Duša na cestách

Myšlienky nahlas vyslovené sa naozaj plnia

Už nejaký ten čas zvažujem, či napísať tento blog alebo nie. Nakoniec som sa predsa rozhodla a píšem. Snažím sa takto trochu uľaviť svojej hlave alebo akoby som to povedala. Ešte vlani som mala babičku. Na sklonku roka odišla a odvtedy sú veci v mojom živote zvláštne. Babička mala 97 rokov. Krásny vek. Na sklonku jej života boli rodinné okolnosti všelijaké a tak sa babička ocitla v domove. Nebola tam dlho. Pobyt tam jej žiaľ vzal iskru a ochorela. Stihla som za ňou ísť iba dvakrát kým zomrela. Moja posledná návšteva bola iba dva dni pred jej smrťou. Babička sa na mňa takmer stále usmievala a opakovala, že teraz jej je dobre. Videla som, že je to zlé. Po návrate do práce sa ma kolegyňa pýtala ako sa má a ja som jej povedala, že nie dobre a neviem, či nebude čoskoro koniec.

Báj báj leto

No a je to tu.

Moja radosť

Takto pred týždňom sme oslávili s manželom výročie... už 23 rokov kráčame spolu životomSrdce.

Slovensko-moravské pomedzie - pokračovanie

V prvom blogu som napísala o mne o mojee reálnej existencií v tých končinách, ale táto druhá časť bude trochu o inom nie veľmi reálnou a predsa mojou súčasťou.

Ked som mala 3 roky tak u nás horelo a prepadol sa strop a ja som bolo meter od toho a to ma stihla v poslednej chvíli sestra zobrať a nastali moje problémy, nemohla som dýchať a vraj ľak na srdce tak povedala babica.

Lekári to že mám nočné mory označili ako traumu z toho že som skoro zhorela. No nikdy sa moje sny nemenili, len sopm nevidela celý dej ale iba časť a tu popíšem.

A ďalšia hviezda odišla.

Dolores O'Riordan-The CranberriesZlomené srdce... Spomínate si? Poznali ste jej hudbu?

Včera navždy odišla a to mala len 46 rokov...Kvietok

Ja počúvam a revem ako tur...Plačem

Aj takýto je život.

Keď nastane čas na premenu

Všetci viete že  ten môj život nebol prechádzka ružovým sadom aj ked ruže milujem. Vždy ked Kamila písala ako nič nestíha, či sa jej nechce - opisovala mňa, ja som to tak nikdy nevedela opisať. pravda je taká že ja som sa v tom necítila ako lenivá, vždy som to vnímala že ťahám ako kôň, dávno už za hranicami mojich síl a predsa výsledok ktorý je po mne vidieť je iba väčší chaos, rozbila som a pokazila všetko čo sa zrejme pokaziť dalo.

horoskopy a to čo je v nich

Takže milé dámy rozhodla som sa napísať aspoň niečo o horoskope ako takom, budem písať o natívnom horoskope teda vytvorenom pri našom zrode. a teda základnom.

Ostaneme pri 12 znameniach, hadonoša vynechané nakoľko som to neskúmala a je to dosť čerstvá informácia.

Keď nájdete spriaznenú dušu...

Nedávno som oslávila narodeniny... Môj manžel mi pri tejto príležitosti nosieva vždy kvety /a to aj k meninám, výročiu svadby, na Valentína, ku dňu žien, ku dňu matiek/. Jednoducho vždy si nájde dôvod, ako ma kvetmi potešiť, pretože ja kvety milujem a on to veľmi dobre vie. Pri rôznych príležitostiach, keď som natrafila na peknú orchideu, pozrela som na neho a on mi ju kúpil, len tak pre radosť, len tak, aby som sa tešila... a tak mám doma 19 orchideí. A on vidí, ako sa z nich vytešujem stále.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.