My, skoro dokonalé

V kúpeľni

Je ráno. V kúpelni sa idem osprchovať.

Vyzlečiem pyžamové nohavice. Uvedomím si, že veď prádlo sa môže prať už počas sprchovania. Tak polonahá obehnem byt - treba pozbierať, čo pôjde do práčky.

Pračka beží, tak si dám na kefku pastu. Vtom mi napadne, že som neičo dôležité zabudla povedať manželovi. Vyberiem sa za nim. Cestou vyberiem veci z mrazáku.

Som zase v kúpeľni. Vyzlečiem sa a vtom si všimnem, že treba umyť umývadlo. No ale keď umývadlo, tak treba aj WC. Takže teraz už nahá pobehujem a umývam základné sanitárne zariadenie.

Konečne som osprchovaná. Ale teraz mi padne do oka zrkadlo... Takže v osuške  ho dávam do poriadku. Aj obkladačky okolo umývadla by si zaslúžili zákrok...

 

Potrebujem sa rozprávať

Už dlhšiu dobu vnímam ťažko opísateľný pocit, že sa potrebujem rozprávať. Tvárou v tvár, skoro s kýmkoľvek, no len skoro, veľa a dlho a je jedno o čom. Teoreticky, ale aj prakticky som doma 23 rokov. Štyri materské dovolenky, vystriedala práca z domu ...

Kúpili sme si kvety

puzzle Však máme na to nárok - MDŽ, Artmama ma 10 rokov a občas ani dôvod netreba ... Očakávania nie sú dobré k ničomu. A tak sme si s najmladšou devou kúpili kvety a nie hocijake. Úsmev

Ja som taká šťastná !

Tak si predstavte ako málo v živote stačí že sa cítime šťastní.

Nič ti nevyčítam....

Zavolala mi, .... bolo to asi pred tromi rokmi. Neplač, predýchaj, uvažuj! Na viac som sa nezmohla. Asi nečakala zázrak ani okamžitú radu....potrebovala to vyventilovať, dostať zo seba von....a možno počuť, že to nie je pravda.

Ale ono to pravda bola....to ono bolo krutá diagnóza. Prečo práve ja? Prečo? Prečo? Prečo? Tisíc a jedno PREČO. Búšila zlostne do vankúša, hrýzla si spodnú peru a vzlykala ako malé dieťa. Tisíc a jedna otázka  ČO BUDEM TERAZ ROBIŤ?

Ťažký život paranoika II. :)

No áno, už som tu písala o mojej novoobjavenej paranoji PohodaPohoda

A tuším sa dnes prejavila naplno.

155

Minulý týždeň som mala taký „úspešný deň“.

Poobede som ešte bežala do mesta, aby som vyriešila niečo na mestskom úrade. Pod pazuchou dokumenty v obale (taška sa mi k outfitu nehodila, tak len tak som to vzala „do ruky. Kecám. Tašku som v robote nemala ).

Správy z upratovania

No, ako som napísala, už zase ma posadlo  "veľké vyhadzovanie". Teraz nie úplne dobrovoľne. Ale život je zmena. Tak sme sa pustili do toho. Máme za sebou prvú polovičku. A prinieslo to minimálne dva pre mňa zaujímavé momenty.

Stretneme sa v apríli v Liptovskom Jáne

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok ... 28.apríla - 1.mája 2017 v Penzione Galanto v Liptovskom Jáne.

Poďte si s nami oddýchnúť, penzión sa nachádza uprostred nádhernej prírody. Stretnutie bude predovšetkým relaxačné.

Cinkám, cinkáš, cinkáme

V poslednej dobe počujem viac a viac cinkania.

Nie to  cinkanie drobných v prasiatku, či po vačkoch.

Ani nie to cinkanie novembrových kľúčov.

Najprv som si myslela, že je to cinkanie SMSiek, ale odkedy mám Messenger, tak viem, že je to cinkanie prijatých správ. A čím viac, tým viac cinkania počujem.

Cink cink cink.

V autobuse, na ulici, vo fitku, v práci, v obchode.

Cink cink cink.

Správy lietajú, ľudia komunikujú.

Priznávam, aj ja mám radosť, keď mi telefón urobí CINK.

Lebo chodia mi len milé správy.

Také milé sa mi stalo :)

Som si minule všimla, že som tu už vyše osem (!!) rokov... Spoznala som tu veľa príjemných ľudí, fakt ale je, že časy mojej najvyššej aktivity na tejto stránke sú už za mnou.

Telefón

Tak a teraz príde veselá príhoda z telefonovania :)

Sedíme včera dve v aute. Moju spolusediacu nebudem menovaťPohoda Zvoní jej telefón. Syn si pýta telefónne číslo ku holičke/kaderníčke. Položi, veď kto by hľadal číslo počas telefonovania. Číslo najde. A vraj isto je v telefone služba Preposlať kontakt. Aj preposlala. Ktovie, čo si kaderníčka myslela, keď jej z nejakého čísla prišla sms s jej vlastným číslom Veľký úsmev

Prvý pokus nevyšiel.


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.