Príspevky (Blogy)

Šťastný nový rok!

Takto si zvykneme priať akosi automaticky rok, čo rok na prelome decembra a januára. Tentokrát, celkom intenzívne rozmýšľam, či je to, to pravé slovné spojenie pre aktuálnu zložitú dobu. 

Ale šťastie je vlastne celkom všeobsiahle, aj keď vysoko individuálne. V každom prípade bez zdravia nebude nikomu nič platné ... Na priania nie som veľmi expert, ale skúsim to

Pridajte recept alebo blog a vyhrajte - Súťaž na Naničmama.sk

Vianočná súťaž na Naničmama.sk 2020 Podeľte sa o ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou, pridajte ho medzi recepty na Naničmama.sk, alebo pridajte blog do ľubovoľnej kategórie a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čakajú zaujímavé ceny.

Čriepky z karantény

- objednáme si niečo z čínskej reštiky?

- ??? nikdy sme si...

- maminká, veď nebuď zlá, nech sa ten vírus cíti u nás ako doma!

Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmev

Volám mu do izby na mobil zo spálne:

-  ideme dnes umyť riad?

- Niee, dnes ešte nieee...

- Ale niečo by sme už mohli skúsiť robiť.

- Dobre, dnes ho pozbierame po byte!

Katastrofista u zubára

Nuž čo, každý si nesie nejakú výbavu po predkoch v svojich génoch. A tak som ja verným obrazom svojej babky. Furt vidím nejaké katastrofy. Okamžite mi v hlave bežia všetky možné scenáre.

Začiatkom decembra som mala termín u zubára. Žiaľ prišiel do toho pohreb. Druhý termín pred Vianocami - ďalší pohreb. Milá sestrička mi dala januárový termín.

Už pár dní pred ma začali bolieť zuby. A čo je divné, nielen vpravo hore, ale aj vpravo dole. Divné preto, lebo tam mam implantáty. A tie by snáď bolieť nemali.

Dnes je Modrý pondelok

 
Načo sú dobré newslettre? Okrem zaspamovanej emailovej schránky samozrejme a pocitu, že aspoň niekto Vám niečo poslal? No na to, aby ste sa dozvedeli, že dnes je Modrý pondelok.
Hmmm - čože je to za deň?
Vraj najdepresívnejší deň v roku. Veľký úsmev
Neviem. Vedeli už v roku 2005, kedy tento jav vraj prvýkrát popísali, že bude nejaká korona? A lockdowny? Zákazy pohybu? Homeoffice?
A ešte nové prijaté opatrenia?

Pozitívny / Negatívny

Vonkoncom nemám potrebu sprofanovať nejaké to moje duševné alebo fyzické porno...žiaľ bez neho to bude málo presvedčivé.Ale budem veľmi rada, ak po tomto blogu si ktokoľvek uvedomí, koľko chorých ľudí, infekčných ľudí, asi tak chodí medzi nami...

Deň 1.:

JA: Poobede som si ľahla s únavou, s väčšou ako obvykle.Musím spozornieť vždy, keď je niečo trošku ináč, pretože opatrujem ležiaka.Ale na začiatok som si povedala - OK, len blbý deň...

A PIN dal?

Ja ani neviem, na čo by som sa vyhovorila. Na covid by bolo najlepšie - to je také trendy v tejto dobe.

Prišiel mi balík. Po predchádzajúcej skúsenosti s platbou na nete, ktorá skončila vyrabovaným mojim účtom, som prijala "opatrenia" že budem nakupovať na nete a čo to dá, platiť dobierkou. Občas sa to predraží, ja viem, ale niekedy proste keď objednávam cez apky v telefone, tak to proste riešim takto.

Super je, že banky pri prvej vlne zdvihli nastavenie platieb bezkontaktne z 20 na 50€.

Tak len šucham. Či prikladám, či čo mám napísať.

Tak som ušúchala aj druhú kreditku.

Proste v priebehu 2 mesiacov sa mi k sebe v peňaženke túlia 2 platobné karty voňajúce novotou.

Čože sa to vlastne stalo?

Velebnosti kričím!

Nespravodlivosť neslýchaná!

Cibulková sa dala zaočkovať mimo poradovník. Aj s manželom.

Drzosť.

Šok.

Verejnosť bublá.

Hádam frfle a konšpiruje ešte viac ako pri smrti generála Lučanského a Jána Kuciaka.

Facebook sa len tak trasie od zlosti.

Pľuha!

Predbieha sa!

A ešte ani dane neplatí, bo trvalý pobyt má kdesik v Dubaji.

Svetská sláva, poľná tráva.

Tak jej to dávajú vyžrať tí priaznivci, fanúšikovia. No čo už zmôže ako bloknúť komentáre na IG a urobiť vyhlásenie sypúc si popol na hlavu? Ruku do ktorej ju zaočkovali si dať odťať?

Človeku nevyhovieš. Nikdy. Akokoľvek sa snažiť budeš.

Stránky

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok