto - zahlasujte za projekt pre deti

 Dobrý deň,

prosím, zahlasujte za projekt pre deti z malej dedinky na východe Slovenska. Malí sa nevedia rovnať s veľkými a tak každý hlas pre malého má veľkú cenu.

Hlasujte a získajte dobrý pocit. Ihrisko pre malých cyklistov Trebišov ZŠ s MŠ Novosad.
https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/trebisov

Ďakujeme za každý hlas.

Príhody psa a skúsenosti II.

Pred časom som pravidelne 2x do týždňa chodila ulicou okolo gymnázia u nás v meste. Za plotom bol krásny pes so smutnými očami. Ušla mu loptička do ulice. To som si myslela. Tak som mu ju hodila. On sa nadšený za ňou rozbehol. A čuduj sa svete, znova mu unikla za plot.

Keď som išla najbližšie okolo, zase na prázdnej ulici loptička. Celé sa to opakovalo.

Ako používať fidget spinner užitočným spôsobom

Mánia spinnerov zasiahla deti a aj dospelých. Deti chceli hračku, dospelí si mysleli, že im spinner pomôže zvládnuť nervozitu. Niektorí očakávali, že prestanú fajčiť a dopadli tak, že v jednej ruke vrteli spinner, v druhej držali cigu:D

Prečo mama?

Pred tromi dňa mi počítač naserviroval film Nevyřčené tajemství, už som ho videla dávnejšie a aj vtedy som z toho filmu bola dlhšiu dobu rozhasená.

Odpustite mi tie čo film nevideli a ja poviem čiastočne obsah. Mama zničí celú rodinu, zneužíva svojho syna a tak ona je mrtva z otca je vrah a zo syna niečo ešte horšie. Ako to môže urobiť matka, ved to dieťa porodila? Nepáči sa mi ani ked je to opačne ale predsa matka je ta čo ma chrániť svoje deti, ona je s nimi najviac prepojená.

     No všetko ma so všetkým súvis a teda ja som si musela pozrieť druhýkrát film aby som si uvedomila čo ešte nie je spracované vo mne.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.