Fotoblog

Letná flóra a fauna v mojom mobile:)

Niekedy si hovorím, že som šibnutá, že musím odfotiť každú "burinu", ktorú uvidím, ale neviem si pomôcť:)) Na ten posledný obrázok som pyšná. Ten si dám vytlačiť a capnem ho na stenu:) 

Víkend doma - luxus

Bola som doma a bolo mi dobre. Tak dobre, že sa mi nechcelo odísť...

Prechádzala som sa...

Porušila som všetky svoje gastronomické obmedzenia a limity:))))

Každodenná radosť

Tešiť sa treba z maličkostí a ja sa každý deň teším z tohto pohľadu. Hneď za domom máme parčík, kam chodím dvakrát do dňa so psom, tak si to vychutnávam dvakrát za deň. 

Vysoké ľalie, ktoré neuveriteľne voňajú, niekedy je to až nepríjemné, ale vydržím!:)) Na začiatku jari tam kvitnú tulipány a potom nastúpia tieto fešandy. 

Na prechádzke so šiestimi mačkami

Nezvykneme venčiť mačky. Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe Však si behajú kedy a kade chcú nesutále. Ani prechádzky s nimi neplánujeme.

Letom svetom

Vlčí mak Viem, ešte je len jar ...., ale letne to už vyzerá pár dní. Pridávam niekoľko krásnych, často nenápadných, dôvodov prečo sa vybrať do prírody.

Zopár záberov z mojej prechádzky "ja a šesť mačiek".Váľam sa od smiechu po podlahe Tie som si nechala na budúce. Úsmev Prajem vám krásne slniečkové dni. Slnko

Jarný životabudič

Keď už ozaj neviem čo so sebou, vybenem von na záhradu, do polí .... Alebo by som to určite aspoň mala urobiť .... Aj foťák k tomu pribaliť nie je zlý nápad. Len keď sa mi netrasú ruky, tak fúka vetrisko ... Nevadí jar je ozaj nádherná. U nás, je kvitnutie ešte len v počiatkoch ..., ružovú som v dosahu nenašla, len u susedov za plotom.  Hambím sa Mala by som si posadiť nejakú magnóliu, však raz ... Keď ešte aj tie púpavy sú nádherné. Úsmev

Zabudli im povedať, že sa posunul čas

"Milujem" posuny času. V nedeľu, tak dôležitý deň, mi uberú hodinu.  Prekvapenie V pondelok, mám vstať o hodinu skôr.  Hambím sa Pre mňa bolo obrovským problémom vytrepať sa z postele, aj bez posunu času. Inak nerozumiem prečo ho ešte nezrušili. Vraj ekonomický prínos tohto kroku už nie je skoro žiaden, bo na osvetlenie sa minie vraj len 5 percent, celkovej spotreby energie. Naopak asi je stále viac a viac, takých ufňukaných či senzitívných ľudí, ktorým tento posuv robí problémy. 

Metamorfózy hôr i života

Koncom zimy u mňa vždy preteká pohár s akútnou potrebou aspoň na malú chvíľu utiecť od krás každodennej reality. Tentoraz to bolo o to výraznejšie, že posledný polrok, bolo u nás "dobrodružstva" až nadmieru.

Na východ od raja

... alebo keď vychádza Slnko v zime.

Ako sa mi dnes nechcelo vytrepať z postele. Hambím sa Niežeby som mala na výber, devu bolo treba do školy vypraviť. Mrazivému slniečku sa však podaril zázrak, vytiahnuť ma dokonca na rannú prechádzku. A to som ozaj statočne odolávala, nedalo sa. Predo mnou bol úplne iný svet ako ten včera. Tentokrát bola hmla pod nami. Úsmev

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.