Príspevky (Blogy)

Miláčkovia

Včera som na to zabudla upozorniť, ale včera bol aj dňom lásky ku zvieratám.
Milujem zvieratá. Odmala som sľubovala (moja mama to brala určitého času ako vyhrážku), že zo mňa bude veterinárka. Priznám sa, v detskej jednoduchosti som videla hlavne tú možnosť pomojkať si psa, mačku, papagája, hus či tigra. To, že veterinár musí "odrodiť" kravu alebo riešiť koliku koňa som nejak "nedovidela".
Vždy som túžila po koňovi. Aj som mala scenár, kde ho umiestniť (medzi bicykel a dosky v šope), presný plán kŕmenia (hlavne tá vizualizácia ako ho budem pritom hladkať) a potom trasu na prechádzky (hlavne ako budú všetci čumieť, ako viem na ňom sedieť).

Šošovica

Tak naše te.co zaviedlo novinku - zoberiete si do ruky scanner a nákup si sami priebežne nahadzujete do systému a môžete rovno ukladať do tašky.

Čítala som o tom, tak som to chcela vyskúšať. Podarilo sa mi aj zeleninu navážiť, aj zadať 2 kusy pečiva. Akurát šošovica sa ukázala ako problém. Tvrdošijne mi vypisovalo, že tento tovar môžu nakupovať iba tí, čo už majú aspoň 18 rokov Veľký úsmevVeľký úsmev

Lebo dnes je ten deň

Akoby som začala. Neviem akým algoritmom som sa dostala na stránku o národných dňoch. Proste - na každý deň pripadá nejaká oslava. Keďže je to stránka americká a na internete treba brať všetko s rezervou, urobila som si radosť a zaregistrovala sa tam. A oni mi s radosťou nadránom tesne po tretej pošlú správu, aby som nezabudla, aký je sviatok. A ja mám z toho radosť. Jednak preto, lebo mám mobil pri posteli a mailové správy mi tak rozkošne pípajú a ja ich neviem ( a asi ani nechcem) vypnúť. Však čo iné by Vás zobudilo a vylúdilo vám úsmev na tvári lepšie ako správa že dnes je Medzinárodný deň čerešňového koláča?! Veselme sa!!!

Metamorfózy hôr i života

Koncom zimy u mňa vždy preteká pohár s akútnou potrebou aspoň na malú chvíľu utiecť od krás každodennej reality. Tentoraz to bolo o to výraznejšie, že posledný polrok, bolo u nás "dobrodružstva" až nadmieru.

Jar je už za dverami

Zas mi taký mail prišiel!

Lebo my predsa Valentína NESLÁVIME

Povedzme si na rovinu. Obchody nás valcujú. Maily nás valcujú. Reklama nám lezie na nervy, ale predsa nás ovplyvňuje. Ak si niekto ešte nevšimol deň svätého Valentína, tak je absolútny ignorant alebo proste nevidí a nepočuje.
Môžete ho bojkotovať - ono ... ja mám pocit, že málokto ho slávi.Teda aspoň verejne a ak vám je nad dvadsať. Ja naň hrdo kašlem tiež, ale...
ALE!

Som dojatá, že som dojatá abo ZOH

V piatok som na malú chvíľu vzhliadla v priamom prenose otvárací ceremoniál z otvorenia Olympijskych hier. Nechápala som, ostala som dojatá v slzách, len zo zopár málo momentov, čo som videla. Však áno, je to veľká svetová s nielen športová udalosť. Samozrejme ako pre koho. Ale už len výnimočné spojenie Severnej a Južnej Korey do jedného tímu, je veľmi významnou udalosťou. Obdivujem všetkých športovcov a športovkyne, ktoré sa svojimi výkonmi dostali až na olympiádu.

V sobotu som sledovala prvý štart našej Naste. Nezávidela som jej tlak, pod ktorým musela byť, po návrate z druhej "materskej" dovolenky. Nevyšla jej streľba, nevadí, toto som brala s nadhľadom.

Znova sen :)

Sníva sa mi často. Sny bývajú búrlivé a často je to pri rozprávaní hodne zábavné. Dokonca, podľa toho, čo ukazuje náramok, v noci aj chodím kade tade :)

Už sa mi snívalo všeličo. Najpamätnejší je sen, keď som mala cca 14 rokov a snívalo sami o vlastnej svadbe. Ženích bol veľmi podobný môjmu manželovi, akurát oficiálne sme sa zoznámili až o 20 rokov neskôr. Napriek tomu, že sme sa stále pohybovali blízko seba.

Kedysi som aj hľadala vysetlenia, ale dnes už nie. Dnes to beriem ako spestrenie.

Včera sa mi sníval taký divne príjemný sen. Zrazu niekto, koho som nepoznala ma  s veľkým zaľúbením fotografoval. Úplne z blízka, detaily na tvár.

Trochu ma to prekvapilo, lebo také veci nemám rada. Ale inak v pohode.

 

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.