Veľká súťaž ku Dňu matiek: Hlasujte v ankete a vyhrajte ceny za viac ako 800 €

Aké je to byť mamou? Dajte nám vedieť v ankete vyhrajte jednu z 32 cien 

Mama, naše prvé slovíčko, najdôležitejšia bytosť v našom živote. Možno jediná osoba, ktorá nás miluje, milovala bezpodmienečnou láskou.

Mama, naša najkrajšia aj najťažšia životná úloha. Milujeme, svoje deti, aj modré z neba by sme im zniesli, ale občas to bolí. Žiadna škola nás nepripraví na nevyspaté noci, nezodpovedané otázky, čo a ako by sme mali robiť, aby boli naše deti zdravé a šťastné. A hlavne, ako to všetko prežiť v zdraví. Úsmev

K blížiacemu Dňu matiek sme pre vás pripravili veľkú súťaž, v ktorej môžete získať krásny darček pre tú svoju mamu, alebo dopriať radosť samej sebe. Podeľte sa s nami v krátkej ankete o odpoveď na otázku "Ako som sa zhostila úlohy mamy?" a získajte jednu z 32 zaujímavých cien, pre seba, alebo svoju mamu. Ak sa chcete zapojiť do súťaže, musíte sa na stránke zaregistrovať a prihlásiť, aby sme vás mohli vyžrebovať a kontaktovať v prípade výhry.

Čo môžete vyhrať

3x balíček vlasovej kozmetiky beology v hodnote 30 EUR

Traja z vás vyhrajú balíček prémiového radu vlasovej starostlivosti od Schwarzkopf, beology, ktorý je vyrobený z prírodných ingrediencií podľa najnovších vedeckých inovácií. Receptúra s anti-oxidačnými riasami z pobrežia nemeckého Baltu z obnoviteľných zdrojov a inovatívnym extraktom z hlbín mora Kalifornského zálivu poskytuje vlasom hydratáciu a chráni vlasy i vlasovú pokožku. Uhladzujúci systém vlasovej starostlivosti beology smoothing je ideálny pre krepovité vlasy. Balíček obsahuje šampón, kondicionér a Bi-sérum, ktoré poskytne vlasom otpimálnu starostlivosť i ochranu.

3x poukážka v hodnote 20 eur na nákup do predajní Bepon

Traja z vás vyhrajú poukážku v hodnote 20 EUR na nákup do predajní Bepon. Spoločnosť BEPON pôsobí na Slovensku už od roku 1993 a zastrešuje pozíciu lídra v oblasti predaja pančuchového a ponožkového sortimentu. Za 20 rokov sa stal prvou voľbou zákazníkov  v segmente.  Na Slovensku a v Českej republike máotvorených viac ako 80 predajní.

 

5x balíček plný noviniek aj overenej klasiky od Dr. Oetker v hodnote 30 €

Balíček od Dr. Oetker  je plný výrobkov, bez ktorých sa žiadna žienka v domácnosti nezaobíde.  Nájdete v ňom moderné novinky v duchu aktuálnych trendov, či overenú klasiku. Jedno však majú spoločné, ich príprava je jednoduchá a rýchla. Ochutnajte celozrnné múčniky inšpirované zo zahraničia: Celozrnný banánový chlebíčekCelozrnný mrkvový koláč, či rýchly snack v podobe Bezgluténovej ryžovej kaši s Chia alebo ovsené kaše so „superpotravinymi“ Rakytník, Acai či Goji. V balíčku nájdete aj overenú klasiku a jej modernú verziu: Zlatý klas a Zlatý klas bez varenia. Milovníkov lahodného kakaového korpusu, šľahačkovej náplne a banánov poteší zase osvedčená Krtkova torta. Inšpirujte sa a pripravte si chutné dezerty. Dobrú chuť!

