Súťaž

Čo mi dala nanicmama-apple

Prajem naničmame všetko len to najkrajšie a najlepšie k narodeninám Torta

Kefara a jubilujúca Naničmama

Drahá Kamila, autorka a duchovný guru jubilujúcej Naničmamy SrdceKvietokSlnkoTorta

Narodeninová súťaž: Pridajte recept alebo blog a oslávte 15 rokov Naničmamy

Narodeninová súťaž na Nanicmama.sk Naša Naničmama má už 15 rokov, ako to rýchlo letí. ÚsmevPri tejto príležitosti by sme pre vás radi obdarovali. 

Pridajte do 11. apríla ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou alebo pridajte blog na tému Ako som zablúdila na Naničmamu, alebo Čo mi dala Naničmama a pod. a máte šancu na výhru.

Valentínska súťaž na Naničmama.sk

Valentínska súťaž na Naničmama.sk Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. Niekto má rad sladké, iný slané a radosti potrebujeme teraz veľa, nielen na Valentína. Úsmev
Podeľte sa o ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou, pridajte ho medzi recepty na Naničmama.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 5 sladkých cien.

30. jún

Ahojte,

Netradičný nadpis? Ani nie, pre mňa je 30. jún symbolický...

Zoznámil som sa v ten deň s priateľkou, mám v ten deň narodeniny, v minulosti sa všetci spolužiaci tešili na moje ''narodeniny'', keďže s ním začínali aj letné prázdniny, deň keď chodím k zubárovi :D (aby som nezabudol) atď.

List Ježiškovi

Ako Dianka (v januári bude mať päť rokov, preto píše, ako v listoch, adresovaných občas nám) dokázala obísť mamin zákaz

Môj netradičný rok 2020

Ahojte,

Konečne! Podivný rok 2020 končí! Pamätám si ako keby to bolo včera, keď som si pripíjal s neznámymi ľuďmi na silvestrovskej mestskej akcii a dúfal, že všetko výjde podľa plánov, niečo vyšlo a niečo zas nie ...

Pridajte recept alebo blog a vyhrajte - Súťaž na Naničmama.sk

Vianočná súťaž na Naničmama.sk 2020 Podeľte sa o ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou, pridajte ho medzi recepty na Naničmama.sk, alebo pridajte blog do ľubovoľnej kategórie a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čakajú zaujímavé ceny.

Vyhrajte s Naničmama.sk - hráme o desať cien

Zapojte sa do súťaže na Naničmama.sk a vyhrajte jednu z desiatich cien. Pripravili sme pre vás ceny, ktoré si určite nájdu miesto vo vašej domácnosti, kuchyni a knižnici. 

Pridajte na Naničmama.sk do kategórie Recepty vlastnoručne pripravený recept s fotografiou a vyhrajte.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok