Príspevky (Blogy)

Pridajte recept a vyhrajte vo vianočnej súťaži

Podeľte sa o svoj recept s fotografiou a vyhrajte! Pridajte recept na tradičný obed či sladké pokušenie medzi recepty a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 10  cien.

Prihovor otvovi k 50 narodeninam

Dobry vecer prosim vas potrebovala by som nejaky pekny prihovor pre otca k 50 narodeninam ktory mam ja prednasat na oslave

Veselé príhody ..... z nemocnice

Sprevádzali sme mamu do nemocnice na operáciu. Ortopédia. Takže operujú hlavne ruky, nohy. S nami na príjem čakal pán. Ukázalo sa, že ide na operáciu ramena. A budú ho "robiť" hneď. Prišiel na lačno.

Prišla sestrička a kontrolovala ho: "Ste na lačno?" Prisvedčil. A nasledovala druhá otázka - "Ste oholený???" Pán mierne vytreštil oči, prešiel si rukou po brade a prisvedčil - " áno, jasne. " Zjavne príchod do nemocnice nepodcenil.

Sestrička sa otočila a chystala sa odkráčať. Našťastie, po dvoch, troch krokoch jej svitlo a dala doplňujúcu otázku -

"A všade ste oholený?"  To on vytreštil oči ešte viac? A po dodatku -

O pravdovravnosti

Alebo ako škola pripravuje na život Veľký úsmevVeľký úsmev

Snažíme sa naše dieťa viesť od malička k pravdovravnosti. Síce ma to občas dostáva do morálnej dilémy, ale aj tak sa mi to zdá jednoduchšie. Radšej pravdu, ako si pamätať všetky výhovorky a kľučky.

Syn dospel a tak sme sa dohodli, že ospravedlnenky do školy si už píše sám. Zneužívania sa nebojím, lebo vie, že keď je niečo nutné z jeho pohľadu, tak to chápeme a ak je to len trochu možné tolerujeme, respektíve podržíme v rozhodnutí.

Dopraj si I.

Keď som bola malá, chcela som byť zverolekárkou. O tom som vytrubovala celej blízkej i vzdialenej rodine bez ohľadu na to, či mali o túto informáciu záujem či nie. Potom som chcela byť učiteľkou. To som nejak neroztrubovala, s tým som si líhala a vstávala ako s normálnou a vlastne už uzavretou vecou do konca povinnej dochádzky. Na strednej ma schytilo písanie. Teda ono ma pochytilo už prv, ale tak naozaj naozaj aj s prvými úspechmi, odozvami, profesionálnymi radami ako na to ... to už bolo iné kafe. A tak som si povedala, že budem žurnalistkou. Koľko som sa napočúvala, akí úspešní absolventi rokov minulých predo mnou drali lavice! A koľko som sa nasnažila im ísť v šľapajách!!

fekišovce-smiech na entú

toto nevymyslíš-toto je realita..dopozerala som video z toho ob.zastupitelstva-najprv nechápavo a teraz..no starostka bude asi "bavička"č.1!! to f ja náročky "malým ".na FB asi vedie..

Stitna zlaza ,liecba

Mile nanic mamky ,sem tam sa tu obajvim  s nejakym príspevkom ,teraz je toho casu pomenej ,ale ... chcem sa vas opytat ci niektore mate problemy so znizenou funkciou stitnej zlazy a  nasledne  ake liecebne postupy ? Ja s tym bojujem uz dost dlhu dobu ,ale kym sa na to prislo ze je to stitna zlaza ,tak presliel velmi dlhy cas a medzi tym som prisla o vlasy ,uplne  som mala  zlu krv , a  teraz veeelmi priberam ,vazim tolko ako pri druhom porode ,zatial som  sa dohodla s lekarom ,ze to skusim  alternatívnou liecbou velmi som sa nehrnula na hormony ,   citala som mnoho prispevkov ze  da sa to upravit aj  alternativne  ,napr.

A zrodila sa hviezda

 a jedna zhasla ...

Znova úplne neplánovane sme s MM skončili v kine. Pri hľadaní filmu pre mladšiu devu, som zistila, že ešte dávajú, v mojom okolí tak veľmi ospevovaný film, Zrodila sa hviezda. Drahého som prekvapivo nemusela ukecávať a pritom nemal ani poňatia, na čo vôbec ideme. Dcéra sa rozhodla, že to dá sama doma ...

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.