3 poukážky v hodnote 30 € na nákup podľa vlastného výberu na ZľavaDňa.sk

Tri z vás môžu vyhrať poukážky v hodnote 30 € na nákup na najväčšom zľavovom portáli u nás ZľavaDňa.sk. Potešiť seba alebo svoje deti môžete napríklad vstupmi do slovenských aquaparkov rovnako ako mnoho Slovákov, ktorí si v minulom roku kúpili tieto vstupy za viac ako milión eur. Rovnako si môžete vybrať z najväčšej ponuky ubytovacích zariadení či kúpeľných pobytov na Slovensku, od Oravy, Liptova až po Tatry, nielen slovenské, ale aj poľské. A ak nemáte práve chuť cestovať, zadovážte si masáž alebo večeru pre dve osoby v ktoromkoľvek meste na Slovensku. Tieto a ešte mnoho ďalších inšpirácií nájdete práve na ZľavaDňa.sk.

3x fotokniha v hodnote 20 € od Empikfoto.sk

Radi by ste potešili maminu spomienkami na rodinné chvíle na jednom mieste? Traja z vás vyhrajú fotoknihu, ktorú si viete vybrať a upraviť podľa seba od formátu papiera až po rozmiestnenie fotografií. Navyše, pri jej tvorbe si môžete vybrať z 50 rôznych šablón. Touto fantastickou pamiatkou od empikfoto.sk na uchovanie rodinných spomienok na jednom mieste svoju maminu určite potešíte.

1x mesačný pitný režim pre celú rodinu v hodnote min. 60 €

Ste maminka s viacerými ratolesťami doma alebo ešte do toho aj pracujete? A stáva sa vám niekedy, že ste v strese viac, ako by ste chceli byť? Isto ste si našli už nejaké svoje osvedčené triky, dobré je ale vedieť, čo všetko vám môže pomôcť. Takýmto pomocníkom môže byť aj magnéziová minerálna voda Gemerka.  Obsahuje prírodné magnézium a vápnik v optimálnom pomere 1:3 , čo zabezpečuje efektívne vstrebávanie minerálov do organizmu. Pravidelné pitie Gemerky je však ideálne nielen pre vyťažené mamičky, ale aj pre tehotné a dojčiace ženy, pre ktoré je zvýšený príjem a dopĺňanie týchto životne dôležitých minerálov mimoriadne potrebné. A viete, čo je úplne najlepšie? Že vám môže pomôcť zahnať aj neovládajúcu chuť po čokoláde. Naše telo si ju totiž niekedy pýta len preto, že mu chýba spomínané magnézium.

1x pitný režim na chatu pre celú rodinu v hodnote 60 €

Leto sa blíži a vy už isto myslíte na to, ako sa vydáte aj s deťmi na chatu, muža pošlete do lesa po drevo, deti sa budú šantiť pred chatou, vy pripravíte všetko potrebné na večerné grilovanie a vyložíte si nohy. No aj pri oddychu by sme mali myslieť na pitný režim. A niet lepšej kombinácie ako je aktuálna edícia Budiš Hor sa na chatu. Je určená pre všetkých tých, ktorí hodia na chatu oddychovať a chcú tak utiecť pred ruchom mesta. Budiš podporuje predovšetkým aktívny oddych, radosť, pohyb a spätosť s našou prírodou. Okrem toho, že osvieži a skvele chutí, vďaka prirodzeným, blahodarne pôsobiacim účinkom získaným priamo v prameni v srdci našej krajiny, priaznivo pôsobí na tráviaci a dýchací systém, činnosť obličiek a prispieva i k detoxikácii nášho organizmu. Takže hor sa na chatu, aj na horsanachatu.sk.

3x jarná kytica od kvety.sk v hodnote 30 €

Tri z vás môžu pre svoju maminu vyhrať jarnú sviežu kyticu aranžovanú z tulipánov, narcisov, ruží, alstromérií, eucalyptu, eryngia a dekoračnej zelene v hodnote 30 €.

Kvety.sk pre vás každý deň aranžujú tie najkrajšie príbehy života. 

 

 

 

10x pero Pelikan Jazz a zápisník Herlitz v hodnote 15 EUR

Desať výherkýň odmeníme perom Jazz od nemeckej značky Pelikan, ktoré očarí nielen svojou estetickou stránkou, ale aj funkčnosťou.

Okrem pera vyhráte zápisník my.book od spoločnosti Herlitz.  

