Fotoblog

V mrazivom rannom opare

Už je to týždeň, čo sme sa vrátili z letnej dovolenky . Zatial sa len  veľmi pomaly aklimatizujem a preberám k životu. Bozkávam

Mini ľadové kráľovstvo

Každé obdobie má svoje čaro. Aj to hmlisté, studené, sychravé počasie, ak aspoň trochu mrzne.  To je vždy radosť šoférovať. Hambím sa Ale keď potom, na malú chvíľu, vyjde slnko, alebo ani nemusí, stačí, že sa rozplynie hmla  ...Zrazu vidím ďalej ako 25 m pred nosom, nanovo objavujem široké okolie aj tu mini krásu, ktorú mráz vytvoril.

Čaro jesene trochu inak

Zistila som, a asi nie prvýkrát, že pozerať sa a vidieť neznamená to isté. Pri nedeľnej prechádzke som objavila poklady pre mňa celkom prekvapivé. A tak som si počkala na ranné slniečko, rosu aj hmlu a vybrala sa krátky pochôdzku.

Inak myslela som si, že len večer je to nebezpečné pod lesom, kúsok od dediny, ale nie, aj po ránu som začula výstrel ... Takže nie pred divou zverou, ale poľovníkmi sa treba mať na pozore? Aspoň u nás. 

Doma je aj burina krásna

Opäť som sa vybrala načerpať sily na Liptov. 

Čudo na parkovisku

Raz za pol roka navštevujem lekára - špecialistu. Zvyčajne chodím autom a je zaujímavé, že doteraz som si to nevšimla. Až teraz. Na parkovisku sa povaľovali akokeb loptičky. Také väčšie tenisáky, čo vyzerali ako zelený mozog.

Letná flóra a fauna v mojom mobile:)

Niekedy si hovorím, že som šibnutá, že musím odfotiť každú "burinu", ktorú uvidím, ale neviem si pomôcť:))  

Víkend doma - luxus

Bola som doma a bolo mi dobre. Tak dobre, že sa mi nechcelo odísť...

Každodenná radosť

Tešiť sa treba z maličkostí a ja sa každý deň teším z tohto pohľadu.

Na prechádzke so šiestimi mačkami

Nezvykneme venčiť mačky. Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe Však si behajú kedy a kade chcú nesutále. Ani prechádzky s nimi neplánujeme.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.