Snár

Sen

Dievčatá, ktoré sa troška venujete snom, čo podľa Vás znamená sen, že počujete intenzívne búchanie na vchodové dvere? Tento sen sa už viac krát opakoval v krátkom čase.

Ďakujem za Vaše názory Úsmev

 

Zvláštne sny ..

Dobrý deň.. Uz dva krat sa mi snívali podobne sny.Jednu noc ze sm bola tehotna,a druhú ze uz som mala narodené dieťa.Potrebujem pomoc ,rada by sm vedela čo tie sny znamenajú.Dodať ktomu môžem že túžim po dieťatku,teda neviem ci to ma nejaký súvis stými snami.ďakujem

Keď už píšete o zlých snoch

Do včera rána som mala hrozivé - desivé - odporné? sny.

Už večer hned po zaspaní som sa prebudila zo sna ale pamätala som si len mačku s plechovou hlavou, teda ta hlava bola nepomerne mala k telu, bola ako z nejakého hlinika alebo niečo podobné a sen končil že som videla ženu, ktorá sa podobala na moju spolužiačku ale vedela som že to nie je ona lebo nema do hora zdvihnutý nos.

Hovorila som jej - prečo si to neurobila aspoň kvôli svojmu dieťaťu?

Prešlo iba 15 min. ako som si išla ľahnuť.

O chvíľu som zaspala ale potom prišiel dosť desivý sen.

Sprievodca...

A aby toho nebolo málo s prvým snom, v noci na dnes sa mi sníval ďalší a rovnako čudný...

Strach...

Po dlhšom čase idem so svojím snom, pretože ten strach, ktorý ma po prebudení premkol a trval skoro pol dňa, bol neopísateľný. Takže asi pred týždňom sa mi snívalo toto:

Môj zvláštny sen - ako som zomrela

Dnes  ráno som mala mimoriadne čudné. Nakoľko som chcela ísť na 6,30 do nemocnice tak som si nastavila budík na 5,20. Vždy ked mám niekde plánovane ísť mám divný spánok, veľmi prerušovaný. Ešte o štvrtej som bola pozrieť na hodiny a potom som zaspala. Odrazu som ležala na posteli v nemocnici ani nie na posteli ale lehátku nejakom, vedľa na dalšom lehátku som vlastne mala byť ja ale ja som sa tam nevidela ale  videla som ako ležim tam kde som ležala predtým. Vraj to bola moja chyba že som umrela, lebo prísť v takom stave kedy sa už nedá pomôcť, mala som chodiť ako tehotná na kontroly a nemusela som umrieť. Bol to ostrý hlas ale nepresvedčil ma a ani tu mladú ženu ktorá sa skláňala nado mnou.

egyptské podsvetie

Musím sa s vami podeliť o nevšedný sen.

Ráno som vstala o polšiestej a vypustila psa von ale nechala som zadné dvere otvorené a ja rovno z wc som si to trielila v polospánku naspäť do postele, ako keby ma niekto nútil.

aká môže byť pravda

Kamila nadškrtla tému ako sa nám vnucujú určité veci formou melódie a mne sa teraz vnucujú hlavne cez sny a že som z toho paf ako sa patrí.

Pred časom, viem že to bola noc na piatok, odkedy sa vrátila k nám zima som mala neskutočný sen, ktorý ma zasiahol a na dosť dlho, stále si ho môj mozog premietal.

Išli sme nejakou prírodou popod taký les, ja som tam bola s jedným kňazom. Bol to mladší človek, bol oblečený klasicky ako na výlet ale mal ten limček. Po celú dobu som s nikým neprehovorila ale počula som svoje a jeho myšlienky.

Sen Spiace Medvede v Chate

Ahojte baby, chcela by som zistit/poradit mala som niekolko krat sen s medvedami. Tak by som chcela zistit co by to mohlo asi byt. Snivalo sa mi ze som bola niekde v horskej chate a do vnutra prislo asi 6 medvedov a zaspali na prizemi vnutri v nej. Ja som bola kus vystrasena a som sa schovavala pod schodiskom na poschodi. Je to zvlastne ale mavam rozne ine divociny. lol Dikes za kazdy koment. 

Monca

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.