 

Ako môžete súťažiť

Odpovedzte na otázku v ankete "Ako som sa zhostila úlohy mamy?" do 13. mája 2018 .

Do súťaže sa môžu zapojiť len zaregistrovaní a prihlásení užívatelia, aby sme vás vedeli vylosovať, v prípade výhry kontaktovať...

Ako vyberieme výhercov

Všetkých výhercov vylosujeme a víťazov uverejníme v komentároch pod výzvou 17. mája 2018. 

Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže

 

PrílohaVeľkosť
PDF icon statut_sutaze_den_matiek_nm_2018.pdf151.23 KB

Komentáre

Zhostila som sa ulohy mami ,vždi ked idu ich rodičia vibavováť  niečo ,alebo do práce alebo ná velke nákupi .

Do súťaže sa zapojíte, len ak si zvolíte jednu z odpovedí v Ankete, ktorá sa vám zobrazí, keď kliknete na tento odkaz (len musíte byť zaregistrované, prihlásené) alebo ju nájdete v pravom stlpci. 

To sa nedá nereagovať Prekvapenie....preklep je preklep, tých mávam často aj ja Chichocem sa ale toľko hrubých chýb v tak krátkej vete....Hambím sa Smútok

super súťaž a všetkým naničmám prajem krásne dni

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže ku Dňu matiek a podelili sa s nami o svoje dojmy z úlohy mamy v Ankete: Ako si sa zhostila úlohy mamy?

Tu sú výherkyne súťaže, jednotlivých cien, tak ako ich vyžreboval generátor náhodných čísel:

Balíček vlasovej kozmetiky beology:  Kacka33, andula78, Balogová Šoltésová

Balíček produktov Dr. Oetker:  Januška Slniečková, Lea, val, Pepka, anesteza

Fotokniha od empikfoto.sk: M.á.r.i.a, Janka Nováková, zuzica3

Kytica od kvety.sk: púpavienka, lucka001, vierča

Pero Pelikán a zapisnik Herlitz:  Janka Tárajka,  mamka Danka,  Monika Hudecova, Aja1, Mária Nagyová, Mariana Kontrová, kikusa88,  Daniela Boulma, Miroslava Bal., sisasamko

Pitný režim Budiš: mysska128

Pitný režim Gemerka:   Alena7

Poukážka BEPON: Andrea V., Verony von Green, Zuzana Barnokyova Halasova

Poukážka na ZlavaDňa.sk:  dulka,  Zuna11,  DianaL.

Výherkyniam srdečne blahoželáme, pošlite nám prosím cez Kontaktný fotmulár svoju adresu a telefón, abys me vám mohli dať doručiť ceny. V prípade výhry fotoknihy, kytice a Zlavy Dňa, možno postačí váš mail. Upresním, v každom prípade píšte. Ďakujem.

Jeeej dakujem krasne :) tesim sa na zvecnenie nadhernych rodinnych okamihov :)

Jeeejda ďakujem pekne a blahoželám všetkým mamám k výhram.
Aj ja dakujem a gratulujem aj ostatným výherkyniam.

Kvietokblahoželám všetkým výherkyniam Bozkávam

ďakujem Slnko 

Dakujem ( aj generatoru  nahodnych cisiel) za vyhru  Pohoda a gratulujem ostatnym vyherkyniam. Slnko

Ďakujem a blahoželám ostatným Úsmev

Ďakujem veľmi pekne a gratulujem ostatným výherkyniam Kvietok

ďakujem veľmi pekne za výhru a vy, ostatné šťastné výherkyne, užite si to :)

Ďakujeeem

Ďakujem,  vyhra sa zide :-) nejak som casovo mimo, vcely, cyklistika k tomu prijimacky do skoly :-)

 

Dievčatá, skontrolujte si ešte raz, či nie ste medzi výherkyniami. Písala som každej, ale možno nie všetky máte aktuálne maily. Vyzerá to, že v zopár prípadoch budem musieť zopakovať losovanie. Vyherkyne, ktorým som podakovala za adresy, prosím vás o trpezlivosť pri doručovaní adries. Potrebujem skompletizovať adresy aspoň pre rovnaké ceny.  ďakujem.

