Príspevky (Blogy)

Môže byť šťastím nemať veľa peňazí?

No dobre, nemyslím tým nemať vôbec peniaze. Jasne, základ je mať kde bývať, čo jesť. Ale vždy sú ľudia, čo dokážu dosť ušetriť. Až tak, že majú balík voľných peňazí.

Niektorí ukryjú do pančuchy. Iní sa spoľahnú na banku. A vždy sa nájdu aj takí, čo chcú tento balík rozmnožiť. Nemajú problém nájsť svojich finančných agentov. A šup s peniazmi niekam. Do fondu. Do akcii. Do dlhopisov Do investičnej poistky.... Však viete. Tých firiem sa pohybuje kvantum.

Prosba

Milí priatelia, pravidelne či náhodne čítajúci,

prihováram sa vám s prosbou.Srdce

S hrôzou sledujem vaše prehlásenia, statusy, ktoré sa týkajú plošného testovania...veľká, drvivá väčšina z vás je proti a rozhodnutá, že testovať sa nepôjde...lebo korona je blud, matovič je píííp, lebo mne predsa nikto nebude rozkazovať, lebo to je len kšeft pre niekoho...

Ja vám, nikomu z vás, nechcem tú jeho pravdu vziať.Myslite si naozaj čo chcete.Ale chcem vás naozaj poprosiť, lebo priatelia sa predsa poprosiť môžu o čokoľvek, neznámeho človeka môžem poprosiť aspoň skúsiť, prosím, skúste myslieť teraz, chvíľku, na niekoho iného, nie len na seba.

Nielen čepiec prekvapil

Mužov návrh na tohtoročnú náhradnú dovolenku – talianske Dolomity – som bez premýšľania okamžite zavrhla. Vlastne by som zavrhla ktorékoľvek prekročenie hraníc bez ohľadu na smer či svetovú stranu.

Dobré ráno Slovensko!

Som unavená zo statusov a diskusií na FB. Už sa bojím otvoriť hocijakú sociálnu sieť na Slovensku, aby odtiaľ nevypadol Matovič a nasrdené a ešte viac nasrdené komentáre.

Haló ľudia! Ste tam?

Keď sme si hovorili, že sa musíme naučiť s koronou žiť neznamenalo to, že nič iné sa riešiť nebude!!!

Takže...

Dobré ráno Slovensko!

Ako ste sa vyspali?

Čo máte za oknom?

Čo vás čaká?

Tešíte sa dnes na niečo?

Bojíte sa dnes niečoho?

Alebo len tak čakáte čo ten deň prinesie a nechávate sa uniesť udalosťami dňa a toku dejov?

Ja sa teším dnes na obed. Naša donášková reštika tuším zalapala po dychu a vrhla sa na to vo veľkom. Rozšírila ponuku menučok.

A vraj má byť po týždni mrcha počasia zas kúsok slniečka na oblohe.

Zavalená jablkami .........

, Ahojte,

dlhšie som tu nebola  a teraz sa s pokorou vraciam o radu.... Urodilo sa nam dosť veľa jablk tak riešim čo s nimi- okrem koláčov  Chichocem sa.  Kompoty u nas moc nejdú, tak som skúsila  nastrúhať, dať do fliaš a sterilizovať. Vraj sa to zvykne častejšie kazit ...uvidíme.  Nemáte niekto skusenosti s mrazením jablk? 

čo vás vracia do detstva?

mňa konkretne včera vrátila do detsva a do rokov na prvom stupni ZŠ cesta cez lavicu(lávku)ponad potok.Nakolko aj u nás leje a leje voda ide veľká(zatial škodu nerobi) ostala som chvílku tam stáť oprieť sa o zábradlie a čumieť do vody pod sebou-ľudia to bola jazda!ten optický klam ked sa ti zdá,že tá lávka ide s tebou..presne ako deti ked sme tam stávali a snívali,že kde nás to doplaví...

inak mám pár vôní,pesničiek ale aj jedál ktoré ked zachytím v momente sa mi vybavia v mysli určité situácie..

Ono sa to kráča, keď to ide ľahko, čo?

Frfleme. Na všeličo, na všelikoho. V podstate mám dojem, že na všetko.
Najnovšie si to zlízom premiér aj s Ústredným krízovým štábom.
No jasné, že papuľujem aj ja. Nejdem to tu rozoberať. Už sme to rozobrali na všetkých sociálnych sieťach, v súkromných správach, telefonicky a aj osobne - z prava, zľava. Interne i mediálne. Vnútro štátne i medzinárodne. Nuž - doba je taká.

voskované obrúsky

Hladala som ale asi som prehliadla

...nerobite niektorá voskované obrúsky?ale také kde do vosku sa pridáva jojobový olej a živica.Potrebovala by som  pomer týchto troch zložiek.

či len tak crknúť od oka?

ďakujem

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok