Polievky

Batátová polievka so zelerom - recept

Batátová polievka so zelerom

Výborná sýta polievka. 

Polievka z pečených paradajok - recept

Polievka z pečených paradajok

Receptov na paradajkovú polieku je veľa. Od klasiky zo zásmažky a pretlaku, cez polievku z paradajkového džúsu, čerstvých paradajok až po polievku, na ktorú treba padarajky najskôr upiecť v rúre.

Tekvicová polievka so syrom - recept

Tekvicová polievka so syrom

Jednoduchá polievka vďaka ktorej môžete zlikvidovať všetky syrové zvyšky z chladničky. Výborná je nielen z tekvice hokkaido ale aj z orieškovomaslovej tekvice.

Hustá polievka z rybieho filé - recept

Hustá polievka z rybieho filé

Rýb nikdy nie je dosť. Filé nemusí vždy skončiť iba v trojobale alebo zapečené. Vyskúšajte sýtu polievku

Zeleninová polievka s cukinou - recept

Zeleninová polievka s cukinou

Zistila som ako prepašovať cukinu do polievky aby o tom domáci špekulanti nevedeli. Zeleninovú polievku z nahrubo nastrúhanej zeleniny robím často, lebo krájanie mi trvá dlho a strúhaná sa rýchlejšie uvarí. S menšou cuketou je tiež výborná. Použijeme, čo záhrada či chladnička dala. 

Mrkvová polievka  - recept

Mrkvová polievka

Je hustá zdravá s výborná 

Batátová krémová polievka so strateným vajcom - recept

Batátová krémová polievka so strateným vajcom

Batáty - sladké zemiaky niekomu nechutia práve pre ich sladkosť. Možno v polevke im to vadiť nebude, tak na išpiráciu ...

Syrová polievka - recept

Syrová polievka

Neviem ako u vás, nám sa stáva, že v chladničke ostávajú zvyšky hlavne tvrdých syrov. Sú v poriadku, akurát sa už nedajú strúhať. Chvíľu ich odkladám a potom varím polievku.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok