pomníčky,kríže..

..pri cestách.Priznávam nosím to v hlave už dlhú dobu len som sa to nevedela odhodlať dať sem..

Denne chodím na bike po cestách a začínajú ma doslova rozčulovať tie spomínamé kríže a pomníčky vedla ciest.Hlavne ked viem,že tam prešlo auto opitého(má pomník),opitý chalanisko s diskotéky napálil pri ceste do stromu(má pomnik),frajer na rýchlom aute o polnoci zabudol že zrušili jednu cestu a treba odbočiť-má pomník..

to neboli nevinné obete-alkohol,rýchlosť s nepozornosťou..

Slovensko je krajina bilbordov a krížov vedla ciest..podla mńa divná móda-čo taký špitál..tam by bolo krížov..

prepáčte ale musela som to napísať..

Komentáre

Myslím že nie si sama kto sa tým zaobera, aj mne to vadí aj ked chápem že ľudia si chcú uctiť svojich ale to miesto  nie je už dobre ani bez kríža. Takže si myslím že by nemali byť. No ľudia veľmi radi svoj smútok ukazujú takým spôsobom navonok nech všetci vidia ako veľmi smutime. No smútok to nezmierni, poznam podľa seba aj ked ja som ten opačný typ, no smútok musíme odžiť a zmieriť sa s tým lebo niet návratu a je jedno kto a ako odišiel.

Myslím, že ti rozumiem. Často chodím na jednej frekventovanej ceste okolo takého pomníka. Je relatívne veľký a mramorový. A tiež ma ruší.

Osobne neriešim, opitý, neopitý, sám si zavinil ...., nedovolím si súdiť nikoho.... Neviem, možno sú malým varovaním, pre tých čo idú okolo, aby spomalili? Ale to je môj pohľad.  Som vo veľmi mnohom, priveľmi tolerantná ...

No ja som to predtým brala tak že mi nevadí ale odrazu ak idem na dlhšiu cestu a cesta je posypaná pomničkami a dokonca ked tam je pri sebe 5 vo mne vyvola obavu že to privolám, takže si myslím že v podvedomí to tak nejako všetci berú a je len otázka času kedy to začne vadiť to nie je správne slovo - začne ťa to vyrušovať pri jazde.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.