Ja chcem, ja budem krásna

Fashion

Ahojte čitatelia, tento článok bude o móde 2018...

Ako viete móda 80-tých rokov sa vracia.

V Januári/Februári som rada nosila dlhé jemné svetre, boyfriendy a timberlandy.

Začiatok Marca bol trošku teplejší a tak som rada nosila  kockovaný kabát alebo šál...

Apríl je bláznivý preto rada nosím farebnejšie oblečenie, biele tričko z červeným nadpisom LOVE a nato krásny červený kabát,tmavé sprané skinny jeans.

Máj začiatok teplých dni, oversize sveter zatiahnuť to opaskom a vysoké čižmy nad kolená.

Ó šaty

Trochu som váhala, či napísať tento príspevok, ale potom som si povedala prečo nie? Všade navôkol je nálada vážna až dramatická a toto by mohlo byť možno trochu odľahčenie alebo obdiv k šikovnosti a talentu. Veľmi sa mi páčia ženy, ktoré nosia, vedia nosiť a robia to s citom pre vkus, šaty. Sama nemám veľa kúskov nakoľko to, čo sa mi páči nie je na moju postavu alebo môj vek, či peňaženku. Snívam o krásnych róbach ako navrhuje napr. Lýdia Ekhard čo, keďže nie som žiadna arabská princezná ani miliardárka, nie je v realite možné. Tak sa aspoň kochám pohľadmi. Dnes som objavila skvosty, ktoré nejednu romantičku privedú do rozprávky. Je to Francúzka Sylvie Facon. Čo šaty, to umelecké dielo. Skúste sa pokochať aj vy...

Keď raz budem veľká ...

Keď raz budem veľká, dám sa na také ...

(Pred)vianočné všeličo

Ako zvyčajne pre Vianocami, dejú sa veci čarovné alebo "čarovné" Veľký úsmev Zadarilo sa mi schudnúť a v pondelok som si kúpila krásne menčestráky veľkost 36. Šťastná jak blcha som bola, aj keď na stehnách by to mohlo byť o centimetrík volnejšie, ale na páse a zadku sedia (ako riť na šerbli). Ešte som sa doma povykrúcala pred zkadlom a potom mi to došlo.

Moja cesta=moj "keto"zivot!

Pokusam sa nieco so svojou postavou urobit uz roky. Od druheho porodu sa ma kila drzia ako klieste, drzia a nepovolia. 

Skusala som uz naozaj vsetko, no najlepsie vysledky som docielia len s ketozou. Nikdy som to vsak nevedela dotiahnut do zdarneho konca. Vzdy sa mi to vymklo z ruk. Zacinam budovat svoje nove"JA" od zajtra rana. Verim, ze po tolkych neuspenych pokusoch, mi motivacia nepolavi a zamakam naplno:) 

Domáca kozmetika

Používa niekto domácu kozmetiku? Takú, čo sa nekupuje v obchode, ale normálne doma zmiešate? Ja občas niečo skúšam. No, nedopadne všetko dobre. Teda, asi nevyhovuje všetko mojej koži.

Niekde som si prečítala o fantastickej maske na tvar. Tak som to dnes skúšala. Zmiešala sa trocha medu, soda bikarbóna a kvapka mlieka. Vyrobila som z toho kašičku a dala na tvár. vydržala som asi 5 minút. Najskôr sa mi zdalo, že som ostala červená. Ale teraz sa mi celkom pozdáva, že mám tvár jemnú a hladkú. neviem, koľko to vydrží, ale asi vyskúšam aj na iné časti tela.

Len teda, naniesť si masku na nohy a vydržať len tak, aby som nenechavala stopy po kúpeľni.... to chce dopredu plánovať.

MÓda a ja, som vôbec trendy?

Krásnu 4.adventnú nedeľu prajem všetkým Naničmamám. Akosi nestíham pri mojich dcérkach nič a možno sa mi aj nechce, somm pohodlná, ale vďaka super súťaži som sa nadupla a vrátila sa trochu späť v mojej móde.

Po mesiaci

Pred časom som sa tu verejne priznala k mojej závislosti na jedle.

Prečítala som toho veľa. A zdá sa, že dozrel čas, Musím s tým niečo robiť.

Tentokrát ma oslovila celkom Mačingová. Naštudovala som jedálniček a v sobotu, 29. októbra som sa pustila do toho.

Prvý týždeň bol pre mňa absolútne krutý. Priznám sa, najradšej by som sa bola zahrabala do perín a prespala. Ale nedalo sa. Ja, ktorá mám rada mäso som sa bez neho cítila neustále hladná. A naviac, na ranajky ovocie s medom, to nie je nič pre mňa. Nejak som to prežila. Len som si postupne uvedomila, že tie recepty podľa rozpisu, to sa mi nepodarí dodržiavať. Niektoré mi vadili už pri prečítaní.

Som závislá. Závislá na ...

... jedle. Zdá sa vám to divné? Aj mne. Ale zrazu si uvedomujem, že je to presne takto. Môžem skúšať čokoľvek, vždy ma nakoniec jedlo premôže. Už hneď ráno myslím na to, čo si dám, plánujem celý deň. Rýchlo do seba nahádžem raňajky a s posledným sústom už ľutujem, že končia. A celá zúfalá myslím len na to, kedy budem môcť jesť znovu. Nevydržím a hľadám, čo by som si dala. Starostlivo naplánujem obed. Aj je zdravý. Len jediný problém, pri varení toľko skúšam, že mnohokrát sa jedna porcia stratí, len kým je dovarené.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.