Ja mama

Prvý víkend po...

Ja viem,že dnes je ešte nedeľa a víkend pokračuje..no beriem to tak,že volný piatok(ako pre koho!)+sobota počasie ukážkové a ľudí vonku na mraky.Nakolko som tieto dva dno poňala pracovne )záhradka,dvor apod.videla som kolko aut,cyklistov,jednotlivci ,skupiny išli do doliny.A kedže sa dá prejsť do druhej doliny sú tam nejaké chaty ktoré poskytujú občerstvenie tak to pomerne dobre funguje.No a kedže ja som musela no chcela som si porobiť doma lebo do roboty chodím normálne..nešla som na hory.V čase korony som to obmedzila a tak sa realizujem doma...ale susedovi to nedalo tak išiel..a večer mi vraví,že môžem ľutovať ked som ostala doma..

doliny plné,pred chatami možno po 80ludí,čo aký vršok,čistinka, všade ľudia..tie rozbité horské cesty plné aút,cyklistov..

Pohodička,pohoda..

....tá pohoda v rámci možností.

Včera večer sama doma...a cez YT som bola na DVOCH(jedno a dvojhodinový) koncertoch Andre Rieu..1-2pohár vinka a viete ,že som si to užila?Išlo mi to na plné pecky lebo pustila som to ked som mala ešte nejakú robotu v kuchyni,potom zušĺachtenie sa v kupelni no a počuť treba...normálne mi to dobre padlo..

a v rámci hľadania..som natrafila aj na " korona "vystupenia umelcov.dávamÁnomyslím,že mnohých potešili..

jój, ako sa teším ked sa ako rodina konečne naživo stretneme..

Blahoželáme maturantom k úspešnému ukončeniu štúdia

Uff, myslím, že v tomto momente sa oslavuje v mnohých rodinách maturantov. Práve tuším úspešne odmaturovali.

Ani neviem, čo si o tom myslieť. Po pravde, teší ma to. A pevne verím, že sa v reformách bude pokračovať.

Ako povedal náš maturant - tento minister je fast moderný.

"nostalgia"

ach kurňa..dnes ma dobehla -nostalgia!ale s vidinou,že ak Boh dá tak to pobrežie bývalej Juhoslávie ešte raz urobím..netuším s kým ale srco mi piští...

no natrafila som na novú pesničku od Kandráčovcov -Ťažké časy ľudí spájajú..

na pôvodnú Pukni zoro.A začalo to...čo inšie hladala som na Y-T....spomínala,trocha sa aj hýbala ,aj poplakala..

Karanténna Veľká noc a iné....

Karanténa pochádza etymologicky z francúzskeho slova quarantaine (štyridsiatka) alebo talianského quaranta (štyridsať); 40 dní nemohli námorníci vystúpiť z lode na pevninu, aby sa zabránilo šíreniu moru – toľko skrátená verzia informácií z netu. 

tohto človeka mali počúvať

..a my aspon prečítať..

v dnešnom Šarme rozhovor s pánom Vladimírom Krčmérym..

 

trošku úsmevu..

dnes v práci..kolegynka vzdychá,že ako má celé usta vyliate herpesom-vraj asi to rúško..

ja zas vysypaná celá brada drobným výsypom-tiež možno rúško?!

3-tí den máme tie jednorázové ktoré žehlíme cez plátno...

a ten úsmev?kolegynka vraj všimla si si že ani včera ani dnes sme nič nejedli?teda skôr tak,že hryz napolitánky,nejaký čoko cukrík apod.dokonca aj káva sa zaliala ráno a pili sme ju naobed..lebo dať dolu rukavice,umyť ruky celá procedúra a nepotrebujeme komentár zákazníkov..

od dnes obdivujem Japoncov..

..a im podobných.

začínali sme ako mnohý den s rúškom..Priznám sa,že u mna veru problém.

1-nasadila som si ho tak ako má byť +moje okuliare a ako som dýchala okulire sa rosili a videla som prd..akurát som sa bála či budú sedieť peniaze..

2-vymenila som to rúško z lekárne za také doma šité čo mi doniesla kolegynka..sedelo parádne-a nemohla som dýchať

3-tak som sa vrátila k tomu k tomu prvému a ked som bola sama -rúško pod nosom ,prišiel zákazník rúško vyššie-NO CELÉ zle lebo sa nemá chytať no je to asi nepodstatné lebo rúško je jednorazové a mám AŽ jedno.

4-pýtala som sa predavačiek v obchode -tak isto majú len jednorázové a čo si zohnali samé a ani jedna nemá doma karton rúšok..

Mama doma

Bola som naštvaná. Neskutočne. Keď to začalo.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok