Pozvánky na víkendové podujatia

Párty od Mattela (Liptovský Mikuláš)

Dátum: 

08.03.2019 - 10:00 - 14.03.2019 - 10:00

Miesto akcie: 

Liptovský Mikuláš, Stop Shop

Vstupné: 

zdarma

Program: 

Pripravte svojim deťom celodenný program a zažite spoločne párty od Mattela. V Stop Shope Liptovský Mikuláš vás čakajú 3 herné zóny plné interaktívnej zábavy s obľúbenými hračkami, kde môžu vaše deti zapojiť fantáziu a zároveň sa kreatívne zabaviť.

Barbie zóna
Rozprávkovo ružová Barbie zóna s najnovšími bábikami Barbie, interaktívnou stenou “Môžeš byť kým chceš” či Barbie návrhárskou dielňou, kde si môžete vytvoriť svoj vlastný model. K dispozícii bude aj fotokrabica, v ktorej sa vyfotíte ako naozajstná Barbie a oddychová zóna s Barbie tulivakmi.

Hot Wheels zóna
V modrej zóne Hot Wheels sa bude závodiť o preteky na najnovších modeloch autodráh či na herných konzolách Xbox. Pohrať sa môžete so starými dobrými angličákmi a vyskúšať si Hot Wheels Split Speeder. Tí s fantáziou si namaľujú a postavia dráhu svojich snov a po náročnom dni máme pre vás pripravenú odpočinkovú zónu Hot Wheels.

Fisher - Price zóna
Nezabudli sme ani na najmenších, ktorí sa môžu pohrať s najnovšími hračkami v zóne Fisher-Price. Najväčším lákadlom bude určite obľúbený vláčik Tomáš známy z rovnomennej rozprávky. Fantáziu budú môcť detičky zapojiť v kútiku na maľovanie a vystrihovanie alebo pri skladaní veľkých puzzle na rozvíjanie tvorivosti.

Viac informácií o podujatí na Facebooku.

Foto: Pixabay.com

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok