Príspevky (Blogy)

Vyhrajte účasť na seminári o emočných rovniciach v Bratislave, Žiline a Košiciach

Aleš Kalina  Zapojte sa do súťaže na Naničmama.sk. Čaká na vás účasť na seminári Aleša Kalinu na tému Emočné rovnice v jednom z troch miest na Slovensku a balíčky kníh.

Zamýšľali ste sa niekedy nad otázkou aké sú slovenské ženy? Čím sme výnimočné, aké sú naše prednosti a aké slabé stránky? Sú tieto vlastnosti typické aj pre vás? Čo by ste na svojom živote zmenili, ak by ste mali tu možnosť?

Vypočítajte si plodné dni, termín pôrodu ...


• Keby mám plodné dni?

Dojčenie po Xté

Milé mamičky, dookola opakovaná téma, množstvo skúseností i „neskúseností“, dobré rady zo všetkých strán od školených /bohužiaľ rôzne/ zdravotníkov až po dobre mienené rady typu JPP.
A niekedy, aj keď sme si všetko podrobne preštudovali, máme skúsenosti so staršími súrodencami nášho najnovšieho prírastku, prečítali všetky dostupné časopisy a nacvičenú predpôrodnú prípravu – aj tak nás zaskočí niečo, o čom sme doteraz ani netušili – že nejde, alebo že by z toho mohol povstať nejaký problém.

Káble

Pracujem z domu. Na pracovnom stole mám dva počítače, k tomu dve rôzne tlačiarne. Lampa, modem a razom je za počítačmi také volám to "klbko hadov". Zmeska rôznych káblov. Samozrejme, napájanie je vyriešené typicky "elektrikársky". Z predlžovačky iná predlžovačka, rozdvojka... Sodoma, Gomora.... No hrôza. Siahame na to iba v prípade, keď odchádzame na dlhšie a to tak, že to celé vypneme.

Teraz som potrebovala vymeniť stolnú lampu. V starej začali vybuchovať žiarovky. Dlhšie som sa s  tým mocovala. Až tak, že mi zrazu jedno napájanie aj s transformátorom ostalo v ruke. Panika v očiach, isto som niečo vypojila z elektriny.

Darček pre učiteľov

- vieeš...zajtra je deň učiteľov...

- áno...

- a tak som rozmýšľal že by som im dal darček...

- fakt?To je milé! A čo im chceš dať?

- no že by som neprišiel do školy!

Samozrejme že ráno cupkal na nultú s dovetkom, že taký silný darček si vlastne nezaslúžia...Chichocem saChichocem saChichocem sa

Výnimočná či šalena, vyberte si

Opäť mám za sebou relaxačný víkend. Hambím sa Všetci doma nado mnou krútia hlavou, prečo si robotu vydumujem. Chichocem sa Už som sa tu podelila o dôsledky kúpy jedného malého koberca. Zďaleka to neskončilo  perestrojkou jednej izby, smelo pokračujem ďalej. .., už v zhustenej verzii.  Pre neznalých pokračujem v maľovaní, tentokrát synovej izby, prvej ...

Nechať doma skoro 16 dcéru samú?

Mám nechať svoju skoro 16 dcéru samú na noc doma?

V kúpeľni

Je ráno. V kúpelni sa idem osprchovať.

Vyzlečiem pyžamové nohavice. Uvedomím si, že veď prádlo sa môže prať už počas sprchovania. Tak polonahá obehnem byt - treba pozbierať, čo pôjde do práčky.

Pračka beží, tak si dám na kefku pastu. Vtom mi napadne, že som neičo dôležité zabudla povedať manželovi. Vyberiem sa za nim. Cestou vyberiem veci z mrazáku.

Som zase v kúpeľni. Vyzlečiem sa a vtom si všimnem, že treba umyť umývadlo. No ale keď umývadlo, tak treba aj WC. Takže teraz už nahá pobehujem a umývam základné sanitárne zariadenie.

Konečne som osprchovaná. Ale teraz mi padne do oka zrkadlo... Takže v osuške  ho dávam do poriadku. Aj obkladačky okolo umývadla by si zaslúžili zákrok...

 

Stránky


Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.