Dievčatá, ktoré ste vyhrali fotoknihu chcem sa Vás opýtať či sa Vám podarilo vytboriť si ju a hlavne zadať kód....hlavne či Vám ho zobralo.

Viem len o tých, ktoré sa vyhrali na artmame. Bolo to pár dní skôr. A určite viem minimálne o dvoch hotových albumoch.

Kod sa dal použiť na jeden špeciálny druh knihy, teda vyhra bol jeden špeciálny druh. Tu som to nejak špeciálne nesledovala. Dostala si iba kód bez komentára? Môžem prípadne pohľadať tie inštrukcie z am, ak by to pomohlo

Dostala som presné pokyny a kód, keď som to urobila...verím, že dobre mi vyhadzovalo chybný kód. Konzultovala som to s Kamilou, písala som pani podľa pokynov. Tá sa mi ozvala až včera podvečer, že asi mi kód vypršal...nechápem bo v pokynoch je písané, že platí do konca júna. Písala, že pošle druhý kód a zatiaľ asi zabudla. Ono to vytvoremie stojí aj nejaký čas a ten na prázdno uniká, škoda.

aha, tak kontakt priamo na firmu zrejme máš. Viacej neviem v tomto okamžiku urobiť a Kamila má aktuálne druhý deň problém s netom. Snáď sa to zajtra vyrieši.

Už iba skúsiť pourgovať priamo vo firme. Predpokladám, že ich odpoveď neskončila v spame.

Je to nepríjemné, ale snáď sa to podarí nejak doriešiť.

 

Veď Kamila vie,že som písala priamo tej pani a dohodli sme sa čakať, že sa ozve, len sa nemá moc k tomu. Už som jej písala dnes znova. Počkám zajtra a vzdávam to, lebo ten prístup sa mi nepáči.

Mrzi ma to, konecne mam poriadny pristup na internet, aj ked tiez len provizorium. Je celkom mozne, ze je pani z PR agentury, niekde odcestvana, ona tiez zvykne cakat na odpoved od klienta ..., bohuzial je to na dlhsie... Napisala som jej ...

Ja som jej tiež písala, mohla včera napísať...pošlem kód za x dní... Ale už som tu raz postrehla, že bol problém s fotoknihou. Ďakujem, viem že to nie je Tvoja chyba.
Tak ja som tiež do dnešného dňa neobdržala žiadny kód na zľavový portál. Tiež mi to pripadá divné a som sklamaná z takéhoto prístupu :-(

pekny den damy, vsetkym som vam napisala mail, vyriesime to, aby ste boli spokojne a vopred sa ospravedlnujem za zdrzanie, ktore nastalo malym nedorozumenim, lucia

Divecata, chyba mi este vela adries, zajtra budem robit opatovne dolosovanie, nakolko do 10 dni od kontaktovania sa mnohe vyslosovane damy, neozvali s adresou. prosim hlavne o trpezlivost vsetky ostatne vyherkyne, lebo tym padom sa oneskori aj vase dorucenie cien. Dakujem  za pochopenie. 

Ako som písala vyššie, ani po kontaktovaní mailom, sa mi neozvali mnohé výherkyne s adresou. Tie, ktoré ste mi adresu poslali, máte odo mna spatnu vazbu. Tu su nove vyherkyne:

Balicek vlasovej kozmetiky ziskavaju: livizi, stebielko1976, Darčekovú kyticu: Adrika1, Pero a zápasník: mama4 a Teki, Poukážku Bepon: monsoj a Ursula. Vyherkyne som kontaktovala cez kontaktny formular na stranke. Ostatne vyherkyne tu uvedenych cien, prosim o trpezlivost pri doruceni, moze to potrvat este par týždňov. Budem sa snažiť proces urýchliť, len nie je v mojich rukách. Ďakujem.

Ďakujem veľmi pekne za balíček vlasovej kozmetiky Schwarzkopf beology, sú to fantastické produkty na vlasy s vynikajúcou vôňou!

 

Som rada, ze dorazili aj tieto balicky, dakujem za trpezlivost. ;)

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok