Snár

Celoslovenské jarné stretnutie u Kamily doma

Keď prišla pozvánka, ostala som zhrozenáChichocem sa, modré lístky nejakej kvetiny dookola, písmo veeľmi ťažko čitaľné...Prekvapenieno hneď mi napadlo že Kamila mala blbý deň alebo že to nerobila ona, keďže viem aká je perfekcionistka na takéto veci...Áno

Sen, ktorému úplne nerozumiem

Prišla nejaká moja známa - nepoznám v reále -a hovorila že potrebuje na týždeň aby sme išli do Talianska pracovať. Rozhodli sme sa ísť ja a Miroslav. Bola u nás a ja som bola celá splašená že už odchádzame a ja nemám nič pripravené  - ona bola nesmierne kľudná a povedala máš čas  ešte celý deň.No a tak sme niekde prišli a ja som zistila že máme také ako detské kýbliky do piesku, pochopila som že tam si naberieme vodu aby sme mali čo piť.

Išli sme s ňou na tu prácu, ja stále neviem čo sme robili lebo žiadnu prácu sme nerobili, viem iba tie chvíle oddychu na jedlo, ale nikdy sme nejedli iba sa rozprávali.

Spolužitie sen

Bývam vo velikánskej izbe s viacerými rodinami, sú to ciganky. Vlastne okrem Mira tam nie je žiaden chlap, je tam aj malé dieťa aj stará žena ale aj taká mladá mamička. Ležíme iba na zemi, sú tam stoly, žiaden iný nábytok ale pod stolami je naukladaná celá moja kuchyňa, teda hrnce, taniere a všetky pomôcky. Viem že v ten deň ma byť súd kvôli môjmu Mirkovi a ja tam chcem ísť, lebo viem že ked ho oslobodia môže sa vrátiť ku mne a ja mu chcem pomôcť. Nechápem čo sa

Sen ked Peklo volá

Táto noc z 21-22 aug. bola pre mňa veľmi ťažká. Najskôr sa mi snívalo že sme v nejakom dome a doviedli tam dve malé dievčatá bolo tam veľa izieb ale nevedela som kto v nich je. Tie deti sa nudili a tak som im vyrobila z hlavy starého panaka bábiku aby sa s ňou hrali ale už išla reklama v telke ktorá bola na takej chodbe ale veľmi vysoko položená na stene, bol to dosť malý televízor ale stále išla reklama o chvíľu už začína Peklo volá. vedela som že nesmiem dovoliť aby ten film začal ale tie deti mi v tom bránili aby som išla vypnúť tu telku a odrazu som počula také zvláštné mumlanie ako opakujúce dve slova do okola nakoniec som zistila že to ten panak aj nos som mu vytiahla ale stále to opakoval, nerozumela som tomu ale prišlo mi to ako zaklinanie.

Veľmi divný sen - čert a vojna

No tak aj ked nepozerám správy, vlastne nemám televízor a noviny ani internetové nečítam predsa sa ku mne to slovo VOJNA nejako dostalo.

Snívanie o snoch a o hrozbe

Na začiatok chcem povedať že som počas všetkých snov vedela že snívam a že snívam o tom čo poznám z iných mojich snov a vedela som oddeľovať realitu.

Znova sen :)

Sníva sa mi často. Sny bývajú búrlivé a často je to pri rozprávaní hodne zábavné. Dokonca, podľa toho, čo ukazuje náramok, v noci aj chodím kade tade :)

Už sa mi snívalo všeličo. Najpamätnejší je sen, keď som mala cca 14 rokov a snívalo sami o vlastnej svadbe. Ženích bol veľmi podobný môjmu manželovi, akurát oficiálne sme sa zoznámili až o 20 rokov neskôr. Napriek tomu, že sme sa stále pohybovali blízko seba.

Kedysi som aj hľadala vysetlenia, ale dnes už nie. Dnes to beriem ako spestrenie.

Včera sa mi sníval taký divne príjemný sen. Zrazu niekto, koho som nepoznala ma  s veľkým zaľúbením fotografoval. Úplne z blízka, detaily na tvár.

Trochu ma to prekvapilo, lebo také veci nemám rada. Ale inak v pohode.

 

kľúč

Tento sen ma viacero pokračovaní. Posledné týždne som sa budila zo sna kde hľadám niečo ako náhrdelník ale vždy ma to vyhodilo zo sna skôr ako som to našla. V jednom sne som dokonca videla že to mám v krabičke, ktorá bola položená medzi gaučom a nejakou komodou a v tej krabičke bol ten šperk. Dokonca som vyskočila z postele, ale hned som pochopila že ja nemám ani taký gauč a ani komodu pri ňom a teda že tam nie je ani ta krabička.

Keď sen sa snúbi s realitou

Táto noc bola pre mňa taká divná, už pár dni nie som vo svojej koži a neviem prečo alebo viem ale už si nepomôžem. U mňa chyba vo výbere potravín.

Išla som si ľahnúť ale veru nevedela som si nájsť miesto v posteli, nakoniec som zaspala.

Snívalo sa mi že som niekde v nemocnici - skoro ako márnica, nič iba nejaké lôžko - odrazu mi  niekto podáva dieťatko, vtedy som zbadala že mám otvorené brucho a on ho vybral aj s púpočnou šnúrou - chápala som to tak že dieťa sa nechce narodiť a tak mu hovorím

 dievčatko moje, príd už na teba čaká aj sestička. No môj hlas bol nejaký chrapľavý a starecký.

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok