Hlavné jedlá

Makaróny s tuniakovou omáčkou - recept

Makaróny s tuniakovou omáčkou

Rýchle, jednoduché, lacné a fakt dobré:) 

Chrenová omáčka - recept

Chrenová omáčka

Omáčky kedysi patrili k základným receptom našich mám a starých mám. Vedeli ich vyčarovať skoro zo všetkého. Podávali sa s vareným mäsom z polievky, s fašírkami, vajíčkami.

Plnená cibuľa - recept

Plnená cibuľa

Prekvapivo dobré:)

Kelový prívarok s tekvicou - recept

Kelový prívarok s tekvicou

Nie každý má rád špecifickú chuť kelu. Ak patríte k jeho milovníkom, skúste pripraviť prívarok s malou obmenou. Výsledok je sýte jedlo, ktoré vďaka svojej farbe  poteší aj oko.

Cuketové závitky s krabími tyčinkami - recept

Cuketové závitky s krabími tyčinkami

Kreácii sa v kuchyni medze nekladú a tak som kombinovala...krabie tyčinky mm rada a rada s nimi plním rôzne mäso či už mleté, závitky alebo kuracie stehná. Tak som to skúsila s cuketou a výsledok nesklamal.

Cuketové kolieska s mozzarellou a rajčinou - recept

Cuketové kolieska s mozzarellou a rajčinou

Keď máte veľa cukety a neviete čo už s ňou tak inšpirácia na rýchly obed alebo večeru

Cestoviny s klobásou - recept

Cestoviny s klobásou

Rýchly spôsob ako z jednej klobásy urobiť jedlo pre viac ľudí. Ideálna je nie veľmi vysušená klobása, ktorá sa dá rozdeliť priamo rukami, respektíve vytlačiť z obalu. Ale nič sa nestane, keď bude vysušenejšia.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok