Snár

Veľmi divný sen - čert a vojna

No tak aj ked nepozerám správy, vlastne nemám televízor a noviny ani internetové nečítam predsa sa ku mne to slovo VOJNA nejako dostalo.

Snívanie o snoch a o hrozbe

Na začiatok chcem povedať že som počas všetkých snov vedela že snívam a že snívam o tom čo poznám z iných mojich snov a vedela som oddeľovať realitu.

Znova sen :)

Sníva sa mi často. Sny bývajú búrlivé a často je to pri rozprávaní hodne zábavné. Dokonca, podľa toho, čo ukazuje náramok, v noci aj chodím kade tade :)

Už sa mi snívalo všeličo. Najpamätnejší je sen, keď som mala cca 14 rokov a snívalo sami o vlastnej svadbe. Ženích bol veľmi podobný môjmu manželovi, akurát oficiálne sme sa zoznámili až o 20 rokov neskôr. Napriek tomu, že sme sa stále pohybovali blízko seba.

Kedysi som aj hľadala vysetlenia, ale dnes už nie. Dnes to beriem ako spestrenie.

Včera sa mi sníval taký divne príjemný sen. Zrazu niekto, koho som nepoznala ma  s veľkým zaľúbením fotografoval. Úplne z blízka, detaily na tvár.

Trochu ma to prekvapilo, lebo také veci nemám rada. Ale inak v pohode.

 

kľúč

Tento sen ma viacero pokračovaní. Posledné týždne som sa budila zo sna kde hľadám niečo ako náhrdelník ale vždy ma to vyhodilo zo sna skôr ako som to našla. V jednom sne som dokonca videla že to mám v krabičke, ktorá bola položená medzi gaučom a nejakou komodou a v tej krabičke bol ten šperk. Dokonca som vyskočila z postele, ale hned som pochopila že ja nemám ani taký gauč a ani komodu pri ňom a teda že tam nie je ani ta krabička.

Keď sen sa snúbi s realitou

Táto noc bola pre mňa taká divná, už pár dni nie som vo svojej koži a neviem prečo alebo viem ale už si nepomôžem. U mňa chyba vo výbere potravín.

Išla som si ľahnúť ale veru nevedela som si nájsť miesto v posteli, nakoniec som zaspala.

Snívalo sa mi že som niekde v nemocnici - skoro ako márnica, nič iba nejaké lôžko - odrazu mi  niekto podáva dieťatko, vtedy som zbadala že mám otvorené brucho a on ho vybral aj s púpočnou šnúrou - chápala som to tak že dieťa sa nechce narodiť a tak mu hovorím

 dievčatko moje, príd už na teba čaká aj sestička. No môj hlas bol nejaký chrapľavý a starecký.

Sen

Dievčatá, ktoré sa troška venujete snom, čo podľa Vás znamená sen, že počujete intenzívne búchanie na vchodové dvere? Tento sen sa už viac krát opakoval v krátkom čase.

Ďakujem za Vaše názory Úsmev

 

Zvláštne sny ..

Dobrý deň.. Uz dva krat sa mi snívali podobne sny.Jednu noc ze sm bola tehotna,a druhú ze uz som mala narodené dieťa.Potrebujem pomoc ,rada by sm vedela čo tie sny znamenajú.Dodať ktomu môžem že túžim po dieťatku,teda neviem ci to ma nejaký súvis stými snami.ďakujem

Keď už píšete o zlých snoch

Do včera rána som mala hrozivé - desivé - odporné? sny.

Už večer hned po zaspaní som sa prebudila zo sna ale pamätala som si len mačku s plechovou hlavou, teda ta hlava bola nepomerne mala k telu, bola ako z nejakého hlinika alebo niečo podobné a sen končil že som videla ženu, ktorá sa podobala na moju spolužiačku ale vedela som že to nie je ona lebo nema do hora zdvihnutý nos.

Hovorila som jej - prečo si to neurobila aspoň kvôli svojmu dieťaťu?

Prešlo iba 15 min. ako som si išla ľahnuť.

O chvíľu som zaspala ale potom prišiel dosť desivý sen.

Sprievodca...

A aby toho nebolo málo s prvým snom, v noci na dnes sa mi sníval ďalší a rovnako čudný...

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.